Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Aiesec

915 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Aiesec

 1. 1. Які асоціації у вас зі словом осінь? Пушкін, дощі, чай підковдрою, посиденьки в кафешках, колючі светри, шапкавід якої псується зачіска, тощо. Це перелікнайбанальніших осінніх асоціацій, можна ще допов-нитисум, депресія, серіали, але не будемо про по-гане.Кожна пора року по своєму унікальна і від кожної мичогось чекаємо, мріємо… Сподіваюся ви ще не втра-тилицієї риси?Так ось, осінь 2011 стала дійсно унікально. В житті сотністудентів з’явився AIESEC, чи то вони з’яви-лися вAIESEC житті))Відбір проходив в три етапи :- по аплікаційним формам- співбесіда- гра на вміння працювати в команді.Потім дні чекання і запрошення на ЛІК. Що воно такебільшість не уявляли, та й взагалі, що таке AIESECрозумів незначний відсоток.Але як відомо „Всѐ тайное становиться явным”… От всікарти і відкрилися….
 2. 2. , я вбивала вечір в Контакті (о так, контакт – ґвалтівниквільного часу), проглядала еротичні фотки подруг біляна-стінних килимів, з букетами квітів, з плюшевимиведме-жатками тощо. Раптом натрапила на оголошення„AIESEC оголошує набір, заповніть аплікаційну формубла-бла-бла”. Я за звичкою, пройшла по ссилці, і почалазапов-нювати аплікашку. Останнім часом заповнюватирізні анкети моє хобі, бо періодично з’являється бажаннязнайти роботу, я ж вже доросла (скоро третій десятокрозміняю), але, на жаль, вакансії промоутер, ескорт-по-слуги, танцівниці в Туреччині навряд принесуть моральнеі фінансове задоволення. А на щось серйозне не вистачаєчасу, пари… Але зараз не про це.Так ось, заповнила форму і забула. Наступного дня, при-ходе лист-запрошення на співбесіду. Йти, не йти? Зайшлана сайт AIESEC, почитала інфу, ніби щось прикольне.Схожу. І тут почалося.Прихожу в КНЕУ, до мене підбігає дівчинка „Привіт. Тив AIESEC? Ой, я теж! Так хвилююсь, так хвилююсь. Ащо буде? А як буде? Маама…” Дурний приклад –заразний, я теж почала панікувати. І так ми, як „веселі”бігали по по-верху, заламуючи руки в істериці.Все пройшло нормально, принаймні я так думала.Запрошення на співбесіду дуже чекала. Я зрозуміла, щочи-мось ця організація мене приваблює. Так давнопрагну знайти те, що зацікавить на 100%, але такскладно. Бо куди не піду, або дуже дорого, або дуженудно, або бап-тистка церква”
 3. 3. ЛІК – це як перший… сніг. Бах і на голову! А Ви про що подумали? Дощо-вого осінньогоранку (до речі був вихідний) замість того щоб міцно спати, як це прийнято в студентськихколах, ми тепліше одягнулися (але в мене ще було літо, теплий одяг мирно спочивав ушафі) і вирушили в… невідо-мість))Дружно сіли в маршрутку і… поїхали за місто. Пункт призначення – Конче Заспа.Після ЛІКу більшість „відчули” AIESEC з середини. Чути, читати – це класно, але статичастиною – класніше. Розумієш корпоративну культуру організацій і починаєш формуватиоб’єктивні враження від організації
 4. 4. Оленка: Ніна Гаушус:Я намріяла, що в Конче-Заспі, Айсек дает понимание того ,что нашинас бу-дуть зустрічати лакеї, воз-можности безграничны и мы воголенні чоло-віки силах изме-нить этот мир. Люди всегодуватимуть виноградом (як в ограждены узкими рамками своегокіно), офіціант приноситиме мировозрения и бояться выйти за этистрави на великій тарелі, і його рамки. Айсек открывает глаза наможна викли-кати подзвонивши то,что ты в силах изменить этот мир.у дзвіночок, але ні база буласхожа на піонер табори, вкотрих я провила майже вседитин-ство. Така ностальгія…)Далі сесії, симуляцію. Не будуоригі-нальною, вразили танці. Татка ЛагошинаПовіяло сек-тантством. Такі всі ЛІК був, у певному сенсі, відкриттям:привітні, позитивні, прагнуть органі-зації; чудових людей, якізаманити в свою організацію… ) наповнюють її; себе, як особистості,А коли ввечері, вимкнули яка здатна змінити світ.світло, і ска-зали робити масажсусіду, мої очі стали як блюдця.Але, мені сподобалосяпрактично все. Це я зрозуміланаступного дня. Було Юлія Скрилюк::враження, що я в цьому Насправді Айсек це класна„варюся” не перший рік і це організація. Там нудно не буде,класно.” якщо ти дійсно відчуєш що вона для тебе.А ще можна зустріти море класних людей
 5. 5. А далі були „далекі обрії захмарні” (щосьпотянуло на поезію))Далі – НОВІ ГОРИЗОНТИ.Вечір, поїзд, романтика…Київська локалка переважною більшістювирушила до Львова. Їхали весело...Потім чотири неймовірні або і ймовірні дні.Враженя у всіх різні, але те, що ми сталикомандою - це факт!
 6. 6. Олег Загричанський: Юра Андрусяк:Мені сподобалося, ін- Я в захваті від Новихколи правда було Го-ризонтів. Нашанудно, але вцілому локалка сильновраженя чудові. в здружилась.мене була класна Кожен зрозумів, длякоманда, мені стало чого йому AIESEC і чиприкро що я так пізноприїхав і не зміг з взагалі він потрібен.ними працювати Всі ми ближче пізналище.найяс-кравіший один од-ного. Справді,момент-коли ми з тм це уні-кальні люди. Ястояли під кор-пусом і не знаю більшепалили свічки.І коли людей, які можутьми в автобусі до після такогольвову спали- тотальногомило.екскурсія по недосипання денситильвову-просто мега, тунак прямо білякраща екскурсія за Опер-ного театру увсе життя) Львові) AIESEC обєднує, AIESEC надихає, AIESEC класний. Дякую, AIESEC ! Роман Денисюк: Якщо коротко то було круто, але лише через людей!сама конфе-ренція не дуже *порадовала*, організація часом сильно хромала.
 7. 7. Андрій Безродній:Горизонты пролетели в один миг. Казалось бы, только не-сколько часов назад пятьдесят человек стояло под апте-койна центральном вокзале, и вот уже девятичасовой поездЛьвов - Киев мчит на всех порах домой... А все, что было всередине, кажется очень приятным сном, очень похожим направду:) Что мне запомнилось с горизонтов больше всего?Когда Ростик исполнил первый "горизон-тальный" aiesec-dance под зажигательную "republica - ready to go",зарядившей 250 человек позитивной энер-гией и придавшейхорошую мотивацию для будущих свершений. Запомнилисьпроекты, а конкретнее, та их часть, где ogxы бегали заicxами и наоборот, и рейзинг компаний. Все это намногоинтереснее такой необходи-мой, но все же невероятноскучной айсек-теории. Запом-нился global village - донецкий"случай в семье айсекера" и, естественно, наш киевскийимпровизированный танец и предшествующее емуколлективное падение на сцене, когда все тихо лежат и тутраздается чей-то голос "Ой! Чьи-то стринги!". Запомниласьсессия Петровой со свеч-ками, и каждый задумался о том,что нужно больше вни-мания удалять своим близким,терпимее относится к людям и перестать валяться тюленемна диване перед телевизором. Запомнилась ГалаНайт вспортивном зале, - неистовые крики Жировой, сидящейпередо мной, фото-сеты и радость бордов за победу вноминации. Ну и, в конце концов, запомнились айсек-денсы,особенно уже во Львове, на площади Рынок и напротивОперного театра. Море знакомств, масса впечатлений иожидание New Horizons Spring 2012 - с таким итогом поездЛьвов - Киев вез нас обратно домой...
 8. 8. Горизонти стали не простоконференцією для київської локалки…Традиційно з кожної конфи мипривозимо еворди, і ці New Horizons нестали виключенням. Першу нагороду миотримали за “Alumni campaign” і цезаслуга Єгора Акулова, що непокладаючи рук, працював довгий час.Другий, і не менш приємний еворд, миотримали, як “The most contributingLC”, чим дуже пишаємося!Кожен мембер відіграє величезну рольвжитті локального комітету! І лишеразом ми зможемо досягнути ще більшихрезультатів. Тож, вперед до перемоги!
 9. 9. Хвилинка реклами -

×