Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Paweł Świątkowski

600 views

Published on

Prezentacja po zakończonych praktykach zawodowych w Plymouth organizowanych w ramach projektu Leonardo da Vinci.

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Paweł Świątkowski

 1. 1. Praktyki zawodowe w Plymouth wramach Projektu MobilnościLeonardo da Vinci p.t. Zagranicznepraktyki zawodowe dla uczniówZespołu Szkół NR 26 w WarszawieAutor: Paweł Świątkowski,klasa III B Technikum Nr 24
 2. 2. Ogólnie o praktykach• Praktyki w Plymouth w Wielkiej Brytanii odbyły się w ramach projektu IVT Leonardo Da Vinci w dn. 02-30 maja 2011 roku.
 3. 3. Plymouth – o mieście• Plymouth jest miastem położonym na terenie Wielkiej Brytanii w hrabstwie Devon zamieszkuje w nim 246 000 mieszkańców, w tym wielu Polaków. Miasto zbudowane zostałonad jednym z największych naturalnych portów na świecie.
 4. 4. Plymouth - zdjęcia
 5. 5. Moje zadanie na praktykach• W Plymouth pracowałem w firmie zajmującej się projektowaniem domów. Moim zadaniem było zrobienie strony internetowej przedsiębiorstwa. Pracowałem w licznych programach, m.in. w WebPlus x4 , a w późniejszym czasie w wersji x5 oraz w programie graficznym GIMP.
 6. 6. Program kulturowy – NationalMarine Aquarium• Już w pierwszy weekend w Plymouth wybraliśmy się na bardzo ciekawą wycieczkę do National Marine Aquarium. Jest to największe tego typu miejsce w całej Europie.
 7. 7. National Marine Aquarium - zdjęcia
 8. 8. Nasze wycieczki - Plymouth CityMuseum and Art Gallery• Druga nasza wycieczka odbyła się do Muzeum miasta Plymouth
 9. 9. Plymouth City Museum and ArtGallery - zdjęcia
 10. 10. Program kulturowy - Jaskinia w Torkquay• Najciekawszym miejscem była jaskinia w Torkquay
 11. 11. Torkquay - zdjęcia
 12. 12. Oto cała nasza grupa
 13. 13. Koniec Dziękuję za obejrzenie prezentacji, także osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tych wyjątkowych praktyk. Paweł Świątkowski

×