Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Можливості foursquare API

6,121 views

Published on

Презентація для Lviv Social Media Camp 2012

Published in: Technology

Можливості foursquare API

 1. 1. API
 2. 2. foursquare API Real-time Merchant VenuesCore API API Platform Platform
 3. 3. Core APIОснова API дозволяє використовувати усіможливості офіційних програм та веб-сайту.
 4. 4. Real-time APIЦей експериментальний АРІ дозволяєотримувати оповіщення в режимі «реальногочасу».Для використання цього АРІ необхіднийсервер з підтримкою HTTPS-зєднань.
 5. 5. Real-time APILocamoda – сервіс по розміщенню екранів,що компанії можуть розташовувати у своїхлокаціях. Сервіс збирає інформацію прозаклад з різних сервісів, в т.ч. і foursquare, тавідображає її на екранах.
 6. 6. Merchant Platformfoursquare Merchant Platform надає змогурозробникам створювати додатки, щоорієнтовані на використання бізнесом – існуєможливість отримувати необхіднуінформацію щодо закладів, запроваджуватиSpecials тощо не лише за допомогою веб-версії.
 7. 7. Merchant PlatformGoSocial дозволяє бізнес-користувачам American Expressкерувати своїм закладом у foursquare та запускати specials.Особливістю сервісу є можливість проведення транзакцій усистемі American Express.Сервіс розроблено для малих компаній, які не дуже гарноуявляють як необхідно будувати свою стратегію у соцмедіа.Існує можливість створення та продажі спеціальних «купонів»(як, наприклад, у сервісі на кшталт Groupon.
 8. 8. Venues PlatformДозволяє розробникам використовувати базузакладів foursquare в своїх програмах
 9. 9. Мова програмування Ruby PHP Objective-C Node.js Jquery ActionScript .Net Java ColdFusion Pythonта інші
 10. 10. Статистика використання https://foursquare.com/apps/16 (4%) – ігри;17 (4%) – плаг-іни;17 (4%) – візуалізація чекінів;127 (31%) – веб-сайти;235 (57%) – додатки на смартфони (65% – iOS, 35% – Android)
 11. 11. https://developer.foursquare.com
 12. 12. Артем Комолов LAtte Studioartiom@komolov.comtwitter: @artiom_sue

×