Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Aнглійська мова лютий

1,242 views

Published on

Aнглійська мова лютий

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Aнглійська мова лютий

  1. 1. 2016 Рік англійської мови в Україні
  2. 2. Володіння англійською мовою є одним із пріоритетів національної політики України. Указ Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» - це потужний стимул для вивчення англійської мови, як мови міжнародного спілкування. З початком другого семестру закипіла робота у нашій школі. Учителі та учні з великою відповідальністю та цікавістю занурилися у підготовку заходів. У січні – лютому були проведені:
  3. 3. Відкритий позакласний захід до міжнародного дня The Beatles за участю учнів 9-11 класів. Діти підготували та переглянули тематичну презентацію. Серед підлітків виявилися шанувальники творчості музикантів. Усі присутні мелодії у записах та в оригінальному виконанні Олега Корпана (саксофон). По закінченню уроку було проведено конкурсне опитування , в якому переміг 9 клас.
  4. 4. Учні середніх класів презентували колаж «День Австралії в нашій школі». Разом із учителями дітьми опрацьовано багато краєзнавчого матеріалу: Флора і фауна країни Корінне населення Найбільші міста та визначні особливості Австралії
  5. 5. Яскравою сторінкою серед проведених заходів стало декламування віршів найменшими школярами. Вони з величезною цікавістю познайомилися з традицією зустрічі весни в англомовних країнах (День Бабака) Як підсумок роботи, була проведена загальношкільна лінійка.
  6. 6. Дякуємо !за увагу

×