Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

2014 11 03 happyweek 91

321 views

Published on

vánoce, rodina, štěstí, úspěch, firma, Feng Shui, interiér, design, byznys, bohatství, harmonie, zdraví

Published in: Lifestyle
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

2014 11 03 happyweek 91

  1. 1. www.akademiestesti.webs.com TÝDEN OD 3.11. 2014Č. 091 TÝDENÍK PRO HAPPIES Z ČR A OKOLÍ www.akademiestesti.webs.com …..zpívejte přátelé, protože Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé. Asi znáte tuto příjemnou a veselou písničku. A přesně takové Vánoce mají být –šťastné a veselé. To si také lidé navzájem v tomto období nejvíce přejí. Teď ale porovnejte tuto píseň s realitou dnešních Vánoc. Dá se bez nadsázky říci, že je úplně opačná. Štěstí a veselí vystřídal chaos, zmatek, shon, stres a rychlost. Moderní doba jakoby nám ty správné Vánoce zcela ukradla. Nic ale není ztraceno. Vždy máte vše tak, jak si to uděláte. Takže i o Vánocích záleží jen a jen na vás, jaké ty letošní Vánoce budou. Máte pocit, že se tomuto tématu věnujeme příliš brzo? Že Vánoce jsou až téměř za dva měsíce? Když pominu fakt, že v roce dřevěného koně letí vše jak zblázněné, takže Vánoce tu budou dřív, než se nadějete, jsme v období silné Vody a ta chce přeci jen svůj čas. Určitě si vzpomenete na zákony pěti prvků (proměnných fází), kdy v zákonu rození Vodu rodí Kov. A Kov je právě –mimo jiné –čas. Chcete-li tedy plně využít podpory energie Vody, musíte všemu věnovat dostatek času. Proto je dobré se Vánocům věnovat již nyní. Víte, že hlavní funkcí Vody je plynutí. Toto plynutí by navíc mělo být tzv. lineární, tj. z bodu A do bodu B a z bodu B do bodu C atd., atd.. Proto je dobré si vše předem naplánovat tak, abyste všechny aktivity mohli dělat plynule a bez zbytečného shonu a chaosu. Je tedy velmi důležité, abyste si již v těchto dnech v klidu sedli (Voda má ráda klid, pohodu a uvolnění) a co nejvíce do detailů si promysleli, jak chcete letošní Vánoce strávit. Promyslete si, jaké dárky komu chcete dát pod stromeček, koho byste rádi navštívili, s kým si chcete zajít na dobré svařené víno, koho naopak chcete pozvat k sobě domů na dobrý štrůdl apod. Volte vše tak, aby to, co si naplánujete, vám přinášelo radost. Odhoďte slovíčko „musím“ za slovíčko „chci“. Na vše, co si naplánujete, se máte těšit. Určete si také, kdy a jaké cukroví chcete péct, jaké jídlo bude dodávat vašim Vánocům nádech „bohaté Vánoce“. Bohatství Vánoc není v množství drahých dárků. Bohatost má vyvolávat pocit, že se máte dobře, že se vám daří, že jste spokojení. Toto ale nedoženete tím, že nakoupíte spousty dárků. V nich kouzlo bohatých Vánoc určitě není. Čím dál tím více od lidí slýchám povzdechy jako např. „letos na Vánoce kašlu“, nebo „letos nic na Vánoce dělat nebudu“ apod. Lidé jsou tak unaveni stresem a shonem běžného života, že představa ještě většího shonu kolem Vánoc je zcela znechucuje. Tím se ale bohužel nechávají okrást o jedny z nejkrásnějších dnů v roce. Nenechte si je vzít. Udělejte si Vánoce šťastné, veselé, radostné a bohaté.
  2. 2. www.akademiestesti.webs.com Toto téma bývá velmi často kontroverzní. Mnoho lidí, kterým se v životě nedaří, nechápou či spíše nechtějí chápat, že jejich život je takový, jaký si ho zařídili. Často slýchám nářky na to, jak jim život kazí něco, co nemohou sami ovlivnit či změnit. Nejvíce se takto ohrazují nemocní lidé. Říkají: „Copak já chci být nemocný? Copak si chci nemoc způsobit sám?“ Ano, ono to zní často i velmi krutě, obzvláště pro lidi, kteří trpí opravdu vážnou nemocí. Je jen těžko představitelné, že by si takovou nemoc přáli. Tady je však důležité si uvědomit, že si nemusíte ani tolik něco přát. Stačí, když k tomu vytvoříte příznivé podmínky. Asi nikdo nechce být v zimě nachlazený, mít zápal plic apod. Když se ale pak podíváte na to, jak se tito lidé před nemocí chovali, pak si uvědomíte, že jejich chování umožnilo vznik jejich choroby. Víte také, že většinu nemocí si člověk přivodí psychikou, ať již vědomě (např. kuřák, který se bojí rakoviny plic a přesto dále kouří), či podvědomě (žijete v jisté obavě, aniž si ji uvědomujete a tím oslabujete svůj organizmus, který se pak neumí chorobě bránit). Když si ale člověk umí přivodit do života něco negativního, proč si stejným způsobem nepřivádí do života také něco hezkého? Funguje to úplně na stejném principu. Stačí opravdu jen chtít a vytvořit tomu podmínky ve KAŽDÝ MÁ JEN TO, CO CHCE vědomí a podvědomí. Pak začnete ve svém životě dělat věci tak, že vás vedou k vašemu přání. A pokud pracuje vaše podvědomí, tak si to ani neuvědomujete. Pak máte pocit, že jste ke svému přání došli náhodou či vás potkalo to, čemu říkáte štěstí. Ale vězte, že to tak vůbec není. Jak někdo chytrý řekl: „Náhody neexistují. Vše je jen akce a reakce.“ To, co se vám v životě děje je pouhou reakcí na to, co děláte. Důležité je, abyste se na svá přání neupínali. Tím je uzavíráte a znemožňujete, aby k nim mohla proudit energie a tím je „oživit“. Stačí, když si jasně uvědomíte a určíte, co chcete, přijmete toto přání a pak to necháte být. Nehledejte hned přesné cesty k cíli. K vašemu cíli mohou vést různé cesty a vy dnes nemůžete vědět, která je ta nejlepší. Jen prostě kráčejte svým životem, mějte jasno v tom, co chcete a dívejte se kolem sebe. Nikdy nevíte, která cesta je tou zkratkou k cíli, kdo z vašeho okolí je ten, kdo vám vaše přání splní. Žijte jen s vědomím, že to, co chcete, dostanete. Přijde to, to si můžete být jisti. Proto také platí velmi důležité rčení: „Dávejte pozor na to, co si přejete, může se vám to splnit.“ Hlavně na splnění svých snů netlačte a nespěchejte. Váš sen, aby byl opravdu takový, abyste si ho mohli užít, přijde až v ten pravý čas. Přijde-li dříve, nebude fungovat.
  3. 3. www.akademiestesti.webs.com BUĎTE MISTREM KAŽDÝ DEN Lidé často vzhlíží k těm, kteří jsou v životě úspěšní, slavní, bohatí a šťastní. Mívají pocit, že oni sami nikdy něčeho takového nemohou dosáhnout. Jsou dvě cesty k úspěchu: ta tvrdá, vydřená, politá potem a krví a pak ta jednoduchá, příjemná a naplňující. Tu první cestu rozhodně nikomu nedoporučuji. Taková cesta není vaše. Je to cesta někoho jiného. Vaše cesta (pokud je skutečně vaše) je vždy cesta jednoduchá a naplňující. Pokud jste sami sebou (žijete svůj Astrotyp – připomínám, že jeho vypracování si můžete objednat u nás na dasa@byu.cz), jste spontánní, autentičtí. Spontánnost a autentičnost vám dodávají ohromnou energii, kdy jste jen a jen sami sebou a vše, co vám bylo dáno do vínku, vám pomáhá. Vás samotné to nestojí žádnou námahu, nic vás nevyčerpává. Dokážete být sami sebou každý den, každou minutu? Jste teď sami sebou? Velikost, úspěch a štěstí patří právě těm, kteří dokáží mistrovsky ovládat každý den. Podívejte se na několik opravdu velkých lidí. Např. Picaso, Jágr, Gott, Da Vinci, Einstein, Maddona….. Tito velikáni svého života byli či jsou sami sebou stále, pořád. Nikdy si nehrají na jiné, vydávají ze sebe jen své vlastní talenty, svoji vlastní energii. Každý den. KAŽDÝ DEN!!!!! Tím je také každý den pro ně zdrojem další energie. Takže i když jsou velmi aktivní, ta aktivita jim přináší novou energii. Ovládněte svůj den a váš život bude jen a jen úspěšný, šťastný, naplňující a hlavně vám bude dodávat novou a novou energii. Upevní se vaše zdraví, přestanete si zkracovat život. Buďte sami sebou každý den. Už teď! JE TU ČAS HOJNOSTI – VLÁDNE NÁM VEPŘ Víte, že koncem roku jsou energie vždy nejslabší. Nemáte tedy téměř žádnou oporu v okolních energiích. Je velmi důležité si toto uvědomit, protože vše, co děláte, všechny své aktivity musíte nabíjet hlavně svojí vlastní energií. I proto v tomto období přichází ten nejlepší vládce, který vám může velmi pomoci –Vepř. Je to energie, která přináší sílu (stačí si představit silného kance v lese), ale hlavně důležitost dostatečného zdroje živin. Asi nemusím zdůrazňovat, jak vepříci rádi jedí . V tomto období je tedy velmi důležité, abyste měli neustále kolem sebe dostatek jídla, pití. Nejde ale jen o jídlo a živiny, ale také o další věci, které vám zpříjemňují život a dávají vám pocit bohatosti. V zimních měsících je důležité správně volit stravu. Měla by být velmi výživná a zahřívající. Proto omezte všechna jídla, která chladí (od různých chladících zelenin, jako např. ledový salát, přes citrusy až po studené nápoje). Dopřávejte si co největší hody. Pokud jíte maso, je dobrým zdrojem nejen silné energie, tepla, ale také tuku, který v tomto období potřebujete jako ochranu proti pronikání chladu do těla. S Vepřem si hlavně užívejte, dávejte si do nosu, milujte se, dopřávejte si sex, dobré pití. Buďte v teple, nehoňte se a vše řešte v klidu, bez konfliktů. Vepř si rád užívá, tak si z něho tento měsíc berte příklad .
  4. 4. www.akademiestesti.webs.com PIŠTE ČERNÁKŮMPoradna pro čtenáře HAPPYWEEKu. Své dotazy posílejte na dasa@byu.cza napište: „Dotaz pro poradnu“ Ohledně své budoucnosti –tedy vizi, to je opět energie Ohně, která dodává důležité světlo, díky kterému člověk vidí svoji budoucnost. Je to světlo, které člověka přitahuje a za kterým pak rád jde. Z dotazu je téměř jasné, že zásadní příčinou vašeho stavu je práce, kterou trávíte velkou část svého života a ta vás nenaplňuje. Váš život se tak může zdát bezvýchodný, zbytečný a proto vaše mysl i tělo odmítá cokoliv dělat, neboť ví, že to k ničemu nevede. V takové situaci je velmi těžké cokoliv nového začínat, včetně nového života. Proto se nemusí dařit ani početí. Ze všeho nejdříve se musíte postarat sama o sebe a získat zpět energii. Jako první krok byste měla začít čerpat základní energii. K tomu nejlépe slouží silné hovězí či kuřecí vývary (pozor, musí se vařit 8 hodin –nejméně 5 hodin –je zde důležitá energie času). Dále byste měla denně užívat gel Aloe Vera. Důležitý je pravidelný a dlouhý spánek. Choďte spát nejpozději ve 22:00. Dalším krokem je vytvořit vhodné prostředí pro nový život a rodinu. Zde je nutné posílit energii elementu Země. Využijte zemité barvy –béžová, žlutá, hnědá, kávová apod. Vytvořte si kolem sebe pocit hnízda – mějte všude měkké polštáře, deky, peřiny apod. Hodně se také objímejte se svým partnerem a vytvářejte kolem sebe pocit tepla. Využívejte zapálené svíčky, vonné tyčinky apod. Země má ráda teplo a oheň. Nový život začíná v energii Vody, ale musí ji přinést energie Ohně. Ten vám, díky vyhoření, úplně chybí. Oheň si do svého života musíte doplnit hlavně radostnými pocity. Váš partner, rodina i vaši blízcí by vám měli tuto radost dodávat každý den. Nemusí jít o nic náročného, stačí jen drobnosti, které vás potěší. Radost si dělejte i sama. Můžete si dát něco dobrého, nebo si koupit něco nového na sebe či do domácnosti. Cokoliv, co vás potěší a udělá vám radost. Nejdůležitější je, abyste si v životě se svým partnerem vytvořili pocit bezpečí, stability a jistoty. Ve vašem současném stavu tato energie chybí, nebo je velmi oslabená. K tomu vám velmi dobře pomůže váš prostor –interiér. Měla byste mít doma jen pevný, bytelný a stabilní nábytek. Nic, co se „viklá“, co je nestabilní či nefunkční. Musíte mít kolem sebe jen takové věci, o které je možné se bez obav opřít. Početí dítěte dejte čas. Nespěchejte. Musíte být opravdu připravená. Musíte mít vnitřní pocit, že jste schopná dítě do svého těla a poté i do života přijmout. Toho budete schopna až poté, co budete mít silnou základní energii a energii Země a Ohně. Rozhodně nevnímejte nového „človíčka“, jako vysvobození ze svého současného stavu, za řešení tohoto stavu. To by bylo špatně jak pro vás, tak i pro vaše dítě. Posilujte pomalu, postupně výše uvedené energie, postupně se uvolňujte a po nějaké době budete přirozeně schopná nový život přijmout. Berte jako fakt, že jakmile budete v pohodě, automaticky přijde i nový život. Dobrý den, jmenuji se Jitka, narodila jsem se 20.7.1983 v 9:30. Pracuji ve státní správě, v práci nejsem spokojená, práce mi bere energii, pracuji v open space, s negativními kolegy-muži. Mé zaměstnání mě nenaplňuje, umím to, vydělám si tím docela hezké peníze, ale necítím u toho pocit vnitřního uspokojení. Mí klienti navíc na mě jsou často hrubí a já mám strach se bránit (někdy to ani nejde, protože nemohu na klienta řvát tak jako on řve na mě), navíc si ty jejich emoce moc beru a to mi ubližuje (jednáme s klienty u okýnka). Nevím jak to udělat aby mi emoce druhých tak moc neubližovali. Když mám vztek tak to v sobě dusím a vím že to není dobře. Jsem doma se syndromem vyhoření. Prostě jsem si toho na sebe naložila tolik až jsem se z toho složila. S manželem se snažíme o děťátko, ale tomu drobečkovise k nám zatím nechce, poradíte mi jaké, změny mám doma nebo třeba i v práci udělat abych si přitáhla do života nového človíčka a novou sílu na další nutné změny? Práce mědokonce tak vysála že nemámenergii na koníčky a ani na přátele, takže o to víc se cítím smutně, když jsem na všechno sama, je mi to líto.Už se těším na vaši odpověď. Mějte se moc hezky Jitka Vážená Jitko, děkujeme za váš dotaz. Pokud proděláváte stav vyhoření, tak se jedná o „kolaps“ hlavně energie elementu Ohně. Příčinou tohoto stavu často bývá situace, kdy člověk žije životem, který ho nenaplňuje (Oheň přináší pocity naplnění), nevidí žádné smysluplné východisko a často nemá žádnou vizi. MUNTJAK OHEŇ - VEPŘ VODA - VODA - ZEMĚ 0 KOZA OHEŇ - DRAK DŘEVO +
  5. 5. www.akademiestesti.webs.com VYUŽIJTE „FLOW“ PRO SVŮJ BYZNYS Již několikrát jsme v HAPPYWEEKupsali o tom, že ekonomika i byznys se řídí stejnými přírodními zákony, jako vše ostatní. Ať si to uvědomujete nebo ne, to, jak se vám daří, je pod silným vlivem právě přírodních zákonů a cyklů. V současné době se energie přesouvají do fáze elementu Vody. Je to období, kdy jsou energie nejslabší a nejklidnější. Vše, co těmto energiím bude odporovat, bude způsobovat komplikace a bude vás to velmi vyčerpávat. I když jsou energie Vody pasivní a klidné, neznamená to, že nemají žádnou energii. Síla a energie tohoto elementu jsou hlavně ve volném plynutí a v moudrosti. Pokud tyto energie využijete, získáte tak velmi důležitou energii, které se říká „flow“ –plynutí. V této energii tzv. vše plyne samo. Abyste do takového stavu své podnikání dostali, je třeba mít vše uspořádáno tak, aby vám a vašim aktivitám nestálo nic v cestě. K tomu můžete využít další silnou energii Vody, a to jsou informace. Proto v následujících dvou měsících se snažte před jakoukoliv aktivitou čerpat co nejvíce informací. V dnešní době internetu není vůbec těžké si informace sehnat. Na základě těchto informací si pak vytvořte plán své aktivity. Ke zpracování informací využívejte hlavně svůj intelekt a moudrost. I tyto vlastnosti patří k energii Vody. Neřešte nic emotivně či na základě prvotních pocitů. To Voda nemá ráda a v tomto období by vám to moc nepomohlo. Naplánujte si vše po jednotlivých krocích, které pak bude stačit jen následovat. Přesný plán, systém či řád, který si takto předem připravíte, vytvoří také energii elementu Kov. Ten dodává sílu právě současným energiím Vody a umožňuje volné plynutí –flow. Jakmile si uděláte detailní plán svých aktivit založený na informacích, pak jen jděte krok za krokem podle svého plánu a nic dále již moc neřešte. Pokud se vám přeci jen do cesty postaví nějaká překážka, kterou jste nepředvídali, nic se neděje. Nechte vše plynout dál. Voda si vždy najde cestu, jak jít kupředu. Pokud si hned na začátku nebudete vědět rady, zachovejte klid a trpělivost (další energie Vody). Řešení se určitě objeví a pak stačí dále pokračovat ve flow. HAPPILLIONAIRE
  6. 6. www.akademiestesti.webs.com PŘIPRAVTE SVŮJ INTERIÉR NA ZIMU Zima je období, které nás nejvíce oslabuje –lépe řečeno, nedodává nám téměř žádné energie. Je tedy důležité, abychom s energií nejen šetřili, ale zajistili si její každodenní doplňování. Základním zdrojem energie člověka je strava, ale také vzduch a prostředí, ve kterém žijeme. Proto i váš domov, kancelář či jiné místo, kde trávíte více času, by měl být nastaven tak, aby vám energii dodával a tím vás chránil před zimním vyčerpáním. Zima je pod vládou energie Vody. Ta přináší energii chladu. Proto byste tuto energii měli ve svém prostoru co nejvíce harmonizovat. Voda je jedním pólem, kdy tím druhým pólem je element Ohně. Harmonizaci tak v interiéru provádějte právě pomocí této energie. Víte, že se říká „teplo domova“. Toto teplo si musíte tak co nejvíce chránit. Posílit energii ohně můžete samozřejmě ohněm jako takovým: krb, krbová kamna, zapálené svíčky, vonné tyčinky apod. Tak, jako Voda přináší energii chladu, Oheň přináší energii tepla. Proto je důležité, abyste ve svém interiéru udržovali přiměřenou teplotu. Nesmíte doma cítit chlad. Věřte, že je lepší si přitopit, než chodit doma v tlustých ponožkách, teplákách a svetrech. Dalším zdrojem energie Ohně jsou barvy. Zde vám pomohou všechny odstíny barvy červené. Čím sytější „rudá“, tím silnější energie Ohně. Teplo vytvoříte také vařením a pečením. Proto se těmto aktivitám v zimě věnujte pravidelně. Teplé jídlo je také velmi důležité pro celkový pocit tepla domova. ČERNÁK INTERIORDESIGNBlog: www.cernakinteriordesign.wordpress.com -klikněte ZDESlužby ČERNÁK INTERIORDESIGN si objednejte na dasa@byu.cznebo telefonicky na 602 556 479www.cernakinteriordesign.webs.com, Blog: www.cernakinteriordesign.wordpress.com
  7. 7. www.akademiestesti.webs.com Ve čtyřicáté sedmé kapitole nám Starý Mistr zdůrazňuje starou pravdu, která je stále více vyzdvihována i dnes: vše se skrývá ve vašem nitru. Nehledejte záchranu ani bohatství někde venku. Vše je ve vás. Hledejte v sobě. Poznejte sami sebe, svůj talent a ten dále rozvíjejte. Jen tak můžete dosáhnout ve svém životě skutečné naplnění, štěstí a radost. Vše ostatní jsou jen „nálepky“, kterými se lidé snaží zakrýt svůj neutěšený život. Váš skutečný poklad leží uvnitř. Najděte ho a vyzdvihněte na „světlo boží“. Spoléhejte se na své pocity, na svoji intuici, na své vnímání. Váš pocit je vždy pravdivý. Nemůžete cítit něco, co neexistuje. To co cítíte, to je skutečná realita. Nemusíte ji vnímat svými pěti smysly. Hrozící nebezpeční nemusíte vidět. Nemusíte stejně tak ani vidět přicházející příležitost. Můžete ji však cítit (a cítíte ji všichni –jen někteří z vás jí věnují pozornost, jiným uniká). Váš pocit je tak jedinou skutečnou realitou. Vaše smysly vás častou klamou, ale pocit nikdy. Kapitola 48 Kdo se soustřeďuje na vzdělání, Den ze dne si více osvojuje. Kdo se soustřeďuje na Tao, Den ze dne se více oprošťuje. Postupným oprošťováním Dospíváme nakonec k nejednání. Nejednáme-li, nezůstává nic, Co by nebylo vykonáno. Svět lze získat jen trvalým nevměšováním, Kdo se vměšuje, nikdy nemůže získat svět. Tato kapitola zdůrazňuje známý pojem WuWei–konej nekonáním. Je to pojetí, které je naší západní kultuře poměrně vzdálen. Když se však podíváme do historie a zkoumáme-li různá „západní“ náboženství (Křesťanství, Judaismus, Islám apod.), zjistíme, že i zde vládne velký důraz na přizpůsobení a adaptaci. Tato učení však byla postupem času „překroucena“ a lidé byli vedeni k boji, ke konkurenci, k dobývání, předělávání, měnění….. Když si toto vše uvědomíme, tak to, co považujeme za pokrok, se dá stejně tak považovat za úpadek –vše je Jin a Jang. Podíváte-li se na svůj život, určitě zjistíte, že téměř pořád se za něčím „honíte“, stále se snažíte něčeho dosáhnout. Život tak ovládá stres, stálý boj –s časem, s konkurentem, se sousedy, s rodinou…… Bylo nám vštěpováno, že si máme vše „urvat“. Učili nás, že bez práce nejsou koláče apod. Když si ale uvědomíme skutečnou podstatu fungování přírody a přírodních zákonů, pak vidíme, že vše v přírodě se vyvíjí v klidu, postupně, jakoby samo. Příroda vždy hledá cestu nejmenšího odporu. Lidé naopak zdolávají překážky. Za to jsou pak odměňováni. Tím se ale příliš vyčerpávají, ale také vyčerpávají své zdroje. Jen si vezměte, jak moc je vyčerpaná zemědělská půda. A přitom příroda sama nám toho dává dost a dost. Honba lidí za „víc a víc“ však přinesla velké vyčerpání. Starý Mistr nám zde jednoduše ukazuje, že vše, co potřebujeme je zde, nemusíme se o to příliš snažit. Máme využívat to, co je a nesnažit se vše kolem sebe stále měnit. Dlouhodobě tím totiž vždy ztrácíme. TAOTE ŤING
  8. 8. www.akademiestesti.webs.com PŘEDPOVĚĎ PRO ČR –ENERGIE V týdnu od 3.11. vládnou velmi podobné energie, jako v týdnu minulém. Klidný týden, kdy je ideální zaměřit se na detaily, seznamy, dodělávání starých a nedokončených záležitostí. I úklid a třídění půjde jako po másle. •PONDĚLÍ –DIKOBRAZ 3-3-7 •Začátek týdne by měl být vyrovnaný. Vládnou poměrně silné tradiční energie. Neměli byste se tedy snažit o nic nového, převratného. Ideální je navazovat na něco, co již znáte, či něco tradičního. •Jídlo: dnešní jídlo musí být tradiční. Ideální by bylo, kdybyste jídlo využili k tradičnímu setkání se svou rodinou či rodiči. •ÚTERÝ –VLK 2-4-8 •V úterý budou vládnout poměrně nejisté energie. Nesnažte se tvářit jinak, než je skutečnost. Stejně tak si dávejte pozor na druhé, aby na vás nehráli tzv. „betla“. Vše si raději ověřte a spoléhejte se na fakta a ne jen na to, co vám kdo říká. •Jídlo: dnešní jídlo věnujte svému partnerovi. Chce to ale jíst v klidu a pohodě. Jídlo by mělo být trošku rozmanité a můžete vyzkoušet i něco nového. •STŘEDA –PES 1-5-9 •Dnešek využijte k tomu, abyste si uspořádali své záležitosti a vše to, co vám pomáhá na vaší cestě k cíli. Pokud máte něco v nepořádku, dnes to můžete všechno napravit. •Jídlo: dnes volte jednoduché jídlo. Spíše něco tradičního. Hlavně to musí být vaše oblíbené jídlo. Pozor na jeho přípravu, musí být vše tak, jak má být. •ČTVRTEK –BAŽANT 9-6-1 •Dnes budou energie poměrně těžkopádné. Jejich tíhu můžete odlehčit zábavou či příjemným posezením s přáteli či známými. Neřešte dnes nic komplikovaného. •Jídlo: dnes si dopřejte nějakou oslavu, zábavu či alespoň posezení s přáteli u jídla. Hlavně se bavte a nic moc komplikovaně neřešte. •PÁTEK -KOHOUT 8-7-2 •Dnes se můžete věnovat detailům, módě, „ladění“ věcí dohromady, aby vše fungovalo apod. Jsou to příznivé energie pro „ladění“ interiéru. Můžete se věnovat úklidu, nákupům nových doplňků či přestavbě nábytku. •Jídlo: v pátek si dejte něco dobrého doma. Důležité je, aby bylo jídlo správně připraveno, bude záležet i na servírování a atmosféře, kterou si vytvoříte. •SOBOTA –HAVRAN 7-8-3 •Sobotní energie mohou být trošku „škarohlídské“. Věci se tak zprvu mohou zdát horší, než ve skutečnosti jsou. Můžete se setkat i s nepříjemnou kritikou. Nic si z toho ale nedělejte, vše přejde. •Jídlo: dnes vyzkoušejte k jídlu něco nového. Ideální bude pikantní exotické jídlo. I dnes bude důležité, jak bude vypadat na stole. •NEDĚLE –OPICE 6-9-4 •V neděli si dávejte pozor na všechno . Raději dělejte vše, tak jak se má. Nesnažte se někoho přechytračit či „oblafnout“. Dnes není radno si hrát na chytráky. Užívejte si více zábavy, než starostí. •Jídlo: dnes je ideální den pro využití jídla pro setkání s přáteli. Můžete je pozvat k sobě domů.

×