Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Рішення надання дозволів на розробку пз фізичним і юридичним особам

463 views

Published on

Рішення Чернігівської міської ради (тридцять третя сесія шостого скликання) від 30.09.2013р. "Про надання дозволів на
розроблення проектів землеустрою
щодо відведення земельних
ділянок, технічних документацій із
землеустрою юридичним та фізичним особам
та надання дозволу на розроблення проекту
землеустрою щодо встановлення розмірів
та меж прибережної захисної смуги "

Published in: Law
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Рішення надання дозволів на розробку пз фізичним і юридичним особам

 1. 1. УКРАЇНА ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІШЕННЯ (тридцять третя сесія шостого скликання) 30 вересня 2014 року м. Чернігів Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення розмірів та меж прибережної захисної смуги Розглянувши клопотання, заяви юридичних та фізичних осіб, пропозиції управління земельних ресурсів міської ради про надання дозволів фізичним та юридичним особам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою для оформлення права на земельні ділянки щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, щодо поділу земельних ділянок та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право строкового платного, безоплатного сервітуту, керуючись Земельним кодексом України, Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про землеустрій" Чернігівська міська рада вирішила: 1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення, при умові розроблення та затвердження в установленому порядку землевпорядної документації протягом року:
 2. 2. 1.1 Бевзюк Раїсі Петрівні на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0882 га, по вул. Толстого, 147-б для експлуатації нежитлової будівлі з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.2 Ураховуючи договір купівлі-продажу частини об’єкта нерухомості від 18 жовтня 2012 року № 5397, Боровику Володимиру Олександровичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0720 га, по вул. Дніпровській, 34 для експлуатації приміщення складу за рахунок земельної ділянки, яка перебуває у постійному користуванні товариства з обмеженою відповідальністю "Українські програмні системи" за згодою товариства з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.3 Безручку Валентину Івановичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0573 га, по вул. Любецькій, 42 для експлуатації приміщення магазину з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.4 Ключніковій Тетяні Федорівні на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0152 га, по проспекту Миру, 89 для експлуатації прибудованого нежилого приміщення адмінбудівлі з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.5 Ураховуючи договір оренди нерухомого майна, що належить територіальній громаді міста Чернігова, від 26 листопада 2012 року № 933 Д, Чижевському Олександру Миколайовичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0360 га, по вул. П'ятницькій, 50 для обслуговування нежитлової будівлі з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.6 Позняку Ігорю Івановичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0051 га по вул. Муратова, 1 для експлуатації рампи та топочної з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.7 Управлінню капітального будівництва Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1640 га, на перехресті вул. Борисенка, Любецької та 50 років ВЛКСМ для будівництва автомобільної мийки та кафетерію з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.8 Товариству з обмеженою відповідальністю "ВТОРМАЛ" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0912 г,а по вул. Борисенка, 58 для експлуатації вагової з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.9 Ураховуючи договір купівлі-продажу нерухомого майна від 11 березня 2003 року № 11/03-2003, приватному підприємству "Агропродопт" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1045 га, по вул. Дніпровській, 34 для обслуговування нерухомого майна - будівлі гаражу на дві автомашини з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.10 Чернігівській обласній спілці споживчих товариств (ОБЛСПОЖИВСПІЛКА) на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4120 га, по вул. Борисенка, 47 для експлуатації об'єктів нерухомого майна (адмінбудівля, склади, підвал) з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.11 Чернігівській обласній спілці споживчих товариств (ОБЛСПОЖИВСПІЛКА) на земельні ділянки, орієнтовною загальною площею 0,0533 га, по вул. Борисенка, 68 для експлуатації складів з подальшою передачею ділянки в оренду.
 3. 3. 1.12 Ураховуючи договір купівлі-продажу від 15 березня 2013 року № 531, публічному акціонерному товариству "БАЗИС" на земельну ділянку, площею 0,1109 га, по вул. Незалежності, 10 для експлуатації розважального комплексу за рахунок земельної ділянки, яка перебуває в оренді у Матусевича Ігоря Миколайовича за згодою орендаря з подальшою передачею ділянки в оренду. Пункт 3.13 рішення Чернігівської міської ради від 7 червня 2013 року "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою фізичним та юридичним особам в межах м. Чернігова" (32 сесія 6 скликання) в частині надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки публічному акціонерному товариству "БАЗИС" вважати таким, що втратив чинність. 1.13 Товариству з обмеженою відповідальністю "Фірма "МЖК-Сервіс" на земельну ділянку, орієнтовною площею 1,9018 га, по вул. Щорса, 57-д для експлуатації гаражів, адмінбудівлі, складів та навісу з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.14 Комунальному підприємству "Паркування та ринок" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4000 га, на перехресті проспекту Миру та вул. Кільцевої для розміщення автомобільної заправочної станції з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.15 Комунальному підприємству "Паркування та ринок" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2000 га, по вул. Щорса, 53 для розміщення автостоянки з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.16 Комунальному підприємству "Паркування та ринок" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2100 га, по проспекту Миру, продовж території заводу "Жовтневий молот" для розміщення автостоянки з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.17 Комунальному підприємству "Паркування та ринок" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0030 га, по проспекту Перемоги, 62 для розміщення зупинкового комплексу з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.18 Комунальному підприємству "Паркування та ринок" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0084 га по вул. Славутицькій (мікрорайон "Астра") для розміщення зупинкового комплексу біля розворотного кола з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.19 Дочірньому підприємству "УкрСіверБуд" закритого акціонерного товариства "ДСК" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0142 га, по вул. Воїнів-інтернаціоналістів, 41 для обслуговування критої автостоянки на 8 місць з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.20 Ураховуючи акт приймання-передачі житлового комплексу з
 4. 4. балансу на баланс від 5 лютого 2008 року та враховуючи декларацію про готовність об'єкта до експлуатації № ЧГ 14312186187 від 10 жовтня 2012 року, приватному підприємству "Техкомсервіс" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3286 га, по вул. Воїнів-інтернаціоналістів, 41, 41-а корпус 1, 41-а корпус 2 для обслуговування житлового будинку з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.21 Публічному акціонерному товариству "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,7013 га, на території Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області для будівництва сміттєпереробного об'єкту забезпечення життєдіяльності, шляхом збору та утилізації звалищного газу на Чернігівському полігоні твердих побутових відходів з наданням дозволу на встановлення когенераційної установки за рахунок земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради за згодою землекористувача з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.22 Ураховуючи договір дарування частини нерухомого майна від 1 березня 2013 року № 131, Пінчуку Геннадію Валентиновичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3489 га, по вул. Ціолковського, 39 для експлуатації лісопильного цеху за рахунок земельної ділянки, яка перебуває в оренді відкритого акціонерного товариства "Чернігівбуд" за згодою товариства з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.23 Публічному акціонерному товариству "Чернігівський хлібокомбінат" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0024 га, по вул. Академіка Павлова, 17 для експлуатації комерційного кіоску № 700 з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.24 Публічному акціонерному товариству "Чернігівський хлібокомбінат" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0016 га, по вул. Михалевича для експлуатації комерційного кіоску № 530 з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.25 Фізичній особі-підприємцю Кузьменку Олегу Івановичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0016 га, по проспекту Миру, 213-а для експлуатації існуючого побутового кіоску № 261 "Ремонт взуття" з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.26 Фізичній особі-підприємцю Осипенко Любові Петрівні на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0016 га, по вул. Комсомольській, 56 для експлуатації існуючого побутового кіоску № 244 "Ремонт годинників" з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.27 Фізичній особі-підприємцю Буглаку Юрію Михайловичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0012 га, по проспекту Перемоги, 45- а для експлуатації існуючого побутового кіоску № 278 "Ремонт взуття" з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.28 Фізичній особі-підприємцю Бочкарьову Едуарду Володимировичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0016 га, по вул. 1-го Травня, 167, біля котельної, для експлуатації існуючого побутового кіоску № 230 "Ремонт
 5. 5. взуття" з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.29 Фізичній особі-підприємцю Мовчану Івану Дмитровичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0016 га, по вул. Савчука, 11 для обслуговування існуючого побутового кіоску № 329 "Ремонт взуття" з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.30 Кузьминській Юлії Віталіївні на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0016 га, по вул. Київській, 13 для експлуатації існуючого побутового кіоску № 105 "Ремонт взуття" з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.31 Фізичній особі-підприємцю Куті Сергію Григоровичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0016 га, по вул. Мстиславській, 79 для обслуговування існуючого побутового кіоску "Ремонт взуття" з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.32 Товариству з обмеженою "Агропромислова фірма "Снов" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1376 га, по вул. І. Шрага, 6 для експлуатації кафе, господарських та офісних приміщень з подальшою передачею ділянки в оренду за рахунок орендованих земельних ділянок, при умові облаштування водовідведення. 1.33 Ураховуючи свідоцтво від 10 травня 2012 року № 565, Самоненко Юлії Володимирівні на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0213 га, по вул. Стахановців, 1 для обслуговування оздоровчого комплексу, з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.34 Ураховуючи договір купівлі-продажу від 22 червня 2007 року № 2593, Зелепусі Віталію Володимировичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0144 га, по вул. Борисенка, 68 для експлуатації нежитлової будівлі- складу цементу № 2 з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.35 Фізичній особі-підприємцю Ткаченко Ользі Дмитрівні на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0016 га, по вул. Червоногвардійській, 5 для обслуговування існуючого побутового кіоску № 43 "Ремонт взуття" з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.36 Приватному акціонерному товариству "Чернігівська картонажно- поліграфічна фабрика" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1055 га по вул. Святомиколаївській, 34, для будівництва багатоповерхового житлового будинку з об’єктами соціального призначення за рахунок орендованої товариством земельної ділянки. 1.37 Ураховуючи договір купівлі-продажу частини нерухомого майна від 23 травня 2013 року № 658, Вікторовській Ользі Миколаївні на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2702 га, по вул. Михайло-Коцюбинське шосе, 1 для обслуговування об’єкту нерухомості з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.38 Фізичній особі-підприємцю Стрижак Вірі Анатоліївні на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0016 га, по вул. Червоногвардійській, 7 для обслуговування існуючого побутового кіоску № 517 "Ремонт взуття" з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.39 Фізичній особі-підприємцю Качину Олегу Сергійовичу на земельну
 6. 6. ділянку, орієнтовною площею 0,0016 га, по вул. Войкова, 17 для обслуговування існуючого побутового кіоску № 393 "Ремонт взуття" з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.40 Фізичній особі-підприємцю Юрченку Вячеславу Миколайовичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0016 га, по вул. Рокоссовського, 62 для обслуговування існуючого побутового кіоску № 78 "Ремонт взуття" з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.41 Комунальному підприємству "Чернігівбудінвест" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5886 га, на перехресті проспектів Миру та Перемоги для реконструкції підземного переходу з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.42 Комунальному підприємству "Чернігівбудінвест" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,6425 га, по вул. 50 років ВЛКСМ, 36 для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та подальшої забудови з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.43 Ураховуючи договір купівлі-продажу від 13 вересня 2013 року № 1233, товариству з обмеженою відповідальністю "Чернігівгазспецсервіс" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0355 га по вул. Любецькій, 60 для експлуатації павільйону з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.44 Комунальному підприємству "Чернігівське тролейбусне управління" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0480 га, по вул. Шевченка, 50 для розміщення та експлуатації будівель і споруд міського електротранспорту з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.45 Приватному підприємству "Вест Лайн Дистриб'юшн" на земельні ділянки, орієнтовною загальною площею 0,5366 га, по вул. Любецькій, 189 для експлуатації адмінбудівлі та складів з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.46 Ураховуючи договір купівлі-продажу нерухомого майна від 27 липня 2013 року № 3540, товариству з обмеженою відповідальністю "Чернігівська фабрика лозових виробів" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0378 га, по вул. Толстого, 28 для експлуатації об'єкту нерухомості з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.47 Шевцову Петру Валерійовичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0131 га по вул. Ріпкинській, 4 для експлуатації нежитлових приміщень з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.48 Романенко Людмилі Петрівні на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0292 га, по вул. Гагаріна, 2-а для експлуатації приміщення кафе "Грот" з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.49 Товариству з обмеженою відповідальністю "РАСТ" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0079 га, що знаходиться в районі вул. Попова, 31 для спорудження закритої трансформаторної підстанції з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.50 Ураховуючи договори купівлі-продажу від 5 вересня 2012 року, Лисичу Владиславу Михайловичу на земельну ділянку, орієнтовною площею
 7. 7. 0,6974 га, по вул. Інструментальній, 24 для експлуатації складу ГСМ, навісу та мийки з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.51 Управлінню капітального будівництва Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,6481 га, по вул. Любченка для влаштування автомобільної стоянки тимчасового зберігання вантажних автомобілів з причепами та будівництво ПТО, автомийки та інших адміністративних споруд для обслуговування вантажівок з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.52 Товариству з обмеженою відповідальністю "ЕДВАНС" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5231 га, по вул. Ріпкинській, 27-а для експлуатації об'єктів нерухомості комерційного призначення з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.53 Управлінню капітального будівництва Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 28,0048 га, мікрорайон № 2 житлового району "Масани" для проектування та будівництва багатоповерхових житлових будинків з об'єктами соціального призначення з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.54 Товариству з обмеженою відповідальністю "ТАСКО" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0010 га, по вул. Генерала Бєлова, 21 для встановлення контейнеру АТС з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.55 Ураховуючи договір купівлі-продажу нежилого приміщення від 24 лютого 2011 року № 422, публічному акціонерному товариству "Райффайзен Банк Аваль" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0884 га, по вул. Рокоссовського, 35 для експлуатації нежилого приміщення магазину з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.56 Ураховуючи договір купівлі-продажу нежилого приміщення від 24 лютого 2011 року № 425, публічному акціонерному товариству "Райффайзен Банк Аваль" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0339 га, по вул. Рокоссовського, 62 для експлуатації нежилого приміщення магазину з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.57 Товариству з обмеженою відповідальністю "ГУДВІЛ" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3120 га, по вул. Індустріальній, 5-б для експлуатації будівель і споруд промислового призначення з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.58 Ураховуючи додаткову угоду від 30 квітня 2013 року № 4 до договору оренди нерухомого майна, що належить територіальній громаді міста Чернігова, № 881 Н від 7 травня 2010 року, Чернігівській громадській організації інвалідів "Дорога до серця" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0196 га, по вул. Коцюбинського, 33 для обслуговування нежитлового приміщення з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.59 Песіку Віктору Борисовичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0396 га, по вул. Шевченка, 162-а для експлуатації частини магазину з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.60 Песіку Віктору Борисовичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0051 га, по вул. Шевченка, 162-а для експлуатації складу з
 8. 8. подальшою передачею ділянки в оренду. 1.61 Ураховуючи договір купівлі-продажу нежитлового приміщення від 31 липня 2013 року № 2725, товариству з обмеженою відповідальністю "Торгсервіс-Плюс" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0221 га, по проспекту Перемоги, 100 для експлуатації прибудови службових приміщень до торгівельного комплексу "Смак" з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.62 Ураховуючи договір купівлі-продажу нерухомого майна № 1 від 30 квітня 2013 року, товариству з обмеженою відповідальністю "ЕТАЛОН- 2009" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0701 га, по проспекту Перемоги, 100 для експлуатації магазину продовольчих та непродовольчих товарів з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.63 Ураховуючи рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради № 356 від 17 грудня 2012 року "Про передачу нежитлової адміністративної будівлі", територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0690 га, по вул. Толстого, 25 з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.64 Приватному акціонерному товариству "Чернігівський лікеро- горілчаний завод "Чернігівська горілка" на земельну ділянку, орієнтовною площею 2,7000 га по вул. Котляревського, 38 для експлуатації об'єктів нерухомого майна заводу з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.65 Товариству з обмеженою відповідальністю "Відродження 2012" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,7165 га, по вул. Любченка, 7 для експлуатації будівлі складу, пилорами та підстанції з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.66 Ураховуючи договори купівлі-продажу від 20 жовтня 2005 року №№ 3130, 3131, Турчіній Олені Феліксівні на земельну ділянку орієнтовною площею 0,6463 га по вул. Борисенка, 45 для експлуатації підвального сховища та виробничого цеху з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.67 Ураховуючи свідоцтво про право на спадщину за заповітом від 20 вересня 2012 року № 5229, Тольському Костянтину Євгеновичу на земельну ділянку, площею 0,0434 га, по вул. Воїнів-інтернаціоналістів, 12 для експлуатації нежитлової будівлі з подальшою передачею ділянки в оренду 1.68 Ураховуючи договір купівлі-продажу нерухомого майна від 16 травня 2013 року № 725, товариству з обмеженою відповідальністю "СТАБІНВЕСТ ПРОМ" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0321 га, по 3-му провулку Кривоноса, 1 для експлуатації приміщення котельні за рахунок земельної ділянки, яка перебуває в оренді дочірнього підприємства "ГазСпецСервіс" товариства з обмеженою відповідальністю "ЧернігівГазСпецСервіс" за згодою товариства з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.69 Ураховуючи договір купівлі-продажу нерухомого майна від 16 травня 2013 року № 727, товариству з обмеженою відповідальністю "СТАБІНВЕСТ ПРОМ" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,9361 га,
 9. 9. по вул. Інструментальній, 8 для експлуатації об'єктів нерухомості за рахунок земельної ділянки, яка перебуває в оренді дочірнього підприємства "ГазСпецСервіс" товариства з обмеженою відповідальністю "ЧернігівГазСпецСервіс" за згодою товариства з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.70 Ураховуючи договір купівлі-продажу від 17 червня 2004 року № 1024, Бобир Сергію Івановичу на земельну ділянку, площею 0,1339 га, по вул. Гребінки, 89 для експлуатації будівель і споруд з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.71 Ураховуючи договір купівлі-продажу частини нерухомого майна від 2 квітня 2013 року № 360, Лазаренку Сергію Васильовичу та Свистельник Галині Іванівні на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1911 га, у рівних частках, по вул. Інструментальній, 1 для експлуатації частини об'єкта нерухомості за рахунок земельної ділянки, яка перебуває в оренді фізичної особи-підприємця Лисенка Станіслава Анатолійовича з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.72 Малому приватному підприємству фірмі "Астар" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4404 га, по вул. Гребінки, 128 для експлуатації об’єктів і споруд комерційного призначення з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.73 Малому приватному підприємству фірмі "Астар" на земельну ділянку, орієнтовною площею 1,1825 га, по вул. Гребінки, 128 для експлуатації об’єктів і споруд промислового призначення з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.74 Товариству з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційне підприємство "Незабудка" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0560 га, по вул. Космонавтів, 3-а для експлуатації нежитлового приміщення ательє з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.75 Товариству з обмеженою відповідальністю "МОЛСЕРВІС" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1610 га, по вул. Мстиславській, 15 для експлуатації адмінбудівлі та гаражів-складу з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.76 Чернігівській обласній спілці споживчих товариств на земельні ділянки, загальною орієнтовною площею 0,1958 га, по вул. Ріпкинській, 4 для експлуатації приміщень адміністративної будівлі та цеху з подальшою передачею ділянок в оренду. 1.77 Ураховуючи договір купівлі-продажу від 12 березня 2013 року № 258, товариству з обмеженою відповідальністю "МП Спецстрой" на земельну ділянку, загальною орієнтовною площею 0,5950 га, по вул. Михайло-Коцюбинське шосе, 1 для обслуговування об’єкту нерухомості з подальшою передачею ділянок в оренду. 1.78 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,6777 га, по вул. Котляревського, 4 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування.
 10. 10. 1.79 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5045 га, по вул. Шевченка, 112-а для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.80 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5030 га, по вул. Шевченка, 108 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.81 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3034 га, по вул. Шевченка, 106 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.82 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3520 га, по вул. Чайковського, 3 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.83 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3688 га, по вул. Чайковського, 5 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.84 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2701 га, по проспекту Перемоги, 104 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.85 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,8408 га, по вул. Савчука, 3 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.86 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3403 га, по вул. Савчука, 5 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.87 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4595 га, по вул. Савчука, 7- а для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.88 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,8175 га, по вул. Савчука, 11 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.89 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5162 га, по вул. Орджонікідзе, 68 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.90 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської
 11. 11. ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1108 га, по вул. Орджонікідзе, 70 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.91 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2023 га, по вул. Орджонікідзе, 72 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.92 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4646 га, по вул. Освіти, 8 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.93 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4872 га, по вул. Освіти, 10 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.94 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3227 га, по вул. Освіти, 29 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.95 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3945 га, по вул. Освіти, 86 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.96 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2849 га, по вул. Шевченка, 110 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.97 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3654 га, по вул. Освіти, 6 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.98 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4219 га, по вул. Боженка, 100 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.99 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2529 га, по вул. Котляревського, 3 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.100 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,8706 га, по вул. Котляревського, 34 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.101 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1994 га, по вул.
 12. 12. Котляревського, 13 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.102 Комунальному підприємству "Деснянське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2017 га, по вул. Котляревського, 15 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.103 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,7409 га, по вул. Космонавтів, 20 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.104 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4513 га, по вул. Космонавтів, 24 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.105 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5531 га, по вул. Космонавтів, 22 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.106 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3018 га, по вул. Генерала Бєлова, 30 корп. 3 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.107 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5515 га, по вул. Генерала Бєлова, 30 корп. 2 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.108 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4126 га, по вул. Генерала Бєлова, 30 корп. 1 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.109 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 1,0555 га, по вул. вул. Генерала Бєлова, 18 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.110 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4518 га, по вул. Генерала Бєлова, 22 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.111 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4909 га, по вул. Генерала Бєлова, 20 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.112 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4308 га, по вул. Генерала Бєлова, 12 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим
 13. 13. наданням ділянки в постійне користування. 1.113 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3239 га, по вул. Генерала Бєлова, 12-а для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.114 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3888 га, по вул. Генерала Бєлова, 24 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.115 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3954 га, по вул. Генерала Бєлова, 37 корп. 4 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.116 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2569 га, по вул. Генерала Бєлова, 37 корп. 2 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.117 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3627 га, по вул. Генерала Бєлова, 37 корп. 1 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.118 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2126 га, по вул. 1-го Травня, 182 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.119 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1679 га, по вул. 1-го Травня, 155 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.120 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,6392 га, по вул. Космонавтів, 26 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.121 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1483 га, по вул. 1-го Травня, 159 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.122 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3025 га, по вул. 1-го Травня, 163 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.123 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3360 га, по вул. 1-го Травня, 161 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування.
 14. 14. 1.124 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5379 га, по вул. 1-го Травня, 157 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.125 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,6793 га, по вул. 1-го Травня, 189 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.126 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4432 га, по вул. 1-го Травня, 189- а для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.127 Комунальному підприємству "ЖЕК-10" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3188 га, по вул. Генерала Бєлова, 8 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.128 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0758 га, по вул. Незалежності, 46 (1 під'їзд) для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.129 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3446 га, по вул. Дніпровській, 4 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.130 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5376 га, по вул. Елеваторній, 8-а для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.131 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4674 га, по вул. Дніпровській, 10 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.132 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4594 га, по вул. Дніпровській, 31 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.133 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3582 га, по вул. Незалежності, 40 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.134 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4479 га, по вул. Незалежності, 70 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування.
 15. 15. 1.135 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,6796 га, по вул. Красносільського, 73 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.136 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5453 га, по вул. Дніпровській, 6 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.137 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5284 га, по вул. Елеваторній, 2 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.138 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,8508 га, по вул. Незалежності, 16 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.139 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1703 га, по вул. Незалежності, 62 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.140 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 1,0208 га, по вул. Красносільського, 71 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.141 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4078 га, по вул. Елеваторній, 4-б для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.142 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5404 га, по вул. Дніпровській, 35 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.143 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,7322 га, по вул. Краснсільського, 79 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.144 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,7161 га, по вул. Краснсільського, 83 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.145 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,7479 га, по вул. Незалежності, 14 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.146 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради
 16. 16. на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4961 га, по вул. Незалежності, 18 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.147 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4588га, по вул. Незалежності, 22 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.148 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5749 га, по вул. Незалежності, 60 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.149 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3313 га, по вул. Дніпровській, 2 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.150 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2220 га, по вул. Незалежності, 52 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.151 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3861 га, по вул. Незалежності, 72 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.152 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4033 га, по вул. Незалежності, 76 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.153 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5505 га, по вул. Червоногвардійській, 3-в для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.154 Комунальному підприємству "ЖЕК-13" Чернігівської міської ради на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1302 га по вул. Забарівській, 22 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.155 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,6961 га, по вул. Самострова, 22 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.156 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 1,8614 га, по вул. 1-ї Гвардійської Армії, 4 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.157 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,6253 га, по вул. Войкова, 13
 17. 17. для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.158 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4264 га, по вул. 1-ї Гвардійської Армії, 14 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.159 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2516 га, по вул. 1-ї Гвардійської Армії, 6 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.160 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1169 га, по вул. Богунського, 46 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.161 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,9362 га, по вул. Богунського, 44 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.162 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3014 га, по вул. Богунського, 48 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.163 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3403 га, по вул. Богунського, 42 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.164 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3190 га, по вул. 1-ї Гвардійської Армії, 12/6 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.165 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,6082 га, по вул. 1-ї Гвардійської Армії, 10 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.166 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3067 га, по вул. 1-ї Гвардійської Армії, 8 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.167 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3916 га, по вул. 1-ї Гвардійської Армії, 25-а для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.168 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2014 га, по вул. Шевчука, 2 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим
 18. 18. наданням ділянки в постійне користування. 1.169 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2255 га, по вул. Шевчука, 3 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.170 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3944 га, по вул. Шевчука, 8 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.171 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2748 га, по вул. Самострова, 13 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.172 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,7026 га, по вул. Самострова, 9 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.173 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,7550 га, по вул. Войкова, 15 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.174 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2935 га, по вул. Богунського, 50 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.175 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5323 га, по вул. Богунського, 40 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.176 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1404 га, по вул. Войкова, 11 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.177 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1535 га, по вул. Шевчука, 4 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.178 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,7259 га, по проспекту Миру, 80 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.179 Комунальному підприємству "Новозаводське" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,3027 га, по вул. Богунського, 38 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшим наданням ділянки в постійне користування.
 19. 19. 1.180 Ураховуючи договір купівлі-продажу від 28 квітня 2012 року № 703, Панасенко Юлії Юріївні на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0694 га, по вул. Менделєєва, 5 для будівництва багатоповерхового житлового будинку (друга черга), з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.181 Ураховуючи лист головного управління Держземагенства у Чернігівській області від 28 травня 2013 року (вих. № 03-28/3607), регіональному відділенню Фонду державного майна України по Чернігівській області на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2032 га, по вул. Корольова, 16-а під об'єктом державної власності незавершеного будівництва 12- квартирного житлового будинку. 1.182 Ураховуючи договір купівлі-продажу від 15 серпня 2007 року № 4346 та договір купівлі-продажу від 13 серпня 2009 року № 2389 Єфименко Ірині Степанівні та Черняк Ларисі Вікторівні на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5314 га, по вул. Любецькій, 46 для обслуговування будівлі складу і адміністративної будівлі за рахунок частини земельної ділянки, яка перебуває в оренді публічного акціонерного товариства "Продовольча компанія "Ясен" за згодою орендаря з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.183 Публічному акціонерному товариству "Продовольча компанія "Ясен" на земельні ділянки, орієнтовною загальною площею 0,5669 га, по вул. Любецькій, 46 для обслуговування виробничої території з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.184 Ураховуючи договір купівлі-продажу об'єкта нерухомості від 7 листопада 2011 року № 2976, публічному акціонерному товариству "Укрсоцбанк" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2301 га, по вул. Широкій, 2 для експлуатації будівлі складу з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.185 Ураховуючи мирову угоду у справі № 5028/10/132/2011 за позовом публічного акціонерного товариства "Укрсоцбанк" до товариства з обмеженою відповідальністю "Союз-С" про звернення стягнення на предмет іпотеки шляхом визнання права власності від 12 січня 2012 року, публічному акціонерному товариству "Укрсоцбанк" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1384 га, по вул. Богунського, 40 для експлуатації приміщення магазину з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.186 Ураховуючи договір купівлі-продажу нерухомого майна від 24 лютого 2011 року № 272, публічному акціонерному товариству "Укрсоцбанк" на земельні ділянки, орієнтовною загальною площею 0,5325 га, по вул. Квітневій, 15-а для експлуатації об'єктів нерухомості з подальшою передачею ділянок в оренду. 1.187 Ураховуючи договір купівлі-продажу нерухомого майна від 4 серпня 2011 року № 1973, Хорошун Світлані Олександрівні та Алексієнко Ксенії Олександрівні на земельну ділянку, орієнтовною загальною площею 0,0340 га, по проспекту Перемоги, 147 для експлуатації нежилого приміщення магазину "Стріченський" з подальшою передачею ділянок в оренду.
 20. 20. 1.188 Ураховуючи договір купівлі-продажу об'єктів нерухомості від 24 грудня 2012 року № 1655, Шатному Сергію Миколайовичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4026 га, по вул. Робочій, 5 для експлуатації об'єктів нерухомості (будівля мийки, трансформаторна підстанція та очисні споруди) з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.189 Відкритому акціонерному товариству "Чернігівське автотранспортне підприємство-17454" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,5112 га, по вул. Робочій, 5 для експлуатації об'єктів нерухомості з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.190 Ураховуючи договір купівлі-продажу від 26 червня 2013 року № 1245, Радичу Анатолію Олексійовичу на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0127 га по вул. Шевченка, 162-е, приміщення 2 для експлуатації нежитлового приміщення, зуботехнічної лабораторії за рахунок земельної ділянки, яка перебуває в оренді Ланового Євгена Сергійовича, за згодою громадянина з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.191 Публічному акціонерному товариству "Універсал Банк" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1000 га, по вул. П'ятницькій, 4 для експлуатації власних нежитлових приміщень публічного акціонерного товариства "Універсал Банк" з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.192 Ураховуючи договір про пожертву від 30 квітня 2013 року № 1851, релігійній громаді "Дім Євангелія" церкви Євангельських християн-баптистів м. Чернігова на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0068 га, по вул. Коцюбинського, 2 для експлуатації нежилого приміщення (офісне приміщення, приміщення топочної) за рахунок земельної ділянки, яка перебуває в оренді Пузан Зої Григорівни, за згодою громадянки з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.193 Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Щорса 6" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2773 га, по вул. Щорса, 6 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.194 Комунальному підприємству "Паркування та ринок" Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0982 по проспекту Миру, 89 для розміщення автостанції з подальшим наданням ділянки в постійне користування. 1.195 Фонду комунального Чернігівської міської ради на земельну ділянку, орієнтовною площею 1,9707 га, по вул. Любецькій, 34 для експлуатації об'єктів нерухомості (адмінкорпус, головний корпус з прибудовами, цех, механічна майстерня, котельня, склад) з метою продажу на аукціоні. 1.196 Публічному акціонерному товариству "Облтеплокомуненерго" на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2485 га по вул. Ціолковського, 26 для обслуговування приміщення реммайстерні з подальшою передачею ділянки в оренду. 1.197 Комунальному підприємству "Дільниця з контролю за благоустроєм міста" Чернігівської міської ради на земельну ділянку,

×