Altexi internetiturunduse teenused

774 views

Published on

Published in: Business, Economy & Finance
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
774
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Altexi internetiturunduse teenused

 1. 1. altex marketing Eesti esimene mitmekeelne internetiturunduse agentuur www.altex.ee
 2. 2. Internetiturunduse teenused Valik meie teenustest: veebilehtede strateegiate loomine; loominguline internetiturundus ja online kampaaniad; otsimootoriturundus; e-posti turundus; sotsiaalmeedia strateegiate loomine ja rakendamine; veebilehtede, kampaaniate, sotsiaalmeedia analüüsid ja hinnangud. Kõik meie teenused sisaldavad projektijuhtimist.
 3. 3. Veebilehtede strateegiad Me kasutame töötavaid lahendusi ja aitame luua auhinnatud veebilehti.
 4. 4. Loov internetiturundus Me mõtleme loovalt, lähtume kasutaja vaatenurgast ning loome integreeritud internetiturunduse kampaaniaid, mis keskenduvad mõõdetavatele tulemustele. Andrus Ansip, Peaminister: "Mul on hea meel, et selle kahekuise kampaaniaga on www.osale.ee lehel kaasalööjate arv neljakordistunud.
 5. 5. Otsimootorites leitav koduleht Me tunneme otsimootoriturunduse tehnilisi, sisulisi ja linkimisega seotud külgi pisimate detailideni. Garanteerime Su tootele, brändile või firmale parema leitavuse otsimootorites.
 6. 6. Makstud otsimootoriturundus Oleme läbi viinud mitmekeelseid üleeuroopalisi tasulise otsimootoriturunduse kampaaniaid, tehes koostööd NETI, Google Adwords, Yandex, Rambler, Yahoo, MSN ja Bing platvormidega.
 7. 7. E-posti turundus Viime läbi edukaid e-posti turunduse ja klienditeavituse kampaaniaid kõigis Balti riikides ning loome ettevõtete e-uudiskirju.
 8. 8. Sotsiaalmeedia strateegiad ja hindamine Loome strateegiaid sotsiaalmeedia edukaks kasutamiseks ning hindame ettevõtte või brändi kuvandit sotsiaalmeedia keskkondades.
 9. 9. Analüütika: e-post ja otsiturundus Me mõõdame ja analüüsime veebilehe või e-posti kampaaniate efektiivsust ning anname nõuandeid tulemuste parandamiseks.
 10. 10. Analüütika: veebilehe toimimine ja kasutatavus
 11. 11. Koolitused, konsultatsioonid, teenused Enamasti jagunevad meie kliendid kaheks: esimene osa soovib osta täisteenust turuuuringust ja konseptsioonist kuni lõppraportini; teine osa tahab meie kogemusi ja oskusi ise koolituse käigus tundma õppida. Pole oluline, kumba gruppi sa kuulud, meie oleme paindlikud. Meie internetiturunduse loenguid on kuulanud tudengid erinevatest ülikoolidest: Meie koolitustel on osalenud spetsialistid ettevõtetest ja organistatsioonidest nagu:
 12. 12. Meie kliendid ja koostööpartnerid
 13. 13. Tasuta konsultatsiooniks... ...võta ühendust: Tõnis Hinnosaar tonis@altex.ee +372 51 23 086

×