Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Běžecké aplikace pro Android - 2016

10,160 views

Published on

http://www.mujbeh.cz vám přináší nový seznam těch nejlepších běžeckých aplikací pro operační systém Android v roce 2016. K dispozici jsou i informace z minulého roku.

Published in: Sports
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Běžecké aplikace pro Android - 2016

  1. 1. NEJLEPŠÍ APLIKACE NA BĚHÁNÍ PRO ANDROID 2016 Adidas Train and Run Couch to 5K by RunDouble Google Fit Runtastic
  2. 2. ADIDAS TRAIN AND RUN (ZDARMA) Fitness aplikace od společnosti Adidas je zaměřena na běhání, což se dá vzhledem k tomu, že vyrábí běžecké boty čekat. Součástí aplikace je spousta volných tréninkových programů na cardio i silový trénink, které vám pomohou dostat se do formy. Aplikace vám umožní sledovat vaši rychlost, trasu pomocí GPS, tepovou frekvenci i vzdálenost. Vše se ukládá pro vaše další vyhodnocování vašich výsledků. Samozřejmostí je si navrhnout svůj vlastní běžecký plán a ten i s výsledky sdílet se svými přáteli na sociálních sítích. Pro lepší motivaci si můžete nastavovat i týdenní cíle. Součástí jsou i hlasové povely, které vás vedou přesně vaším tréninkem nad zvukem puštěného songu. Kromě běhání sleduje vaši celkovou denní aktivitu, takže máte komplexní přehled.
  3. 3. COUCH TO 5K BY RUNDOUBLE (ZDARMA, PLACENÁ OD $1.59-$3.20) Běžecká aplikace Couch to 5K by RunDouble jde nad rámec běžných aplikací zaměřených na trénink na 5K závod. Dokáže vás připravit na závod 5K už v rámci 9 týdnů, samozřejmě jde v případě potřeby natáhnout. Můžete si zvolit tempo od mírného k rychlému běhu, upravit si dny tréninku. Samozřejmostí je možnost využití vlastní hudby s doprovodnými hlasovými povely. Aplikace podporuje také nové chytré novinky Android Wear, takže už nemusíte tahat váš mobilní telefon a stále budete mít k dispozici statistiky běhu. Aplikace obsahuje tyto připravené programy: • Trénink na 5K • Z nuly na 10K • Z 5K na 10K • 5K zlepšující – Intervalový trénink • 10K trénink • Půl maraton • Různé intervaly „Zábava“, od 1 km do 15 km Všechny plány jsou zdarma na vyzkoušení po dobu prvních dvou týdnů, pak můžete upgradovat za relativně malý poplatek. Mezi další funkce patří integrace s tréninkovou aplikací MyFitnessPal, kde je schopna doplňovat váš běžecký deník. Sledovaný čas, vzdálenost a rychlost vám to zopakuje na konci každého cyklu. Detailní statistiky zobrazíte i na webové aplikaci, která k ní patří. Je připravena i pro připojení monitoru srdečního tepu.
  4. 4. GOOGLE FIT (ZDARMA)Aplikace Google Fit je určená pro sledování všech vašich aktivit, tedy např. běhu, chůze, jízdy na kole. Aplikaci můžete využít s vaším mobilním telefonem s Androidem nebo chytré hodinky Android Wear. K dispozici máte okamžité statistiky o běhu a dalších aktivitách. Sleduje se rychlost, tempo, trasa, nadmořská výška. Součástí aplikace na běhání je možnost nastavení vlastních kondičních cílů – tedy např. počet kroků, čas, vzdálenost nebo spálené kalorie. K tomu si můžete zobrazit různá doporučení a trenérské rady. Díky propojení s dalšími aplikacemi jako je např. Android Wear, Nike+, Runkeeper, Strava, MyFitnessPal, Lifesum, Basis, Sleep as Android, Withings a náramky Xiaomi Mi, můžete sledovat i výživu, spánek nebo váhu. Informace máte k dispozici nejen na telefonu ale i ve webové aplikaci na http://fit.google.com.
  5. 5. RUNTASTIC (ZDARMA S REKLAMAMI UVNITŘ, PLACENÉ 4,99 USD)Běžecká aplikace Runtastic toho nabízí opravdu hodně, tomu odpovídá i to, že verze zdarma je částečně omezená. Pro sledování vašich fitness aktivit – běh, kolo, chůze, turistika atd. používá aplikace GPS. Mezi informacemi, které sledujete najdete čas, vzdálenost, změny stoupání, kalorie a splněné cíle v rámci stanovených cardio nebo silových tréninků. Při tréninku se bude hodit hlasový trenér, který se zapojuje v reálném čase přesně dle probíhajícího tréninku. Trasa je samozřejmě zaznamenávaná přes Google Maps , kde si ji můžete i zpětně prohlížet v detailním rozlišení. Všechny statistiky jsou do osobního deníku tréninků, kde je také můžete sdílet na sociálních sítích. Když už jsme u sociálních sítí, díky funkci Runtastic Earth View můžete sledovat trénink v 3D a vaši přátelé mohou váš trénink sledovat i Live a povzbuzovat vás. Pro zvýšení motivace je zde žebříček běžců, kde jsou nejrychlejší časy apod.
  6. 6. VÍCE ZAJÍMAVÝCH ČLÁNKŮ O BĚHÁNÍ A VŠEM S TÍM SPOJENÉ – NAJDETE NA HTTP://BLOG.MUJBEH.CZ A BĚŽECKÉ SPECIÁLCE HTTP://WWW.MUJBEH.CZ

×