Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
What to Upload to SlideShare
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

0

Share

Download to read offline

Tereza Veselá - Od blogování k focení

Download to read offline

Tereza Veselá, neboli Madame Coquette je známá blogerka, která plynule přešla od psaní blogu k fotografování na volné noze. Její blog založený v roce 2013 charakterizují právě její specifické fotky. Momentky zachycují náladu daného okamžiku: veselost, hravost, lásku, ale i vážnost.
Focení se věnuje od 14 let, začínala klasickou analogovou fotkou, ale v posledních letech fotí na digitál. Ve své práci se zaměřuje na portrétní a rodinnou fotografii, více na jejím webu – Photoveselá.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to like this

Tereza Veselá, neboli Madame Coquette je známá blogerka, která plynule přešla od psaní blogu k fotografování na volné noze. Její blog založený v roce 2013 charakterizují právě její specifické fotky. Momentky zachycují náladu daného okamžiku: veselost, hravost, lásku, ale i vážnost. Focení se věnuje od 14 let, začínala klasickou analogovou fotkou, ale v posledních letech fotí na digitál. Ve své práci se zaměřuje na portrétní a rodinnou fotografii, více na jejím webu – Photoveselá.

Views

Total views

58

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

0

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×