Ifco2011

241 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
241
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
5
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Ifco2011

  1. 1. IFCO-2011 <ul><li>Připravila: Marie Krausová </li></ul>
  2. 2. <ul><li>IFCO podporuje řešení pro děti z domova na základě úmluvy OSN o právech dítěte po celém světě. </li></ul><ul><li>Toho dosáhneme tím, že: </li></ul><ul><li>Umožníme výměnu informací mezi osobami a organizací různých národů </li></ul><ul><li>Podporujeme rodinnou péči jako důležitý typ rodinné péče </li></ul><ul><li>Organizujeme mezinárodní konference a vzdělávací semináře </li></ul><ul><li>Konzultace </li></ul><ul><li>Sítě </li></ul><ul><li>Publikace </li></ul><ul><li>Pomoc </li></ul>Co je to IFCO?
  3. 3. V roce 2009, &quot;Organizace spojených národů řekla o dětech v náhradní péči&quot; (schválené Valného shromáždění OSN), prohlásilo, že všechny děti by měly být v rodinné péči. Pevně ​​věříme,že tento model nabízí dětem a mladým lidem největší šanci na světlejší budoucnost, a proto jsme odhodlány podporovat tento model pěstounské péče po celém světě. Poslání
  4. 4. IFCO sdružuje osoby zapojené do pěstounské péče, aby si mohli vyměňovat informace a osvědčené postupy v rodinné péče. IFCO je přesvědčeno, že pěstounská péče musí být týmová práce IFCO vytvořila celosvětovou síť. IFCO také založena regionální sítě pro šíření informací a zpráv mezi jejich členy. Tři sítě v Asii, východní Evropě a Jižní Americe jsou již aktivní. Africká síť je v současné době ve vývoji. Co děláme?
  5. 5. Sponzoři Na sponzorování k navštívení Mezinárodní konference se podílela organizace Táta a Máma. Na základě výběru z projektu Grow kterého jsem se účastnila.
  6. 6. Victoria,Bc,Canada
  7. 9. Děkuji za pozornost

×