Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

18.04.14

1,603 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

18.04.14

 1. 1. *
 2. 2. *Тести у дистанційному курсі *Тематична перевірка знань *Підсумкова модульна перевірка знань
 3. 3. *
 4. 4. * *тест на вибір вірної відповіді *тест на встановлення вірної послідовності *тест на встановлення відповідності *тест на імпорт питань *інтегрований тест
 5. 5. *
 6. 6. *
 7. 7. *
 8. 8. *
 9. 9. *
 10. 10. *
 11. 11. *
 12. 12. * Окремими питаннями Окремими категоріями
 13. 13. * *Завдання повинно бути однозначним, тобто його тлумачення не повинно бути суперечливим. *Якщо потрібно охопити одним завданням декілька аспектів, варто розробити декілька окремих завдань. *Завдання повинно бути коротким, прямим, конкретним і формулюватися ясно, просто і чітко. *Варто уникати додавання зайвої інформації. *Не варто подавати варіанти відповіді і умови завдання окремими словами. *Завдання повинно перевіряти глибину засвоєного студентом матеріалу, а не його спроможність відтворити текст із підручника або лекції.
 14. 14. * *Перевіряйте застосування знань, використовуючи професійні ситуації. *Зосереджуйте увагу на тих ключових концепціях або принципах, що є обов'язковими для студентів. *Перевіряйте матеріал, що є актуальним для професійної діяльності. *Уникайте тестевих завдань, що потребують пригадування поодиноких фактів. *Уникайте малодоступних або цікавих тем, що не належать до обов'язкових.

×