Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

IAB Update / Bluerank PPT

1,586 views

Published on

Prezentacja Bluerank na IAB Update (12/05/2008)

Published in: Technology
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

IAB Update / Bluerank PPT

 1. 1. Pozycje, które przynoszą satysfakcję czyli jak sobie zrobić dobrze … Bluerank II IAB Update, Klub Piekarnia , Warszawa, 12 maja 200 8 r. Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 2. 2. Satysfakcja To uczucie przyjemności i zadowolenia… [Słownik Języka Polskiego, PWN] Na co więc czekamy?  Bierzmy się do rzeczy! Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 3. 3. Satysfakcję przynoszą nam… pozycje Gdy związek jest udany  Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … Jedno jest pewne: Warto być na GÓRZE! II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 4. 4. A recepta na udany związek to… <ul><li>Zaufanie </li></ul><ul><li>Partnerstwo </li></ul><ul><li>Dobra komunikacja </li></ul>Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 5. 5. Taki związek daje satysfakcję <ul><li>Chcemy wiedzieć </li></ul><ul><li>Chcemy wiedzieć wszystko </li></ul><ul><li>Chcemy wiedzieć szybko </li></ul><ul><li>Chcemy doradzać i rekomendować </li></ul><ul><li>Bo wiemy jak zrobić Ci dobrze  </li></ul>Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 6. 6. Udany związek to także bezpieczeństwo <ul><li>My działamy – Ty NIE ryzykujesz </li></ul><ul><li>(nawet po rozwodzie  ) </li></ul><ul><li>Robisz swój biznes - my pilnujemy reszty </li></ul><ul><ul><li>pozycji i konkurencji </li></ul></ul><ul><ul><li>oraz wyników $$$ </li></ul></ul><ul><ul><li>UWAGA! </li></ul></ul><ul><li>„ Trujemy” o nowych rozwiązaniach! </li></ul>Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 7. 7. I… doświadczony partner <ul><ul><li>Preferujemy poligamię  </li></ul></ul><ul><ul><li>Wiemy „jak zrobić dobrze” </li></ul></ul><ul><ul><li>Inicjację przeszliśmy… dawno temu! </li></ul></ul>Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 8. 8. Związek z doświadczonym partnerem to… Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … Doświadczenie Wiedza SUKCES II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 9. 9. Związek z doświadczonym partnerem to… Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … Wiedza SUKCES w projektach światowych… … które nie mają szansy zdarzyć się w Polsce Nasz Partner w Top20 najszybciej rozwijających się serwisów DE. II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 10. 10. Nie ma granic… ani przypadków <ul><ul><li>Polki, Angielki, Finki - „it doesn’t matter” </li></ul></ul><ul><ul><li>Ważne że są damami! </li></ul></ul><ul><ul><li>… i mają pokaźny posag ;-) </li></ul></ul>Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 11. 11. Interesuje Cię wszystko? Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … Pracujesz z damami… II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 12. 12. Interesuje Cię wszystko? Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … Największy niezależny wydawca ogłoszeń w UK. Łącznie ponad 35 witryn – ogólnych i wertykalnych. To jest wyzwanie  II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 13. 13. Partner wie to i owo o tych sprawach <ul><ul><li>Jest dociekliwy </li></ul></ul><ul><ul><li>Wszechstronny </li></ul></ul><ul><ul><li>„ Elastyczny” </li></ul></ul>Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 14. 14. I zaspokaja kompleksowo! Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … Pozycjonowanie stron (SEO) 2-3 Linki sponsorowane (PPC) 6-8 <ul><li>Usability of Website Search </li></ul><ul><li>Monetizing Search </li></ul><ul><li>Analiza danych e-marketingowych </li></ul><ul><li>Consulting afiliacyjny </li></ul>??? Czy mówiliśmy już, że kompletnie wszystko robimy sami? II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 15. 15. I zaspokaja kompleksowo! Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … Znamy 2 agencje, które są równie dobre… … i chętnie podzielimy się tą wiedzą! … bo cenimy zdrową konkurencję  II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 16. 16. Zna upodobania I zawsze trafia w dziesiątkę! Biżuteria, perfumy, kwiaty… Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 17. 17. U nas… <ul><li>Biżuteria to leady, </li></ul><ul><li>kwiaty to konwersje, a perfumy to akcje. </li></ul><ul><li>Wiemy GDZIE je kupić tanio, </li></ul><ul><li>ale DOBREJ JAKOŚCI… by Partnerka była zadowolona  </li></ul>Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … Cele biznesowe Kryteria sukcesu Indywidualne podejście Dedykowani specjaliści SUKCES II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 18. 18. A co powiesz na badania focusowe w Sieci przed kampanią…? Tu nie ma miejsca na nudę i rutynę Daj nam inicjatywę! Będziemy dopieszczać i rozpieszczać  Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … Pomysły Najważniejsze: czynnik ludzki Zintegrowany plan działania Pełne zrozumienie tematu SUKCES II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 19. 19. Teraz już się pewnie domyślasz… Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … Bluerank to nie Kopernik czy Einstein… Bluerank jest mężczyzną!  II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 20. 20. To facet… <ul><li>B = błyskotliwy </li></ul><ul><li>L = lojalny </li></ul><ul><li>U = ujmujący </li></ul><ul><li>E = elokwentny </li></ul><ul><li>R = rentowny </li></ul><ul><li>A = akuratny </li></ul><ul><li>N = niezawodny </li></ul><ul><li>K = komunikatywny </li></ul><ul><li>Więc ma niezłe branie! </li></ul>Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 21. 21. Dlaczego warto się z nim związać? <ul><li>Planuje obiecujący marketing mix </li></ul><ul><li>Zna Kamasutrę SEM’u  </li></ul><ul><li>Dostarcza satysfakcji </li></ul><ul><li>Osiąga szczyty… </li></ul><ul><li>Rozlicza się… wyłącznie za… sukces </li></ul><ul><li>Ale jest z krwi i kości! </li></ul><ul><li>Stracił już pierwszego klienta ;) </li></ul>Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 22. 22. Nie czekaj – umów się na spotkanie <ul><li>Daj się wykazać  </li></ul><ul><li>Pokażemy, co umiemy </li></ul><ul><li>Na osobności… pochwalimy się case studies ;) </li></ul>Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 23. 23. A ta pani… w imieniu Bluerank Nagrody są PROFESJONALNE i mają związek z pozycjami… w Google Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … Nagrodzi dziś pierwszych 5 osób, które się do niej zgłoszą :) Satysfakcja gwarantowana  II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.
 24. 24. Bluerank http://www.bluerank.pl http://bluerank.blogspot.com Your w ay t o b e no. 1 i n s earch e ngines w orldwide … II IAB Update, Warszawa, 12 maja 2008r.

×