Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

заява на-підтримку-арт-хабу-

121 views

Published on

заява на-підтримку-арт-хабу від ВМГО "ФРІ"

Published in: Government & Nonprofit
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

заява на-підтримку-арт-хабу-

  1. 1. Голові Херсонської обласної ради Мангеру Владиславу Миколайовичу Депутатам Херсонської обласної ради Голові Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєву Андрію Анатолійовичу Звернення щодо збереження громадсько-культурного центру Kherson Art Hub У Херсоні на базі кінотеатру «Ілюзіон» з березня 2016-го року функціонує культурний центр для молоді Kherson Art Hub, який став платформою для розвитку молоді Херсонщини. Kherson Art Hub (далі – Арт Хаб) було відвідано багатьма відомими людьми в рамках кінофестивалів, зустрічей, засідань освітніх та творчих клубів, міжнародних заходів. Херсонською обласною радою в рішенні від 13.12.2016 року «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області відчуження майна яких планується здійснити у 2017 році» Арт Хаб піддано загрозі приватизації. Як повідомляють активісти, тоді завдяки своєчасній реакції останніх та адекватній позиції та рекомендаціям комісії з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно- туристичної діяльності Херсонської обласної ради та її голови Шадріна В.М. цей процес було заморожено. Але вже у квітні 2017-го, завдяки рекомендаціям іншої комісії (постійна комісія з питань управління об’єктами комунальної власності), це питання виноситься на сесію обласної ради. В останню мить, під час самої сесії, це питання було знято завдяки активності громадських активістів, організацій, медіа та рішенню голови обласної ради. Але зняли не за процедурою. Лише у червні 2017-го питання приватизації «Ілюзіону» було процедурно зняте з розгляду в 2017- му році. Як стверждують місцеві активісти є дуже висока вірогідність, що у 2018-му році це питання можуть знову актуалізувати, тим паче, зважаючи на позицію директора комунального підприємства «Кіновідеопрокат» Херсонської обласної ради (наразі, саме у розпорядженні цього КП знаходиться «Ілюзіон») Максимова Є.І., який привселюдно доповідає, що планує законсервувати цей об’єкт та запропонувати комісіям обласної ради знову включити його до списків на відчуження комунальної власності. Окрім цього активісти стверждують, що здійснюються постійні перепони щодо діяльності Арт Хабу, підтримка з боку управління культури не надається, зокрема щодо благоустрою та ремонту. Утруднюється доступ до приміщень для організаторів заходів, у зимовий період не дають можливості обігрівати приміщення, відбувається відключення води та блокування доступу до санвузлів з боку дирекції комунального підприємства «Кіновідеопрокат» Херсонської обласної ради.
  2. 2. Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» стурбована ситуацією, яка склалась на сьогоднішній день з будівлею колишнього кінотеатру «Ілюзіон» у м. Херсон. Оскільки це місце є особливо значущим для чисельної кількості молоді з Херсону, про що свідчить безліч проведених заходів за останні роки. Саме Kherson Art Hub відіграє важливу роль у соціальному розвитку, сприяє розкриттю творчого потенціалу та саморозвитку місцевої молоді тощо. На базі даного Арт Хабу було проведено також і школу від ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» всеукраїнського масштабу, що свідчить про залучення до діяльності Kherson Art Hub молоді з різних куточків України. Kherson Art Hub став відомим серед багатьох іноземних гостей (з Нігерії, Литви, Канади, США, тощо), які брали участь у заходах та був відзначений Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської республіки в Україні та заступником аташе з питань культури Посольства США в Україні Реджини Стоукс. Цим листом ми висловлюємо свою підтримку активістам та небайдужій молоді, яка підтримує розвиток Kherson Art Hub в м. Херсон! Та звертаємось до вас із проханням: 1. Не допустити включення об’єкту комунальної власності Херсонської обласної ради, що знаходиться за адресою м. Херсон, вул. Гімназична, 30А, до списків на відчуження комунальної власності, та не допустити зміни його цільового призначення. 2. Запобігти обмеженню доступу до приміщень будівлі кінотеатру «Ілюзіон» (Kherson Art Hub) активістам та учасникам заходів. 3. Підтриматимолодіжні проекти та ініціативи, які відбуваються в Kherson Art Hub. Голова ВМГО «ФРІ» Надія Гранкіна Голова правозахисної служби ВМГО «ФРІ» Альона Романова ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» – заснована 2002 року, найбільша в Україні незалежна молодіжна громадська організація, яка об’єднує понад 1000 проактивних молодих людей у 46 осередках країни, які спільно діють заради позитивних змін у суспільстві.

×