Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

група №1 - Попова О.О.

У співпраці – результат Досвід роботи з батьками вихователя Попової О.О.

 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

група №1 - Попова О.О.

 1. 1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА – САДОК) №453 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» У СПІВПРАЦІ – РЕЗУЛЬТАТ ДОСВІД РОБОТИ З БАТЬКАМИ ВИХОВАТЕЛЯ ПОПОВОЇ О.О.
 2. 2. Група дітей раннього віку №1 «Капітошка»
 3. 3. Вихователь: Попова Оксана Олександрівна
 4. 4. Мета: ◦ Створення домашньої атмосфери у групі; ◦ Поєднання сімейного і суспільного; ◦ Виховання в одну суспільну ланку, спрямовану на реалізацію єдиної мети.
 5. 5. Період адаптації у дитячому садку Запобігти багатьом складнощам, пов'язаним із пристосуванням малюка до перебування в дитячому садку, можна завдяки роботі з батьками, яка розпочинається задовго до приходу малюка у дошкільний заклад.
 6. 6. Особливості входження дитини в нові умови життя до певної міри визначаються батьками, які мають готувати себе і малюка до змін заздалегідь – ознайомитись з груповими приміщеннями та ігровими майданчиками, з вихователями та із життям у групі дошкільного закладу.
 7. 7. Налагодження теплих стосунків сприяє прискоренню адоптації дитини та батьків до життєвих змін. Особливості входження малюка в групу дитсадка також залежить від того, як зрозуміють та приймуть її індивідуальні можливості.
 8. 8. Перші кроки на шляху до самоповаги Підтримка та стимулювання самостійності дитини
 9. 9. Граючись, зростаємо Значення ігор для малюків складно переоцінити, оскільки це чудова можливість допомогти дитині розвиватися всебічно. Активні ігри дозволяють дітям відмінно "розрядитися" і бути більш спокійними і розсудливими в решту часу.
 10. 10. Віконечко у природу Організація милування природою під час щоденних прогулянок дітей має свою специфіку. Милування природою – означає зробити її предметом духовної уваги.
 11. 11. Організація образотворчої діяльності Головне завдання образотворчої діяльності дітей дошкільного віку полягає в чуттєвому пізнаванні світу Образотворча діяльність дитини, має потребу в кваліфікаційному керівництві з боку дорослого.
 12. 12. Годування малюків Організація харчування дітей у дитячому садку - трудомістка, багатогранна і технологічно складна діяльність. Тому їй приділяється особлива увага, тому що здоров'я дітей неможливо забезпечити без раціонального харчування.
 13. 13. Денний сон Повноцінний сон - це запорука здоров'я дитини. Про це знає кожен з батьків. Денний сон, як і нічний, це час відпочинку, відновлення сил, «підзарядки» всіх систем організму.
 14. 14. Головна перевага дитячого садка - це спілкування. Перебуваючи в колективі однолітків, дитина вчиться спілкуватися з іншими дітьми, відстоювати свою власну думку і прислухатися до чужої.
 15. 15. Дякую за увагу!

×