Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
1
Erkekleri Etkilemenin
Yolları Kitabı
İçindekiler
Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabı
Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabı Size Neler Katacak?
Erkekleri Etkile...
Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabı
Erkekleri etkilemenin yolları arayan kadınlara ışık tutmak amacıyla yayına sokulmuş v...
Erkekleri Etkilemenin Yollarında Neden Başarısız
Olunur?
Güzellikten mi yoksa bilgisizlikten mi?
Tabi ki bilgisizlikten! K...
Erkekleri Etkilemenin Yolları Metodoloji Kitabı
Onu Elde Et isimli kitap, erkekleri etkilemenin yollarına dair bu planı ok...
Kitap Seti Yanındaki Bonuslar
Bonus 1- İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat
Erkekleri etkilemenin yollarında görünümün
önemin...
Bonus 2- Kıskançlık Testi &
Kıskançlığın Esiri Olma
‘Daha sevgili olmadan O’na kıskanç
olmadığını göstermelisin. Erkekler ...
Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabı Onu Elde Et’i
Nereden Temin Edebilirim?
İnternette kadın erkek ilişkileri üzerine haz...
Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabı Okuyanlar Ne
Diyor?
Sadece biz demiyoruz, kitabı satın alan ve uygulayan kişilerin yo...
İlk sayfalarda da belirttiğimiz gibi bu etkileyici yolları annelerimizden, büyükannelerimizden
öğrenemedik. Bizlere erkeği...
KAPANIŞ
Bu pdf ile
Erkekleri etkilemenin yolları kitabı olan Onu Elde Et
kitap seti hakkında bilgi vermek ve bu arayışta o...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Erkekleri Etkilemenin Yollari Kitabi

4,211 views

Published on

Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabı indir ve onu elde et. Aşkı kazandıracak taktikler bu kitapta. Sen de indir ve oku sen de elde et.

Published in: Self Improvement
 • D0WNL0AD FULL ▶ ▶ ▶ ▶ http://1lite.top/025os ◀ ◀ ◀ ◀
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here

Erkekleri Etkilemenin Yollari Kitabi

 1. 1. 1 Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabı
 2. 2. İçindekiler Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabı Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabı Size Neler Katacak? Erkekleri Etkilemenin Yollarında Neden Başarısız Olunur? Erkekleri Etkilemenin Yolları Nerelerden Geçer? Erkekleri Etkilemenin Yolları Metodoloji Kitabı Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabını Nereden Temin Edebilirim? Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabı Okuyanlar Ne Diyor? Erkekleri Etkilemenin Yolları Zannedildiği Kadar Zor Değil Erkekleri Etkilemenin Yolları OEE’den Geçiyor Kapanış Oku, sırasıyla uygula ve O’nu kendine aşık et
 3. 3. Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabı Erkekleri etkilemenin yolları arayan kadınlara ışık tutmak amacıyla yayına sokulmuş ve tam bir fenomen olan O’nu Elde Et isimli kitap hakkındaki her türlü bilgiyi burada bulacaksınız. Siz de, erkekleri etkilemenin yollarını adım adım öğrenmek ve sevdiğiniz erkeği kendinize aşık etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. İnternet üzerinde sayfa sayfa dolaşıp bilgi peşinde koşmanıza, yüzlerce sayfa dolaşmanıza gerek yok. Burada okuyacaklarınız size hayli ışık tutacak! Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabı Size Neler Katacak? Bu kitapla erkekleri etkilemenin yollarını, onu elde etme ve aşık etme yollarını öğreneceğiniz en sağlam kaynağın yani Onu Elde Et kitabının içerisinde neler bulunduğunu öğreneceksiniz. Kaynakta anlatılan metotları adım adım kullanarak, istediğiniz gibi ilişkinizi oluşturabileceksiniz. -Seni eskisinden daha çekici bulmasını, -Sana kayıtsız kalmamasını, -Sana karşı istekli ve arzulu olmasını, -Gözünün sürekli senin üzerinde olmasını ve çok daha fazlasını istiyorsan bu kitaptaki metotlar çok işine yarayacak.
 4. 4. Erkekleri Etkilemenin Yollarında Neden Başarısız Olunur? Güzellikten mi yoksa bilgisizlikten mi? Tabi ki bilgisizlikten! Kimse güzelliğine güvenmesin çünkü güzellik kadını bir yere kadar idare ettiriyor. Erkekleri etkileyebilecek güçte ve beceride olmadıktan sonra güzellik hızlıca eskiyor. Siz bir erkeğe güzel duygular yaşatamıyorsanız güzelliğiniz kısa bir süre sonra beş para etmiyor. Bir erkeğe güzel duygular yaşatmak için öncelikle erkekleri ve onların beklentilerini iyi bilmek gerekiyor. Bu da yaş ilerledikçe edinilen tecrübelerle yavaş yavaş oturuyor. Bunu da her yaşı ilerleyen illa öğreniyor diyemeyiz. Kırklı yaşlarına dayanmış ama hala daha erkekleri yeteri kadar tanıyamamış pek çok kadın bulunuyor. Maalesef ki ailede ya da eğitim sistemimizde karşı cinse dair bilgiler genç erkek ya da kadınlara aktarılmıyor. Oysa ki; aktarılmış olsa hepimiz Amerika’yı her gün yeniden keşfetmek zorunda kalmaz, elimizde ki hazır bilgi ve metotlarla daha genç yaşlarda çoktan aşkın keyfini çıkarır olurduk. Erkekleri Etkilemenin Yolları Nerelerden Geçer? Erkekleri etkilemenin yolları bir çok bileşene bağlı bir konu… Parmak şıklatır gibi tek bir şey yaparak erkekleri etkileyemezsiniz. Beklentilerinize ulaşacağınız yakınlığı oluşturmak için öncelikle emin adımlarla ilerlemeli ve tüm gerekenleri eksiksizce yapmalısınız. Nasıl ki kariyer planı yaparken belli başlı konuların detayına inmek gerekir ve bunlara yönelik plan-program oluşturmak gerekirse aynısı bir erkeği elde etmek için de geçerli. Bunu içten pazarlıklı olmak ya da kurnaz olmak olarak adlandırmayın, bu sadece istediğiniz hedefe varmak için izleyeceğiniz bir adımlar listesi yaratmaktır. Akıllı ve ayakları yere basan kadınlar temkinli hareket ederler. Duygusal buhranlara kapılıp saçmalamazlar. Ancak bu şekilde istediğiniz erkeği gerçekten etkilemeye başlayabilir ve aranızda ilişki olmasını sağlayabilirsiniz. Onu elde etmek için yapacağınız ilk şey özetle; Başı boş, ne yapacağını bilmez durumunuza son verip size gerçekten faydalı olacak, belli bir plan izlemelisiniz. Erkekleri etkilemenin yollarında, Size gerçekten faydalı olacak bir planınız olmalı!
 5. 5. Erkekleri Etkilemenin Yolları Metodoloji Kitabı Onu Elde Et isimli kitap, erkekleri etkilemenin yollarına dair bu planı okuyucusu için hazır hale getirmiş. Her şey hazır. Size düşen sadece okumak ve anlatılanları harfiyen uygulamak. Ardından mutlu sona ulaşıp, ilişkinizin keyfini sürmek kalıyor. Onu Elde Et kitabı 64 sayfalık ana kitaptan ve yanında 3 adet bonus kitaptan oluşan bir e-kitap seti. Yani basılı bir yayın değil. Pdf formatında yazılmış, akıllı telefonunuza/bilgisayarınıza indirerek ya da isterseniz online okunabilecek bir kitap seti. Laf kalabalığı yapmayan, okuyucusuna gerçekten ihtiyacı olan bilgileri detaylıca veren bir kitap. Onu Elde Et isimli Ana Kitap İçeriği Ana kitap toplam 64 sayfadan oluşuyor. Tasarımı ve yazı dili tam bir harika. En başta sizi bir indeks karşılıyor ve indeks başlıklarına yapacağınız tek bir tıkla, kitap içeriğinde istediğiniz konu başlığına hemen geçip okuyabiliyorsunuz. Gerçi buna ihtiyaç duyacağınızı söyleyemeyiz çünkü başlıkların tamamı adım adım izlemeniz gereken yollar olarak sıralı şekilde ilerliyor. Erkekleri etkilemenin yolları için neler yapmanız ve neler yapmamanız gerektiği bir bir anlatılıyor. Büyü hurafe değil ama erkekler üzerinde gerçekten tılsımlı etkilere sahip davranışların neler olduğunu detaylıca anlatıyor. Erkekler nazarında harika kadın olmanın ne gibi özellikler gerektirdiğini, bu yönlerinizi nasıl açığa çıkarabileceğinizi öğretiyor. Erkeklerin çocukluklarından beri bilinçaltında olan özel bilgileri anlatıp, bunları kullanarak onu etkilemenin yollarını gösteriyor. Onun beden dilini okumayı ve bunun yardımıyla aranızdaki iletişimin gidişatına yön vermeyi, erkeklerin potansiyel sevgili gözüyle bakabilecekleri kadınlardan neler istedikleri gibi pek çok bilgiyi paylaşıyor. Bu arada kitap setinin, E-Kitap Dünyası Ar-GE Ekibi tarafından hazırlanmış olduğunu belirtelim. E-Kitap Dünyası çok kaliteli içeriği olan pek çok kitap üreten bir ekip. Genellikle kadın erkek ilişkileri üzerine kitaplar üretiyorlar. Kitaplarında kendi yazar ekibinin yanı sıra halkın sesine de yer veriyorlar. Bu kısmı özellikle çok ilgi çekici bulduk. Örneğin; 25-40 yaş aralığında, T.C. Vatandaşı, farklı meslek guruplarında kariyer sahibi, 30 erkekle görüşmeler yapılmış. Bu erkeklerden, kadınlar ve kadınlarla ilişkileri üzerine samimi açıklamalar yapmaları istenmiş ve böylece kitapta sunulan metot ve tüyoların şekillendirilmesi sağlanmış. Yani; bir nevi erkeklerin ne istediği sır olmaktan çıkarılmış. İrili ufaklı hikayelerle, birebir erkeklerin ağzından bilgiler aktarılmış.
 6. 6. Kitap Seti Yanındaki Bonuslar Bonus 1- İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat Erkekleri etkilemenin yollarında görünümün önemine değindikleri 30 sayfalık bu bonus kitapta, okuyucunun nasıl bir ilk izlenime sahip olduğunu anlaması ve durumunu geliştirmesi hedef alınmış. Herkes iyi bir izlenime sahip olduğunu düşünür ama bu çoğu zaman doğru değildir denilmiş. Cidden çok doğru..! İlk izlenimimize ne kadar güveniyor olsak dahi çoğu zaman kendimizle ilgili yanılırız aslında. Ünlü sanatçıların da bir stilist ya da image maker ile çalışmaları da bu yüzden değil midir? İşte bu kitap size özel imaj koçluğu yapıyor resmen… Şöyle demişler; ‘Önceden seni defalarca görmüş olsa bile dert etme, bıraktığın izlenimi gerektiği gibi güncellediğin de sendeki farkı fark edecek ve bunu bakışlarında göreceksin.’ Bu bonusta yine bir indeksten sonra başlangıçta sizi bir test karşılıyor. Kişiyi kendine dürüst olmaya zorlayan, E-Kitap Dünyası Ekibi tarafından hazırlanmış özel bir test bu. Testin yardımıyla kişi kendini O’nun gözüyle görebiliyor. Test sonuçlarıyla içerisinde bulunduğunuz durum izah ediliyor ve ardından ‘Beni Baştan Yarat’ bölümü başlıyor. ‘Kendini baştan yaratmak için aylar harcamana gerek yok. Kısa yoldan yapabileceğin uygulamaları çok eğlenceli bulacaksın.’ deniliyor… Bu bölümde önce vücut diliniz ele alınıyor. O’nda bıraktığınız izlenimi daha etkili hale getirmek için vücut dilinizde nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğretiyor. Bunun da ardından fiziksel görünümünüzde kolaylıkla yapabileceğiniz değişikliklerden bahsediyor. Laf kalabalığına girmeden, öz bir biçimde saçtan makyaja, giyimden kuşama tüm detaylara değiniyor. Sadece iki kadın tipi vardır; tanrıçalar ve paspaslar. Pablo Picasso
 7. 7. Bonus 2- Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma ‘Daha sevgili olmadan O’na kıskanç olmadığını göstermelisin. Erkekler kıskanç kızları rakiplerinden korkan, öz güvensiz ve problem yaratıcı olarak görürler. Birazcık kıskanç olduğu için aslında beğendiği kıza çıkma teklifi etmeyen erkekler olduğunu biliyor muydun..?’ diyen E-Kitap Dünyası Ar- Ge Ekibi, yine 30 sayfalık olan bu bonus kitapla önce okuyucusunun kıskançlık derecesini ölçüyor. Test sonuçlarıyla içerisinde bulunduğunuz durum izah ediliyor ve ardından ‘Kıskançlığın Esiri Olma’ bölümü başlıyor. Kıskançlığı üzerinizden atarak özgüven dolu bir kadın olmanızın kapılarını aralanıyor. Bu aşamada sundukları çözüm önerileri gerçekten çok ilginç, son derece mantıklı ve asla başka yerde bulamayacağınız önerilerden oluşuyor. Erkeklerin özgüven sahibi kadınları çok daha çekici buldukları mantığından hareket edilerek oluşturulmuş olan bu bonus kitapla; siz de kıskançlık hallerinizi kontrol altına alabilir hatta rahatlıkla bu huyunuzdan kurtulabilirsiniz. Ama olay sadece bu da değil… Etrafınızı rahatsız edici bir kıskançlığınız olmasa bile kendine daha güvenen bir kadın olma yolunda bu bonus çok işinize yarayacaktır. Unutmayın; Özgüveni olan bir kadının tüm aurasına bu durum yansır ve erkekler için büyük bir çekim alanı oluşturmuş olursunuz. Bonus 3- Onla Chat 13 sayfalık bu bonus kitapta, onla chat yapabileceğiniz platformlarda yani Facebook, WhatsApp, Msn gibi tüm sohbet alanlarında neler yapmanız ve neler yapmamanız gerektiği anlatılmış. İlişkilerin artık sosyal medya ve chat üzerinden geliştiği şu dönemde bu konuları ele almaları çok mantıklı olmuş. ‘İnternet; birçok beraberliğe çöpçatan olmasının yanı sıra doğru metotlarla kullanılamazsa bir ilişkiyi başlamadan bitirme gücüne de sahiptir.’ diyen Ar- Ge Ekibinin bu konuda da çok kayda değer önerileri olmuş.
 8. 8. Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabı Onu Elde Et’i Nereden Temin Edebilirim? İnternette kadın erkek ilişkileri üzerine hazırlanmış bazı sayfalar ‘Kitabı bedava indir’ butonu koyarak, hazırladıkları niteliksiz dosyaları paylaşmaktalar. İçerisinde ele avuca sığmayan, oradan buradan derleme bir iki bilgi bulunmakta. Ayrıca; aynı isimle hazırlanmış ama gerçeğinin yanından bile geçemeyecek sahte e-kitaplara denk gelmemeye dikkat edin lütfen. Bunlarla vakit ve nakit kaybetmemenizi önemle tavsiye ederiz. Ciddi bir Ar-Ge ekibi tarafından, aylarca yoğun emekler verilerek hazırlanmış bir kitabı bedavaya temin etmeniz mümkün değildir, bilginize… Bu kitap setine, kitabın kendi web sayfasından ulaşmanız tek sağlıklı yoldur. Aşağıdaki resim altında bulunan linke tıklayarak kitap setini kendi sayfasından inceleyebilir, mutlu son için siz de kendinize bu yatırımı yapabilirsiniz. Kitap içerik kalitesi son derece yüksektir, pişman olmayacağınızı gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Hemen okumak için aşağıdaki resme ya da yazıya tıklayabilirsiniz. https://onueldeet.com/
 9. 9. Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabı Okuyanlar Ne Diyor? Sadece biz demiyoruz, kitabı satın alan ve uygulayan kişilerin yorumları da son derece olumlu. Ar-Ge ekibinin verdiği istatistik bilgilere göre sadece %2’lik bir kesimden iade talebi geliyor, iade sebebi de e-kitabı açamamış olmalarından kaynaklanıyor. Yani 100 kişiden sadece iki kişi kitabı açamadığı için parasını geri istiyor. E-Kitap Dünyası bu konuda 3-5 dakika süren bir teknik destek veriyor ve kitap çok kısa sürede açılıyor. Bu da çok nadiren yaşanan bir durum. Bunun dışında içeriği beğenmedim diyerek iade talebi olmuyor. E-Kitap Dünyasının bizlerle paylaştığı bazı okuyucu yorum ve teşekkür mailleri şöyle; (-Orjinalliğini bozmamak adına yazım hataları düzeltilmemiştir-) -Baştan yaratılmaya ihtiyacım varmış meğer. O bölüm bile bende çok şey değiştirdi. Sağolun -Bu tavsiyeler sadece onun sizi değil sizin de kendinizi daha çok sevmenize yarıyo. Bende böle oldu. Çok başarılı. Annem bile değiştiğimi sölüyo. Sebebini sölemedim tabi ;) -Günler ilerledikçe ve önerilerinizi uygulamaya devam ettikçe değişiyorum, gelişiyorum. Harika kadın olmama az kaldı sanıyorum. Her şey için teşekkürler. Herkese tavsiye ederim -Özel bazı durumlarından dolayı kızıma aldım bu kitabı ben. Uzun ve tatsız bir hikaye, anlatmayayım şimdi. Kızıma okutmadan ben göz atmak istedim. Çünkü ona yanlış şeyler yaptıracak, kötü yönlendirecek bilgler yazmış olabileceğinizden korktum. Baktım ki sorun yok hatta bu kitabı kesinliikle okumalı dediğim an ona verdim. Başta mırın kırın yaptı ama bir süre sonra ‘anne yaa ben bu anlatılanları yapmayı bırak bunların hep tam aksini yaptım demekki sorun buymuş’ dedi. Bu kitap sonrasında kızımın özel hayatında çok şeyin değişeceğine eminim. Ellerinize sağlık - Çok teşekkür ederim gerçekten sayenizde erkek arkadaşım değişimi tam 4 günde falan fark etti ve bana şu şekilde mesaj gönderdi "Aski ya bir anda nasılda olgunlaştın çok hoşuma gitti yeni burcu ☺" Sayenizde 1 hafta önce ilişkisini bitirecek olan erkek arkadaşım bugün bana bu mesajı gönderdi gerçekten harika bir iş çıkarmışsınız emekleriniz için tekrar tekrar teşekkür ederim sizler sayesinde daha mutluyum hayata bakış açım değişti sadece ilişkimde değil ☺üstelik daha kitabı bitirmeden bu başarıyı elde etmem iyi ki almışım dedirtti ☺şimdi Kocaman bir oh diyorum bir insanın hayatında iyiliklerin olması harika bir şey.. Erkekleri Etkilemenin Yolları Zannedildiği Kadar Zor Değil Erkekleri etkilemenin yolları o kadar da zor değil. Elbette kişiden kişiye göre değişen durumlar olabilir. Çünkü kişilerin yaşam şartları, yetiştikleri aile kültürleri farklılıklar gösterir ama bu farklılıklar ne olursa olsun kadın erkek ilişkilerinde erkekleri etkilemenin belirli bazı yolları vardır.
 10. 10. İlk sayfalarda da belirttiğimiz gibi bu etkileyici yolları annelerimizden, büyükannelerimizden öğrenemedik. Bizlere erkeğin kalbine giden yol mideden geçer dediler hep. Maalesef erkekleri mutlu etmenin ve elde etmenin yolları mideden geçmiyor. Neyse ki; internet gibi serbest, her bilgiye ulaşılabilir bir kaynağımız var ve böylece konuşmaktan utanıp çekinilen her şeyin cevabını rahatça bulabiliyoruz. Erkekleri Etkilemenin Yolları OEE’den Geçiyor Erkekleri etkilemenin yolları O’nu Elde Et Kitabındaki bilgilerden geçiyor. Eğer böyle bir arayışınız varsa bu kitabı mutlaka ciddiye alın deriz. İçerik bilgi ve tasarım kalitesi olarak sizi tatmin edecek ve hatta fazlasını sunacak tek kitap O’nu Elde Et isimli bu kitap seti... İnternet dünyasında günlerce bilgi arayarak, ulaşacağınız iki nokta var. Biri şu; Okuyacağınız her makalede, makale başına ortalama 4-5 maddelik ıvır zıvır tüyolar göreceksiniz. Erkekleri etkilemenin yollarını arıyorsanız şunu yapın, erkekleri aşık etmenin yolları için bunu yapın gibi pek çok boş ve manasız akıl vermeler. Bahsedilen tüyolardan bazıları evet doğrudur ancak bu konu birçok bileşenden oluşan geniş ve hassas bir konu. Tüm bileşenleri bir araya getirdiğiniz ve metotları doğru uyguladığınızda ancak işe yarıyorlar. Üç, dört tane tüyoyla bu işte başarıya ulaşılamıyor maalesef. Ulaşacağınız diğer nokta da şu; O’nu Elde Et kitabı… Aradığınız bilgileri geniş, detaylı ve doğru bir kaynaktan edinme öneminin bilincindeyseniz bu kitabı ekol almalısınız. Kargo derdi yok. Ödemeniz ardından mail adresinize kitap setini indirebileceğiniz linkler gönderiliyor. E-kitabın en güzel yanlarından biri de bu; kimse ne okuduğunuzu bilmez. Bu konuda kayda değer emek harcayan, faso fiso bilgiler verenler değil de konuya ciddi asılan sayfaların hemen hepsinde bu iki kitabın lafı edilir. Çünkü Türkçe yazılmış, tek başarılı örnektir. Satış istatistikleri çok yüksektir. Neticeleri hakkında olumlu yorumlar çoktur. Bir kadın, sevdiği adamın başka bir kadın tarafından mutlu edildiğini görmektense, onu can çekişirken görmeyi tercih eder. Gabriel Garcia Marquez
 11. 11. KAPANIŞ Bu pdf ile Erkekleri etkilemenin yolları kitabı olan Onu Elde Et kitap seti hakkında bilgi vermek ve bu arayışta olan kadınlara kolaylık sağlanması amaçlanmıştır. Faydalanılan Ana Kaynak onueldeet.com

×