Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Marka AXE w social media

2,363 views

Published on

Analiza treści internetowych dotyczących marki AXE zamieszczonych w dniach 6-16 sierpnia 2011

Published in: Business, Technology
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Marka AXE w social media

 1. 1. Nowe treści dotyczące marki AXE zamieszczone w internecie w dniach 6-16 sierpnia 2011
 2. 2. Liczba treści w podziale na dni W sumie zamieszczono 408 nowych treści dotyczących marki AXE w analizowanym okresie, co daje średnią około 37 nowych treści dziennie
 3. 3. Miejsca zamieszczenia treści Facebook i Twitter jako najważniejsze miejsca zamieszczania treści o marce AXE
 4. 4. Rodzaj zamieszczanej treści Ponad 21% treści to opinie na temat marki i reklamy (ponad 95% dotyczy reklamy). Równocześnie duża część treści stanowią linki do filmów reklamowych. W analizowanym okresie 5,6% treści dotyczyły eventu AXE Excite VIP Party
 5. 5. Sentyment opinii Marka uzyskała bardzo pozytywne opinie. Internautom spodobała się przede wszystkim nowa reklama Axe Excite „Ulegną nawet anioły”
 6. 6. YouTube pojawia się w 25,2% treści (jako link lub jako opinia plus link)
 7. 7. Ciekawostki
 8. 8. Brand24 to najbardziej efektywna metoda monitorowania tego co o Twojej marce, produkcie mówi się w Internecie. To także źródło analiz i raportów dających kompleksową wiedzę na temat klientów. Narzędzie pozwala na obserwację ich zachowań, opinii, a także związanych z nimi trendów. Narzędzie.
 9. 9. Dotarcie do tego co o wybranej marce, firmie, kluczowych osobach mówi się w sieci w danym momencie Wskazuje źródła informacji oraz ich autorów. Odpowiada na pytanie: co się dzieje na rynku w mojej kategorii? Dotarcie do informacji i opinii na temat konkurencji. Identyfikację potencjalnych klientów dla Twoich produktów. Przeciwdziałanie sytuacjom kryzysowym. Brand24 umożliwia między innymi:
 10. 10. Napisz do nas. Michał Sadowski + 48 605 - 394 - 355 kontakt @ brand24.pl

×