Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
У Windows існує кілька способів пошуку файлів і 
папок. Єдиного найкращого способу пошуку не 
існує: для різних цілей вико...
Використання поля пошуку в меню "Пуск" 
Можна використовувати поле пошуку в меню «Пуск» для пошуку 
файлів, папок, програм...
Щоб знайти елемент із використанням 
меню «Пуск», виконайте такі дії. 
• Натисніть кнопку Пуск 
• Введіть слово або частин...
Щоб знайти елемент із використанням 
меню «Пуск», виконайте такі дії. 
• Результати пошуку з’являються, щойно ви починаєте...
Примітка 
• Під час пошуку з меню «Пуск» у результатах пошуку з’являються 
лише індексовані файли. Більшість файлів на ком...
Використання поля пошуку в папці чи бібліотеці 
Часто потрібно знайти файл, про який відомо, що він зберігається в 
певній...
Поле пошуку в папці або бібліотеці 
Поле пошуку фільтрує поточне подання на основі введеного тексту. 
Пошук здійснюється з...
Щоб здійснити пошук файлу або папки за 
допомогою поля пошуку, виконайте такі дії. 
• Введіть слово або його частину в 
по...
Щоб здійснити пошук файлу або папки за 
допомогою поля пошуку, виконайте такі дії. 
Наприклад, потрібно знайти 
файли раху...
Додавання фільтрів пошуку 
Фільтри пошуку – 
це нова функція у 
Windows 7, яка 
робить пошук 
файлів за їх 
властивостями ...
Додавання фільтра пошуку 
• Виберіть папку, бібліотеку чи 
диск, у якому потрібно 
здійснити пошук. 
• Клацніть поле пошук...
Додавання фільтра пошуку 
Щоб додатково уточнити 
результати пошуку, одночасно 
можна використовувати кілька 
фільтрів пош...
Якщо невідома частина імені файла
Пошук файлів і папок
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Пошук файлів і папок

1,832 views

Published on

Урок 6 клас
Пошук файлів і папок

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Пошук файлів і папок

 1. 1. У Windows існує кілька способів пошуку файлів і папок. Єдиного найкращого способу пошуку не існує: для різних цілей використовуються різні методи.
 2. 2. Використання поля пошуку в меню "Пуск" Можна використовувати поле пошуку в меню «Пуск» для пошуку файлів, папок, програм і повідомлень електронної пошти, які зберігаються на комп’ютері.
 3. 3. Щоб знайти елемент із використанням меню «Пуск», виконайте такі дії. • Натисніть кнопку Пуск • Введіть слово або частину слова в поле пошуку.
 4. 4. Щоб знайти елемент із використанням меню «Пуск», виконайте такі дії. • Результати пошуку з’являються, щойно ви починаєте друкувати в полі пошуку. • Синхронно із введенням символів у меню «Пуск» з’являються об’єкти, які відповідають введеному запиту. Пошук здійснюється за текстом в імені файлу, текстом у самому файлі, тегами й іншими властивостями файлу.
 5. 5. Примітка • Під час пошуку з меню «Пуск» у результатах пошуку з’являються лише індексовані файли. Більшість файлів на комп’ютері індексується автоматично. Наприклад, всі елементи, які додаються до бібліотеки, індексуються автоматично.
 6. 6. Використання поля пошуку в папці чи бібліотеці Часто потрібно знайти файл, про який відомо, що він зберігається в певній папці або бібліотеці, наприклад «Документи» чи «Зображення». Пошук файлу може полягати в перегляді сотен файлів або вкладених папок. Щоб зберегти час і зусилля, використовуйте поле пошуку у верхній частині відкритого вікна.
 7. 7. Поле пошуку в папці або бібліотеці Поле пошуку фільтрує поточне подання на основі введеного тексту. Пошук здійснюється за ім’ям файлу та вмістом, а також за властивостями файлу, наприклад за тегами. Пошук у бібліотеці включає всі долучені до неї папки, а також вкладені папки в цих папках.
 8. 8. Щоб здійснити пошук файлу або папки за допомогою поля пошуку, виконайте такі дії. • Введіть слово або його частину в поле пошуку. • Після цього вміст папки або бібліотеки фільтрується, щоб відобразити кожен знайдений символ, який введено. Символи вводять, доки не буде знайдено потрібний файл. • Наприклад, припустимо, що бібліотека документів виглядає так:
 9. 9. Щоб здійснити пошук файлу або папки за допомогою поля пошуку, виконайте такі дії. Наприклад, потрібно знайти файли рахунків, отже, в поле пошуку необхідно ввести слово «рахунок». Синхронно із введенням символів відбувається фільтрування подання папки, яке тепер має приблизно такий вигляд:
 10. 10. Додавання фільтрів пошуку Фільтри пошуку – це нова функція у Windows 7, яка робить пошук файлів за їх властивостями (наприклад, за автором або розміром файлу) набагато простішим.
 11. 11. Додавання фільтра пошуку • Виберіть папку, бібліотеку чи диск, у якому потрібно здійснити пошук. • Клацніть поле пошуку, а потім – фільтр пошуку (наприклад, Дата знімку: у бібліотеці "Зображення"). • Виберіть один із доступних параметрів. (Наприклад, якщо клацнути Дата знімку:, слід вибрати дату чи діапазон дат.)
 12. 12. Додавання фільтра пошуку Щоб додатково уточнити результати пошуку, одночасно можна використовувати кілька фільтрів пошуку та навіть поєднати їх зі звичайними пошуковими термінами.
 13. 13. Якщо невідома частина імені файла

×