Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Daniel Pikalski

307 views

Published on

Prezentacja po zakończonych praktykach zawodowych w Plymouth organizowanych w ramach projektu Leonardo da Vinci.

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Daniel Pikalski

 1. 1. Daniel Pikalski – Zespół Szkół nr. 26 *
 2. 2. * * Jeden z największych portów Wielkiej Brytanii, położony nad rzeką Plym i Tamar, na granicy między Kornwalią a Devonem. Port nad kanałem La Manche. W 1967 przyłączono do miasta przedmieścia Plympton i Plymstock. * Liczba mieszkańców: ok. 253 tys. * Miasto zbudowane zostało nad jednym z największych naturalnych portów na świecie. Plymouth jest jednym z największych miast na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii. W mieście znajduje się wiele zabytkowych kamienic i pozostałości z czasów jego świetności.
 3. 3. * *Miasta Partnerskie: * Brest * Gdynia * Noworosyjsk * San Sebastian *
 4. 4. * *Omega Print and Signs to firma znajdująca się w City Business Park na ulicy Somerset Place w Plymouth
 5. 5. * *Omega Print and Signs to firma zajmująca się projektowaniem i drukowaniem sygnatur na ubrania/tablice/samochody. Zajmuje się także drukowaniem wizytówek dla firm.
 6. 6. * *Moim zadaniem w tejże firmie było umieszczanie wcześniej zaprojektowanych sygnatur na ubraniach. Zdarzało mi się także na zlecenie oblepiać samochody znakami firmowymi
 7. 7. *
 8. 8. * *Razem z Moim kolegom mieliśmy przyjemność mieszkać na ulicy 36 Treveneague Gardens, Manadon w Plymouth. Na miejscu zastaliśmy miłego właściciela razem z psem. Mam nadzieje że nie sprawialiśmy mu żadnych problemów 
 9. 9. *

×