Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Yfu pieteikuma anketa 15 16

1,669 views

Published on

YFU Latvija pieteikuma anketa 2015./2016. mācību gadam ārzemēs.

Published in: Education
  • Be the first to comment

Yfu pieteikuma anketa 15 16

  1. 1. Youth For Understanding International Exchange Adrese: Kr. Valdemāra iela 14-8, Rīga, LV 1010 T: 27706596, 67212025 E: info@yfu.lv, www.yfu.lv YFU PIETEIKUMA ANKETA Vārds, uzvārds Adrese Tālrunis mājās, mobilais tālrunis Vecāku telefona numuri E-pasta adrese Dzimšanas datums, vieta Personas kods FOTOGRĀFIJA ĢIMENE Vārds, uzvārds Profesija Vecums Tēvs Māte Māsas, brāļi SKOLA Nosaukums Adrese Klase SVEŠVALODU ZINĀŠANAS Valodas Mācību ilgums Organizācija, kur apgūst valodu Atzīmē valstis, kurās Tu vēlētos piedalīties YFU gada programmā. (Var atzīmēt vairāk kā vienu valsti)
  2. 2. O ASV O Dānija O Zviedrija O Somija O Norvēģija O Vācija O Beļģija O Nīderlande O Šveice O Francija O Ungārija O Urugvaja O ASV koledžas programma O Venecuēla O Čīle O Meksika O Brazīlija O Argentīna O Dienvidāfrika O Japāna O Ķīna O Austrija O Taizeme O Austrālija O Jaunzēlande O Indija O Turcija O Indonēzija Vasaras programmas: O Grieķija O Brazīlija O Brazīlija (ar ekskursiju) O Ķīna O Ekvadora O Vācija O Ķīna (ar ekskursiju) Vai Tev ir radinieki vai draugi, kas dzīvo kādā no izvēlētajām valstīm? Vai Tu agrāk esi apmeklējis/usi kādu no izvēlētajām valstīm? Kur Tu ieguvi informāciju par iespēju piedalīties YFU programmā ? Kādi ir Tavi plāni, kad atgriezīsies mājās pēc YFU apmaiņas gada (izglītība, profesija u.c.) ? Vai Tavai ģimenei ir iespēja un vēlme uzņemt apmaiņas studentu no ārvalstīm? Vai esat to darījuši iepriekš? Kādas ir Tavas intereses ? Kā Tu pavadi brīvo laiku ? Kāpēc Tu būtu piemērots/a kandidāts/e apmaiņas programmai ārzemēs?
  3. 3. Vai Tev ir kādi priekšstati par to, kā Tu YFU apmaiņas gadā iegūto pieredzi un zināšanas izmantosi pēc atgriešanās mājās? Vai Tavā ikdienā ir kas tāds, kas mums kā organizācijai būtu jāzina pirms Tu dodies apmaiņas programmā? (piemēram, Tu esi veģetārietis, Tu smēķē, vai arī Tev ir kādas alerģijas) Apstiprinu, ka anketā sniegtā informācija atbilst patiesībai. Vieta Datums Paraksts Vecāku paraksti Vēlams YFU pieteikuma anketai pievienot izsmeļošu dzīves aprakstu angļu valodā (stāstījumu par Tavu personas attīstību), kurā Tu pastāsti par sevi, savu ģimeni, uzskatiem, vērtībām, attieksmēm, nākotnes plāniem, interesēm, lietām, kas Tev dzīvē liekas svarīgas. Tas palīdzēs mums labāk sagatavoties intervijai ar Tevi un sniegs pilnīgāku priekšstatu par Tavu personību. Sniegtā informācija ir konfidenciāla un pieejama tikai YFU-Latvija biroja darbiniekiem. Pēc anketas iesniegšanas un iepazīšanās ar to YFU-Latvija pārstāvis ielūgs Tevi uz interviju.

×