Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Створення РЛП "Ялівщина" (витяг зі стенограми)

335 views

Published on

Витяг зі стенограми засідання Чернігівської обласної ради щодо створення РЛП "Ялівщина"

Published in: Law
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Створення РЛП "Ялівщина" (витяг зі стенограми)

  1. 1. УКРАЇНА ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА пр.Миру,43,м.Чернігів,14000,тел./факс. (0462)676-652, e-mail:zagaln.viddil@gmail.com, код ЄДРПОУ 25618741 24.06.2014 № 32 вих. На № від 19.06.2014 На Ваш запит щодо отримання публічної інформації повідомляємо наступне. Відповідно до статті 88 Регламенту Чернігівської обласної ради протокол сесії ради оформляється не пізніше одного місяця після її проведення. Друкована стенограма та електронний запис ходу сесійного засідання ради не є офіційними документами. Разом з тим, надаємо розшифровку частини аудіозапису стенограми 20 сесії, де відображена процедура обговорення та голосування з прийняття рішення «Про створення комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради». Стосовно порядку голосування при обранні керівника КЗ «РЛП «Ялівщина», повідомляємо, що відповідно до статті 99 Регламенту, депутати мають право вносити пропозиції до порядку денного сесії обласної ради, проектів рішень з обговорюваних питань, щодо складу органів, створюваних радою, обговорювати кандидатури посадових осіб, які призначаються радою, виступати з обгрунтуванням своїх пропозицій та з мотивів голосування. Щодо надання поіменного списку депутатів, які приймали участь у голосуванні при обранні Мороза А.В. керівником КЗ «РЛП «Ялівщина», то зазначимо, що відповідно до статті 59 Регламенту поіменне голосування проводиться за пропозицією більшості від присутніх на пленарному засіданні депутатів. По порушеному Вами питанню пропозиція про проведення поіменного голосування не вносилась, відповідно поіменне голосування не проводилось. Додаток: на 3 арк. у 1 прим. Голова обласної ради М.В.Звєрєв Гашпар О.Р. м.Чернігів, вул.Волковича, б.2-а, кв. 20
  2. 2. Розшифровка частини аудіозапису стенограми 20 сесії обласної ради (не є офіційним документом) Двадцяту сесію обласної ради відкрив і головував Звєрєв Микола Вікторович, голова обласної ради. … До розгляду оголошується проект рішення: «Про створення комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради». При необхідності інформує Катерина Вікторівна Тканко, в.о.директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Питання також розглядалося на засіданнях президії та постійних комісій при участі робочої групи із залученням громадських організацій. До внесеного проекту рішення надійшло дві пропозиції від постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів. Тому спочатку визначимось, щоб взяти цей проект рішення за основу. Хто за те, щоб проект рішення взяти за основу, прошу голосувати. Є в когось виступи, запитання? Немає. Проект рішення прийнято за основу. Є дві пропозиції. В першій пропозиції постійна комісія запропонувала: «Призначити на посаду директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради депутата обласної ради Мороза Анатолія Володимировича та внести дане доповнення до пунктів 5, 6, 7 проекту рішення». Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації з такою пропозицією погоджується. Разом з тим, до мене звернулась громадськість, а саме: Громадська рада при облдержадміністрації, обласна організація підприємців-роботодавців «Чернігівщина» та ряд інших громадських організацій з проханням поставити на голосування на посаду директора цього комунального закладу кандидатуру Балакші Сергія Володимировича. Вчора за моєї ініціативи, колеги, відбулося засідання робочої групи з питань функціонування РЛП «Ялівщина», на якому було обговорено це питання. Таким чином, шановні колеги, ми маємо дві кандидатури на посаду директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина». Це Мороз Анатолій Володимирович і Балакша Сергій Володимирович. Шановні депутати. Біографічні довідки кандидатів вам сьогодні роздані. Кандидати знаходяться в сесійній залі. Чи будуть у депутатів виступи, запитання до названих кандидатур? Будь ласка. … Пропонується визначитися з кандидатурою на посаду директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина». Шановні колеги, в кого будуть запитання до кандидатур, які пропонуються на посаду директора?
  3. 3. Депутат ЯСОЧКО Р.К. У мене запитання до Мороза. Чому він, маючи посаду в Києві, гарну роботу, що сприяло, вимусило, побудило його переїхати в Чернігів на постійну роботу? Чи кожен день це треба буде доїзжати? За який рахунок? Чи за рахунок отого підприємства машина буде їздить (і бензин) у Київ кожен день. Оце таке треба вирішити нам. Депутат МОРОЗ А.В. Доброго дня. Анатолій Мороз. Стосовно мого проживання у місті Києві, я думаю, це питання вирішиться приїздом до міста Чернігова на час дії контракту по РЛП «Ялівщина». Відповідно кошти з бюджету точно не будуть витрачатися на моє перевезення і мої транспортні послуги. Це, що стосується цього питання. ГОЛОВУЮЧИЙ Які є запитання до Анатолія Володимировича? Немає запитань? Першою, в порядку надходження, ставлю на голосування кандидатуру Мороза Анатолія Володимировича, запропоновану постійною комісією з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів. Цю кандидатуру також підтримало об’єднання громадських організацій «Нові перспективи «Ялівщини». Прошу депутатів голосувати. «За» - 50 «Проти» - 8 «Утрималося» - 9 Депутати із залу. Треба переголосувати. ГОЛОВУЮЧИЙ Кандидатура, пропозиція не прийнята. Не набрала належної кількості голосів. Депутати із залу. Треба переголосувати. Давайте переголосуємо. ГОЛОВУЮЧИЙ Шановні колеги, поступила пропозиція провести переголосування по даному питанню. Хто за те, щоб провести переголосування? Я, відповідно до регламенту, ставлю на голосування. Хто за те, щоб переголосувати по даному питанню? Це дуже важливо, це кадрове питання. Прошу голосувати. Хто за те, щоб провести переголосування. Хто за? «За» - 54 «Проти» - 6 «Утрималися» - 5 Тобто, я виношу питання на переголосування. Виношу кандидатуру Мороза Анатолія Володимировича, запропоновану постійною комісією з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, на голосування. Прошу голосувати. Хто за кандидатуру Мороза Анатолія Володимировича, прошу голосувати.
  4. 4. «За» - 53 «Проти» - 7 «Утримався» - 7 … З оригіналом згідно: Начальник загального відділу виконавчого апарату обласної ради О.І.Зубок

×