Iptv yesil belediye

561 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
561
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Iptv yesil belediye

  1. 1. BELEDİYELER İÇİN IPTV NE DEMEK ATIF ÜNALDI ( atifunaldi@gmail.com )
  2. 2. EN GENİŞ ANLATIMI İLE IPTV : İnternet teknolojileri ile televizyon yayınına sahip olmaktır! Peki internet zaten vardı neden şimdiye kadar IPTV yoktu?
  3. 3. IPTV ne demektir? Bir kurum için IPTV ne demektir? Belediyeler için ne demektir? İç iletişimi daha önce de yapıyorduk, IPTV bize ne sağlayacak? Belediye hizmetlerinin IPTV ile anlatımı nasıl sağlanır?
  4. 4. IPTV'ye giden yol Digital Signage nedir? Neden digital signage yolun ilk adımıdır? Prodüksiyon nasıl yapılmalıdır? Canlı yayın mı? Havuzdan yayın mı?
  5. 5. Belediye tarafından örnek kullanımı Canlı yayınlar (Kriz yönetimi, bilgilendirme ve açılışlar) VOD (video On Demand) Küçük genel bilgiler Interaktif Kanallar Vatandaş bilgilendirme kanalları (yeşil belediyenin yararları) Tahsilat kanalları (e-ticaret) İletişim kanalları ( trafik, inşaat v.b.)
  6. 6. Yeşil Belediye açısından IPTV? Fransa'da 5milyon kullanıcı IPTV'yi neden kullanıyor? Triple play ne demek? Bunun belediye hudutları icindeki yararı nedir? Kablolama mı? Kablosuzlaştırma mı?
  7. 7. TEŞEKKÜR EDERİM!

×