Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Cezary Słupek

326 views

Published on

Prezentacja po zakończonych praktykach zawodowych w Plymouth organizowanych w ramach projektu Leonardo da Vinci.

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Cezary Słupek

 1. 1. PRAKTYKI ZAWODOWE W PLYMOUTH 2013 Cezary Słupek kl. 3AT
 2. 2. GDZIE PRACOWAŁEM?  Pracowałem w firmie The Learning Curve, która znajdowała się niedaleko portu wojskowego.
 3. 3. Firma ta zajmowała się nauczaniem ludzi z dziedzin takich jak:  Język angielski  Matematyka  Informatyka
 4. 4. CO ROBIŁEM? Moim zadaniem było  Naprawa komputerów  Instalacja różnych programów zabezpieczających komputer  Wyszukiwanie i interpretowanie informacji  Rozwiązywanie testów ECDL
 5. 5. PLYMOUTH  Plymouth - jeden z największych portów Wielkiej Brytanii, położony nad rzeką Plym i Tamar, na granicy między Kornwalią a Devonem. Port nad kanałem La Manche. W 1967 przyłączono do miasta przedmieścia Plympton i Plymstock.  Miasto zbudowane zostało nad jednym z największych naturalnych portów na świecie. Plymouth jest jednym z największych miast na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii. W mieście znajduje się wiele zabytkowych kamienic i pozostałości z czasów jego świetności.
 6. 6. WYCIECZKI W CZASIE PRAKTYK  Na pierwszą wycieczkę wybraliśmy się do akwarium w Plymouth.
 7. 7. WYCIECZKI W CZASIE PRAKTYK  W następnym tygodniu zwiedzaliśmy jaskinie w Torquay.
 8. 8. WYCIECZKI W CZASIE PRAKTYK  Ostatnią wycieczką był spacer po mieście, oraz rejs na pobliską wysepkę, na której znajdowała się kiedyś baza RAFu (Royal Air Force).
 9. 9. PODSUMOWANIE  Praktyki zawodowe trwały od 3 listopada do 2 grudnia. W tym czasie poprawiłem swoje umiejętności językowe, poznałem bardzo ciekawych ludzi, zdobyłem doświadczenie zawodowe, które na pewno przyda mi się w przyszłości, zwiedziłem Plymouth. Zobaczyłem również w jaki sposób żyją tamtejsi ludzie i jakie mają zwyczaje.
 10. 10. KONIEC Cezary Słupek kl. 3AT

×