Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

портфоліо ушакової

30,395 views

Published on

Published in: Education
 • Be the first to comment

портфоліо ушакової

 1. 1. Управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації Відділ освіти Криворізької районної державної адміністрації Дошкільний навчальний заклад « Білочка »ПОРТФОЛІО ВИХОВАТЕЛЯ ДНЗ УШАКОВОЇ ТЕТЯНИ АНАТОЛІЇВНИ
 2. 2. Про себе Ушакова Тетяна Анатоліївна Дата народження: 05.12.1960 року. Освіта: середня спеціальна 1980 рік – Жовтоводське педагогічне училище по спеціальності «Вихователь в дошкільних установах» Педагогічний стаж: 22 роки Місце роботи: Дошкільний навчальний заклад «Білочка» Посада: виховательКурси підвищення кваліфікації: 2011 р. - Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти на курсах вихователів малокомплектних дошкільних навчальних закладів.
 3. 3. Життєве кредо: Педагогічне кредо: «ЛЮБИТИ ЖИТТЯ І «ЩОБ У ДИТЯЧИХ ОЧАХ ЦІНУВАТИ КОЖНУ ЗАГОРІЛИСЯ ЙОГО ХВИЛИНУ. ПРОМІНЧИКИ, У КНИГАХ ШУКАТИ ТИ ПОВИНЕН ЗАПАЛИТИ ІСТИНУ, У ЛЮДЯХ – В СОБІ СОНЦЕ». МУДРІСТЬ» В.О.Сухомлинський
 4. 4. Чому працюю вихователем?Тисячі професій народжуються і вмирають. Та серед вічних професій виховательська справа посідає особливе місце - вона початок усіх інших. Головне призначення педагога – навчити маленьку людину бути Людиною. Педагогічна діяльність – це нелегка праця і обрати шлях вихователя не кожен наважиться. Головним помічником та порадником мені слугує любов до дітей. Саме тому, відношення до професії з роками не зникає, а тільки стає мудрішим та глибшим. Скільки віддано справі за ці роки, а скільки, ще треба віддати…
 5. 5. Проблема над якою Інноваційна технологія, працюю: яку впроваджую: «Розвиток навичок «Еколого-фольклорна».дослідницької діяльності через систему креативних завдань».
 6. 6. ДЛЯ УЗАГАЛЬНЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЇ САМООСВІТИ,Я ВЕДУ «ЩОДЕННИК ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ», У ЯКОМУ ФІКСУЮ:*ОПРАЦЬОВАНІ ПЕРШОДЖЕРЕЛА;*УЧАСТЬ У МЕТОДИЧНИХ ЗАХОДАХ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ, РАЙОНУ;*СПІВПРАЦЮ З КОЛЕГАМИ ІНШИХ ДИТЯЧИХ ЗАКЛАДІВ;*СПІВПРАЦЮ З БАТЬКАМИ.ОСОБИСТІ ДОСЛІДЖЕННЯ ВВАЖАЮ НАЙКРАЩИМ МОТИВОМ ДЛЯ ТВОРЧОЇ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ, УДОСКОНАЛЕННЯ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ.
 7. 7. Маленькі дослідники
 8. 8. Живий куточок
 9. 9. МИ МАЛЕНЬКІ УКРАЇНЦІ
 10. 10. НА ПРОГУЛЯНЦІ
 11. 11. МАЛЕНЬКІ ПОМІЧНИКИ
 12. 12. Намагаючись достукатися до серця кожної дитини, відчуваю свою відповідальність за її майбутнє. А головне своє завдання вбачаю втому, щоб допомогти кожній дитині повірити в себе, в свої сили та свої можливості.

×