Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Organic pesticides baghban tak

788 views

Published on

Organic Pesticides Bordeaux Mixture and Bordeaux Fix

Published in: Environment
 • Be the first to comment

Organic pesticides baghban tak

 1. 1. شرکت تحقیقاتی و تولیدی شیمیایی باغبان تاک تهیه کننده : عبداله ایپکچی
 2. 2. بردوفیکس بهترین و سالمترین قارچ کش و باکتری کش ارگانیک مورد استفاده در کشاورزی
 3. 3. قارچ کش بردو در سال 1885 در منطقه بردو فرانسه به صورت کاملاً اتفاقی کشف شد .
 4. 4. کشاورزان برای جلوگیری از دله دزدی افراد عبوری از کنار تاکستانها از دو ماده شیمیایی آهک و سولفات مس استفاده میکردند و این سرآغاز کشف بردو شد .
 5. 5. گرچه آن دو ماده به خودی خود صرفا برای بد مزه کردن موقت انگورها استفاده میشد ولیکن آقای میلارد کشف کرد که در حاشیه باغات بیماری های قارچی وجود نداشتند.
 6. 6. از آن سال تاکنون همانند آسپرین ، بردو توانسته جایگاه خود را هر روز در دنیا مستحکم تر کند و مصرف جهانی آن بیشتر شده است .
 7. 7. در ایران به واسطه سیاست های غلط، استفاده از بردو هرگز جدی نبوده و تنها به کتابهای کشاورزی محدود بود . و به جای آن بسیاری از سموم خطرناک رایج گردیده است .
 8. 8. از سال 1373 شرکت باغبان تاک فعالیت های ترویجی و تبلیغی خود را برای احیا بردو در کشاورزی ایران و فعالیت در جهت تحقق کشاورزی ارگانیک آغاز کرده است .
 9. 9. » بردو دوقلو « طی چندین سال تلاش ، بردو را با نام به کشاورزی ایران معرفی کرده ایم .
 10. 10. سال 1384 شرکت باغبان تاک توانست فرمولاسیون جدیدی از بردو را که در دنیا بی سابقه بود را ابداع کرده و به نام بردوفیکس معرفی کند. بردوفیکس در حالت سوسپانسیون کنسانتره است.
 11. 11. بردوفیکس
 12. 12. بردوفیکس همچون بردو دوقلو مزایای یک قارچ کش و باکتری کش ارگانیک را دارا می باشد.
 13. 13. بعلاوه بردوفیکس مزیت های بیشتری هم دارا میباشد . موارد بردوفیکس بردو دوقلو 13 7 pH قابلیت نگهداری 2 سال 12 ساعت محلول سهولت استفاده + ــ زمان مصرف 4 فصل پاییز و زمستان خطر گیاه سوزی ــ +
 14. 14. شرکت باغبان تاک گواهینامه های ارگانیک متعددی نیز دریافت کرده است .
 15. 15. ایرانی سالم آرمان ماست

×