Spiral Universe modules

1,476 views

Published on

Mokyklos informacijos valdymo sistema

Published in: Education
0 Comments
1 Like
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

No Downloads
Views
Total views
1,476
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
4
Actions
Shares
0
Downloads
6
Comments
0
Likes
1
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Spiral Universe modules

 1. 1. Apžvalga Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Spiral Universe - tai mokyklos informacijos valdymo sistema, kurioje visas spektras įprastų mokyklai funkcijų integruotas į vieną universalų programinės įrangos paketą, valdomą per novatorišką internetinę “Webtop” vartotojo sąsają ir sukurtą siekiant patenkinti visų mokyklos bendruomenės narių poreikius. Mokiniams ir studentams Naudodamasi jaunosios kartos meile naujoms technologijoms, sistema sugeba išlaikyti juos susidomėjusius ir suinteresuotus savo išsilavinimu. Spiral padeda mokiniams stebėti savo pažangumą, būti organizuotiems, sekti savo užduotis ir turėti laisvą priėjimą prie klasės ir mokyklos informacinių resursų. Mokinių bendravimas su klasės draugais ir mokytojais išplečiamas kuriant klasės dienoraščius ir diskusijų grupes. Tėvams Visi pedagogai sutaria, jog tėvų įtraukimas į švietimo procesą yra esminis veiksnys, gerinantis mokinių pažangumą. Mes suteikiame galimybę tėvams aktyviai dalyvauti savo vaiko mokykliniame gyvenime, sekti vaiko pažangumą, bendrauti su mokytojais ir mokyklos administracija. Tėvai lengvai gali atnaujinti savo kontaktinę informaciją, užpildyti mokyklos formas ar apklausas, tuo sumažindami informacijos tvarkymo naštą mokykloms. Jie gali užsiregistruoti ir savanoriškai dalyvauti mokyklos renginiuose. Mokytojams Mes darome mokytojų darbą paprastesnį automatizuodami įprastas užduotis ir suteikiame mokytojams galingas priemones, kad jie galėtų švietimo procesą padaryti dar patrauklesnį mokiniams. Mūsų elektroninis dienynas gerokai išplečia standartinio dienyno ribas. Jis suteikia galimybę kurti užduotis mokiniams ir sekti jų vykdymą. Dienynas susietas su elektroniniu dienoraščiu, diskusijomis, viktorinų ir apklausų generatoriumi. Spiral sistema palengvina ir skatina mokytojų bendravimą su mokiniais ir jų tėvais. Administratoriams Spiral sistema administratoriams leidžia laisvai pasiekti mokyklos elektroninius duomenis bet kuriuo paros metu ir jų valdymą padaro patogų ir paprastą. Dėl lengvai suprantamos vartotojo sąsajos, mokyklos bendruomenės nariai gali lengvai atlikti savo užduotis, tuo palengvindami administracijos darbą. Spiral automatiškai tikrina duomenų įvedimą ir kitas vykdomas užduotis, nuo tvarkingo ir nesidubliuojančio tvarkaraščio sukūrimo iki ataskaitų formų užpildymo, automatizuodama ilgus ir varginančius procesus.
 2. 2. Priėmimas Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Šis modulis visiškai automatizuoja naujų mokinių priėmimo į mokyklą procesą, nuo prašymo pateikimo iki įrašymo į mokinių sąrašus. Modulis leidžia mokyklos priėmimo komisijai lengvai sukurti internetinę formą paraiškoms, elektroniniu paštu bendrauti su kandidatais ir atsakinėti į užduodamus klausimus. Vykdyti visas priėmimo procedūras iš vienos vietos. Po kiekvieno priėmimo procedūros etapo galima vizualiai sutikrinti kandidatų kontrolinį sąrašą ir matyti kaip kiekvienas kandidatas vykdo priėmimo komisijos pateiktas sąlygas. Baigus priėmimo procedūrą, automatiškai kandidatams išsiuntinėjami el. laiškai apie priėmimą arba atsisakymą priimti ir priimti mokiniai įrašomi į mokyklos mokinių sąrašą. Pagrindinės funkcijos: Galima sukurti elektroninę prašymo pateikimo formą ir ją patalpinti jūsų mokyklos svetainėje. Informacija apie prašymų pateikėjus bus tiesiogiai perduodama į jūsų mokyklos informacinę bazę Spiral sistemoje. Būsimiems mokiniams galima suteikti galimybę prisijungti prie Spiral, kad jie galėtų patys stebėti visus priėmimo proceso etapus. Kandidatai išsamiai informuojami apie priėmimo procesą el. paštu. Priimti mokiniai automatiškai įrašomi į mokinių duomenų bazę ir jiems priskiriamas tvarkaraštis. Sistema leidžia lengvai įrašyti informaciją ir pastabas apie kandidatą gautą iš pokalbių, rekomendacijų ir diskusijų su kitais mokyklos bendruomenės atstovais. ( Beta testavimo režime )
 3. 3. Užduotys Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Spiral užduočių modulis apima priemones, skirtas įvairaus sudėtingumo testinių, kontrolinių ir egzaminų užduočių kūrimui, jų rezultatų peržiūrai bei analizei ir įvairių tipų ataskaitų generavimui. Pagrindinės funkcijos: Egzaminų užduotys ar testai gali būti sudaryti iš įvairių tipų klausimų ir, jei reikia, suskirstyti į kelis skyrius. Instrukcijos gali būti surašytos kaip kiekvienam skyriui, taip ir visam testui. Autorius gali nustatyti datą ir laiką, kada testas ar egzaminas taps prieinamas mokytojams ir mokiniams. Autoriai gali kurti, saugoti ir tvarkyti užduotis savo privačiuose aplankuose ar dalintis su mokyklos bendruomene ar netgi globaliam tinkle. Testų elementai ar užduotys gali būti suskirstyti pagal mokslo sritis, dalykus ar objektus ir jų paieška gali būti vykdoma pagal raktinius žodžius ar apibūdinimus. Testų elementai gali būti susieti su mokyklos, šalies standartais (veiklos tikslais). Mokytojai ir administratoriai gali analizuoti mokinių pažangą pagal standartus (veiklos tikslus) naudojant duomenis iš daugelio užduočių. Mokiniai gali sužinoti savo testų rezultatus realiu laiku "Mokinio modulyje". Testų ir egzaminų rezultatai gali būti analizuojami įvairiais būdais: pagal klasę ar kursą, pagal studentą, pagal temą, pagal klausimą ar pagal standartą (veiklos tikslą). Generuojami įvairūs grafikai ar diagramos, įskaitant ir bendrą balų pasiskirstymą, kurie gali vėliau būti įtraukti į ataskaitas.
 4. 4. Absolventai Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Baigę mokyklą absolventai neištrinami iš sistemos. Jie ir toliau gali bendrauti su mokytojais bei klasės draugais. Modulis “Absolventai” leidžia buvusiems mokyklos mokiniams atnaujinti savo kontaktinę informaciją, pasakoti apie savo pasiekimus, sužinoti naujienas apie savo buvusią mokyklą, dalintis patirtimi su dabartiniais mokiniais. Pagrindinės funkcijos: Baigę mokyklą mokiniai nepraranda sąsajų su mokykla ir savo klasės draugais. Mokykla gali glaudžiai bendradarbiauti su savo absolventais mokinių ugdymo procese ar paramos rinkimo kompanijose. Mokykla gali stebėti kaip sekasi jos absolventams. ( Beta testavimo režime )
 5. 5. Kalendorius Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Visi mokyklos bendruomenės nariai gali kurti, tvarkyti, skelbti savo veiklos kalendorius. Sukurtas mokyklos renginio kalendorius gali būti paskelbtas konkrečiam bendruomenės nariui individualiai arba bet kuriai narių grupei. Mokyklos renginiai, būrelių užsiėmimai, tėvų susirinkimai bei mokytojų pasitarimai kalendoriuose matomi tik tiems bendruomenės nariams, kurie susiję su konkrečiu renginiu. Tėvai gali matyti savo vaikų užsiėmimų datą ir laiką. Pagrindinės funkcijos: Visi sukurti kalendoriai sinchronizuojami su kitų mokyklos narių kalendoriais, todėl mokyklos administratoriai, mokytojai, tėvai ir mokiniai matys visus jiems skirtus renginius. Priminimai apie renginį gali būti išsiuntinėjami el. paštu bei SMS žinutėmis . Galima išspausdinti įvairių periodų kalendorius (kasdienius, savaitinius, mėnesinius) .
 6. 6. Kursų valdymas Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Galingas ir lankstus kursų valdymo modulis leidžia mokykloms įvedinėti ir administruoti įvairaus sudėtingumo kursus, priskirti jiems mokytojus, įvertinimo kriterijus, suskirstyti mokinius į klases. Kursus mokykla gali susieti su valstybės ar mokyklos ugdymo standartais . Pagrindinės funkcijos: Galima įvesti kursus pagal mokomuosius dalykus ar pagal mokslo sritis. Galima į klases suskirstyti mokytojus ir mokinius . Mokykla mato kiekvieno mokinio kursų duomenis. Gali sutikrinti ar visų mokinių paskirstymas atitinka ugdymo standartus bet kuriame mokymosi periode. Mokyklos savo kursus gali susieti su valstybės ugdymo standartais arba kiekviena mokykla gali sukurti savo ugdymo standartus . Ugdymo metu mokyklos gali stebėti kaip mokiniai atitinka standartizuotus ugdymo kriterijus ar būtinus mokinio gebėjimus.
 7. 7. Elektroninis paštas Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Kiekvienas Spiral sistemos vartotojas gauna pilnavertę IMAP tipo elektroninio pašto dėžutę, kuri gali būti pasiekiama prisijungus prie sistemos arba naudojant el. pašto programą. Kiekvienai el. pašto dėžutei suteikiama 2GB virtuali disko vieta. Be standartinių el. pašto programos įrankių, mes įdiegėme dar kelis naujus įrankius. Pagrindinės funkcijos: Spiral sistema pateikia aiškią ir draugišką vartotojo sąsają jūsų el. pašto dėžutės tvarkymui. Vartotojai gali prisijungti prie savo pašto dėžutės išmaniaisiais telefonais . Kiekvieno vartotojo adresų knygutė susieta su visos mokyklos bendruomenės narių adresais. Pavyzdžiui, keliais pelės paspaudimais galite išsiųsti laiškus visiems pradinių klasių mokytojams arba ketvirtokų tėveliams. Mokyklos administratoriai, atsiradus būtinybei, gali asmeniui uždrausti prieigą prie mokyklos narių adresų . Sistema neleidžia anoniminių prisijungimų, todėl bendruomenės nariai drąsiai gali bendrauti tarpusavyje sistemos viduje, jų privatūs adresai bus nepasiekiami iš išorės . Spiral į siunčiamus laiškus neįkelia jokios reklamos bei neindeksuoja adresų reklamos tikslais. Vartotojai visiškai kontroliuoja žinutės turinį bei prikabinamus failus.
 8. 8. Failai Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Internetinėje virtualioje laikmenoje mokyklos bendruomenės nariai gali laikyti savo failus, parsisiųsti juos į bet kurį kompiuterį, keistis jais su kitais bendruomenės nariais. Mūsų išvystyta infrastruktūra gali užtikrinti mokyklos failų saugumą ir prieigą prie jų bet kuriuo paros metu. Mokykloms nereikia laikyti ir aptarnauti brangių serverių savo patalpose. Modulis "Failai" tampriai susijęs su visais kitais Spiral sistemos moduliais. Pagrindinės funkcijos: Naudokite Spiral kaip patikimą mokyklos skaitmeninių failų saugyklą už mokyklos ribų ir jums nebereikės rūpintis virusais, aparatūros gedimais, programinės įrangos diegimais. Galite kurti bendruosius aplankalus ir suteikti įvairiems vartotojams ar jų grupėms atitinkamas teises (tik skaityti arba skaityti ir rašyti). Lengvai keiskitės failais sistemos viduje, nekurdami tų pačių failų kopijų ir tuo išsaugodami laisvą vietą virtualiojoje laikmenoje ir neapkraudami internetinio ryšio kanalo.
 9. 9. Rėmėjai Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Šio modulio pagalba galite realizuoti ambicingus projektus piniginių lėšų pritraukimui į mokyklą. Galite pilnai išnaudoti interneto privalumus renkant ir apdorojant aukas iš rėmėjų, užtikrinant perspektyvų bendravimą su esamais ir potencialiais rėmėjais. Saugoti informaciją apie rėmėjus ir jų suaukotas lėšas. Pagrindinės funkcijos: Organizuokite ir valdykite rėmėjų lėšų rinkimo akcijas. Suteikite galimybę rėmėjams aukoti lėšas mokyklai internetu. Kurkite įvairias ataskaitas apie lėšų surinkimo akcijų sėkmę. Naudodamiesi išsaugota informacija ir patirtimi, planuokite ir organizuokite naujas lėšų rinkimo akcijas, plėskite jų geografiją. Laikykite rėmėjus arti mokyklos, suteikdami jiems teisę prisijungti prie Spiral sistemos ir stebėti kaip naudojamos jų paaukotos lėšos. ( Beta testavimo režime )
 10. 10. Dienynas Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Patogus ir lengvai suprantamas elektroninis dienynas labai palengvins kasdienį mokytojo darbą. Mokytojas galės greitai surašyti įvertinimus, pastabas, pagyrimus, praleistas pamokas, taip pat kurti naujas užduotis, testus, namų darbus ir pateikti juos mokiniams. Priklausomai nuo mokymo stiliaus ar mokomosios programos, kiekvienas mokytojas šį, turtingą galimybėmis, modulį galės prisitaikyti savo reikmėms. Pagrindinės funkcijos: Mokytojas, būdamas mokykloje ar namie, gali surašyti pažymius, pastabas, praleistas pamokas, paruošti užduotis mokiniams. Mokytojas gali ruošti užduotis individualiam mokinius, mokinių grupei ar visai klasei. Kiekvienas mokinys matys tik jam skirtas užduotis kartu su mokytojo instrukcijomis ir komentarais. Siųsti komentarus mokiniams ir/ar jų tėvams. Pranešti tėvams apie vaiko pažangumo ar elgesio problemas. Mokytojas gali nustatyti kaip bus skaičiuojamas baigiamasis pažymys, nurodydamas kontrolinių užduočių ir testų svorį. Galutis įvertinimas gali būti automatiškai sumažintas, jei mokinys praleido daug pamokų. Mokytojas gali aprašyti dėstomą dalyką, sukurti elektroninį dienoraštį, diskusijų grupę kiekvienai klasei ir keistis failais su mokiniais.
 11. 11. Medicinos kabinetas Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Tai pilnavertė duomenų apie mokinių ir mokytojų sveikatos būklę bazė. Mokyklos medicinos personalas gali pildyti apsilankymų medicinos kabinete žurnalą, surašyti ir stebėti informaciją apie mokinių alergines reakcijas, vartojamus vaistus, skiepijimą, asmenų, su kuriais būtina susisiekti incidento metu, sąrašą ir kitokią informaciją. Pagrindinės funkcijos: Mokinių ir mokyklos darbuotojų sveikatos būklės stebėjimas. Galimybė pildyti planinių ir neplaninių apsilankymų medicinos kabinete žurnalą. Ataskaitos apie mokinių sveikatos būklę ir apsilankymus medicinos kabinete. Padidintas saugumas: prieiga prie konfidencialios medicininės informacijos suteikiama tik administracijos paskirtiems asmenims.
 12. 12. Nuotolinis mokymas Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Šiuolaikiniame Spiral nuotolinio mokymosi modulyje, mokiniai gali mokytis internetu, praktikuotis atlikdami įvairias užduotis, atlikti kontrolinius darbus, standartizuotus testus ar namų darbus. Pagrindinės funkcijos: Mokiniai šį modulį gali naudoti namie, atlikdami namų darbus ar ruošdamiesi kontroliniams darbams, arba atlikti kontrolinius testus kompiuterinėje klasėje su mokytojo priežiūra. Užduotys gali būti papildomos vaizdo ar garsine medžiaga. Testų ar egzaminų klausimai gali būti įvairių tipų ir suskirstyti į kelias dalis. Instrukcijos gali būti pateikiamos kiekvienam klausimui, daliai ar visam testui ar egzaminui. Autorius gali nurodyti kuriuo laiku testas ar egzaminas taps prieinamas mokytojams ir mokiniams. Testo ar egzamino metu sistema gali pateikti atitinkamą tekstą priklausomai nuo mokinio įrašyto atsakymo. Mokiniai iškarto gali matyti savo testų ar egzaminų rezultatus "Mokinio modulyje". Pabaigtos užduotys automatiškai įvertinamos pagal mokytojų nustatytas formules. Testų ar egzaminų rezultatai gali būti analizuojami pagal įvairius kriterijus moduliuose "Dienynas" ir "Užduotys". ( Beta testavimo režime )
 13. 13. Tėvų portalas Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Pakvieskite tėvus aktyviai dalyvauti savo vaiko mokymosi procese, pasiūlydami jiems prisijungti prie tėvų portalo. Pagrindinės funkcijos: Tėvai galės matyti klasių, kursų ar užsiėmimų, į kuriuos yra įtrauktas jų vaikas, sąrašą kartu su atitinkamo kurso programa, tikslais ir reikalavimais. Tėvai galės matyti užduotis, kurios yra užduotos vaikams ir jų atlikimo terminus. Tėvai realiu laiku galės sekti visą vaiko švietimo procesą, t.y., pažymius, elgesį ir lankomumą. Tėvų portale publikuojami vaiko pažangumo tabeliai ir tėvai bet kuriuo metu gali juos peržiūrėti. Į planuojamas funkcijas įtraukta galimybė apmokėti su mokslu susijusias sąskaitas internetu, užpildyti mokyklos sudarytas formas, užsiregistruoti susitikimui su mokytoja ar administracijos atstovu, dalyvauti mokyklos tėvų komiteto veikloje.
 14. 14. Pažangumo tabelis Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Šis modulis leidžia lengvai kurti, peržiūrėti, tvirtinti ir skelbti tėvams mokinių pažangumo, elgesio ir lankomumo tabelius. Tabelyje mokytojas gali įrašyti apibendrinančias pastabas kiekvienam mokiniui. Kai mokyklos administracija patvirtina pažangumo tabelį, jis automatiškai įrašomas mokinio byloje ir gali būti nusiųstas tėvams elektroniniu paštu ar pateiktas popieriuje. Pagrindinės funkcijos: Paruošimas ir publikavimas pažangumo ir lankomumo tabelių, ataskaitų apie mokinio pažangumo kitimą laiko atžvilgiu, duomenų apie pastabas, pagyrimus, prizus ir apdovanojimus. Galima bet kokia įvertinimo kombinacija: raidė, skaitmuo, įskaityta/neįskaityta, kurso taškai ar klasės lygis. Įvertinimo periodų nustatymas. Galimybė įspėti mokytojus apie tabelių pateikimo terminus. Padidintas saugumas: galimybė kontroliuoti prieigą prie konfidencialios informacijos, nustatant kuris asmuo gali matyti pažymius ir sudarinėti tabelius. Automatiškai generuojama mokinio lankomumo statistika.
 15. 15. Ataskaitos Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Šis modulis leidžia generuoti ir skelbti ataskaitas apie atskirus mokinius, klases ar visą mokyklą. Ataskaitų formavimui gali būti naudojami duomenys iš bet kurio sistemos modulio. Mokykla naudoti standartines formas arba kurti individualias. Paruoštas ataskaitas galite išsaugoti kaip failus, išspausdinti popieriuje ar išsiųsti el. paštu. Jei steigėjas ar aukštesnė institucija reikalauja ataskaitų tam tikra forma, galima esamas ataskaitų formas pritaikyti, kad jos atitiktų visus reikalavimus Pagrindinės funkcijos: Galite pateikti ataskaitą visiškai atitinkančią aukštesnių institucijų ar valstybės standartų reikalavimus. Ataskaitų duomenys gali būti filtruojami pagal įvairiausius kriterijus. Duomenys ataskaitose gali būti pateikiami įvairių grafikų ir diagramų pavidalu. Didelis pasirinkimas standartinių ataskaitų formų.
 16. 16. Tvarkaraštis Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Šis modulis leidžia mokyklos administracijai sutaupyti daug laiko kuriant sudėtingus, visai mokyklai skirtus pamokų ir užsiėmimų tvarkaraščius. Pagrindinės funkcijos: Pamokų ir užsiėmimų tvarkaraščius galima priskirti kursams, klasėms, grupėms, mokytojams, mokiniams, tėvams arba bet kuriai minėtų kriterijų kombinacijai. Sistema prieš paskelbiant tvarkaraštį, patikrina ar nesidubliuos pamokos ar užsiėmimai visiems priskirtiems asmenims laiko atžvilgiu, taip pat ar bus laisva užsiėmimo pravedimo vieta. Galima peržiūrėti tvarkaraščius pagal kursus, klases, mokytojus ir kabinetus. Bet kuriuo metu atsakingas asmuo gali koreguoti tvarkaraščius. Administratoriai, mokytojai ir mokiniai matys tvarkaraščio pakeitimus savo kalendoriuose. Prisijungę tėvai matys savo vaikų tvarkaraščius. Pamokos ir užsiėmimai gali būti planuojami bet kuriam laikui. Gali būti įrašomi periodiškai pasikartojantys užsiėmimai. Mokyklos diena su visomis pamokomis bei užsiėmimais gali būti perkelta į kitą dieną arba atšaukta.
 17. 17. Mokinio byla Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Šis modulis leidžia sekti įvairiausią informaciją apie moksleivius, analizuoti kiekvieno mokinio pažangumą bei jo charakterio bruožų stipriąsias ir silpnąsias savybes. Pagrindinės funkcijos: Asmeninės moksleivių bylos naudojamos rinkti duomenims apie šeimos narius, kontaktus ir visą kitą informaciją, kuri reikalinga mokyklai. Visi įrašai organizuojami pagal mokslo metus, tai leidžia stebėti pasikeitimus laiko atžvilgiu. Mokinio byloje fiksuojami duomenys apie pažangumą, lankomumą ir elgesį. Visa informacija atnaujinama akimirksniu, kai tik pažymiai, lankomumas, pastabos ar pagyrimai įrašomi kituose sistemos moduliuose. Mokyklos administracija ir mokytojai gali generuoti ataskaitas, remiantis mokinio bylos duomenimis.
 18. 18. Mokinio modulis Apžvalga Priėmimas Užduotys Absolventai Kalendorius Kursų valdymas El. paštas Failai Rėmėjai Dienynas Medicinos kabinetas Nuotolinis mokymas Tėvų portalas Pažangumo tabelis Ataskaitos Tvarkaraštis Mokinio byla Mokinio modulis Daugiafunkcinis "Mokinio modulis" leidžia mokiniams savarankiškai organizuoti savo darbą mokykloje. Mokinys aiškiai mato kasdienes ir ilgalaikes užduotis kartu su jų įvykdymo terminais, gali atlikti testų ar egzaminų užduotis ir pateikti mokytojui el. paštu, tiesiogiai bendrauti su mokytojais ir klasės draugais. Pagrindinės funkcijos: Namų užduotys automatiškai tampa pasiekiamos mokiniams mokytojo nustatytą dieną ir valandą. Mokiniai atliktų užduočių atsakymus gali tiesiogiai įrašyti sistemoje, nusiųsti mokytojui prie el. laiško prikabinę failą arba išspausdinti popieriuje. Mokiniai turi nuolatinę prieigą prie savo klasės elektroninio dienoraščio, diskusijų forumo. Savo kalendoriuje mato mokyklos renginių, būrelių užsiėmimų datą ir laiką bei klasės pamokų tvarkaraščius. Mokiniai mato savo pažangumo bei lankomumo ataskaitas, mokytojo įrašytas pastabas ir pagyrimus.

×