Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Podmínky oddlužení - osobního bankrotu

2,388 views

Published on

Vyhlášením osobního bankrotu se zastaví navyšování dluhů, úroků a exekuce. Specialistou na oddlužení je společnost Abivia s.r.o. Vše o insolvenci najde zde: http://abivia.cz/. Správné zpracování insolvenčního návrhu není jednoduché. Obraťte se na odborníky!


Published in: Economy & Finance
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Podmínky oddlužení - osobního bankrotu

  1. 1. Pro koho je vhodné oddlužení? Může pomoci i vám?
  2. 2. Legální cestou Vyhlášení osobního bankrotu může být pro vás někdy tím jediným efektivním, operativním a legálním řešením, které zastaví růst úroků a exekucí.
  3. 3. Majetek nebo měsíční příjem Insolvenční zákon stanoví povinnost uhradit nejméně 30 % z celkového počtu nezajištěných závazků. To se děje právě prodejem majetku nebo úhradou z budoucích příjmů.
  4. 4. Dluhy na území ČR ? Při oddlužení musíte uvést pravdivě všechny své závazky. Ale jen závazky, které vznikly na území ČR, po úspěšném oddlužení nemusíte doplatit a toto je vám odpuštěno.
  5. 5. Úpadek dlužníka Zjednodušeně řečeno, jste v úpadku, jestliže máte více než dva věřitele a peněžité závazky více než 30 dnů po splatnosti a tyto nejste schopen plnit.
  6. 6. Hlavní překážky v insolvenci nemáte majetek nebo pravidelný příjem dluhy nevznikly na území ČR nejste v úpadku nebo vám nehrozí úpadek máte jen dluhy z podnikání sledujete nepoctivý záměr
  7. 7. Abivia s.r.o. Spolupracujte jedině s odborníky. Správné zpracování případu není vůbec jednoduché! Jakékoliv zaváhání způsobí zamítnutí soudem.     5 000 oddlužených klientů Oddluženo 3,9 miliardy korun 94% úspěšnost schválení soudem Firma roku 2013 v Moravskoslezském kraji Bezplatná linka: 800 11 44 11 K Nemocnici 168/18, 741 01 Nový Jičín www.abivia.cz, abivia@abivia.cz

×