Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
Ukraine
Ukraine
Loading in …3
×
1 of 31

Tourism Brand Ukraine messages

0

Share

Download to read offline

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Tourism Brand Ukraine messages

 1. 1. УКРАЇНА: ТУРИСТИЧНИЙ БРЕНД (ДОДАТОК № 3 ДО КОНЦЕПЦІІ – ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ)
 2. 2. Меседжі. Що побачать і почують, що прочитають туристи?
 3. 3. Канали та зміст комунікацій Туристи не читатимуть концепцію і не вивчатимуть бренд-бук. Вони багато разів почують джингл по радіо, побачать біг-борд та сіті-лайт, їх «зачепить» ролик по кабельному телебаченню, нагадає про бажання побувати в Україні банер в Мережі, а контекстна реклама запропонує туристичний продукт. І всі вони будуть у концепції «і-і». Приклади того, як це може бути реалізовано, ви побачите в цій презентації.
 4. 4. Цільові авдиторії Соціальні групи (приватні особи): «Люди перед прийняттям рішення», «люди в духовному пошуку», «люди в кризі», «слов'яни всього світу»…
 5. 5. Цільові авдиторії Компанії та галузі: «Компанії та галузі напередодні змін»: видавнича справа, телекомунікації, IT, архітектура та будівництво, туризм, транспорт…
 6. 6. Приклади реалізації концепції “І-І” 1.  Для європейських туристів 2.  Для слов'ян усього світу 3.  Для галузей і компаній 4.  Для вчених та інноваторів
 7. 7. Приклад реалізації стратегії для групи «Люди перед прийняттям рішення»
 8. 8. Що «продаємо»? Простір, де всі варіанти вірні Можливість динамічної паузи Простір і час для прийняття рішень
 9. 9. Турмережа «Україна: динамічна пауза»
 10. 10. «Україна: динамічна пауза» Проблема: час прискорюється, тиск посилюється, з людьми все частіше трапляються «кризи ідентичності» й моменти, коли необхідно приймати найважливіші рішення. Варіантів безліч, як обрати один? Рішення: Турмережа «Україна: динамічна пауза». Турпродукт: з'єднати Україну мережею «повільних маршрутів» - піших, кінних, велосипедних, водних ... з мережею міні-готелів – з можливістю синхронізації з «швидким світовим часом» - wi-fi, всі види зв'язку; з розважальними та духовними заходами в концепції «і-і».
 11. 11. «Україна: динамічна пауза» Розвиток: створення інфраструктури силами малого підприємництва за мінімальної держпідтримки – охоплення проектом і розвиток малих міст і сіл, сприяння зайнятості, зростання збуту місцевої продукції. Передбачає: побудову інтерактивної карти. Безліч форм і способів: духовно (монастирі) - оздоровчі (апітерапія), культурно (фестивалі) - спортивні (вело, байдарки, рибалка...) і т.п. маршрути.
 12. 12. Приклад комунікації «Пройди порубіжжям вибору. Між "страшно" і "нудно". Між play і stop. Між "я" і "ми". Між почуттями і розумом. Простором динамічної рівноваги. Ти повернешся Іншим». "Україна. Твоя персональна "Дика карта".
 13. 13. Ще «В світі є місце, в яке можна приїхати, щоб привести себе в рівновагу, повернути цілісність, прийняти рішення. В українській мові мові сенс - це і почуття, і розум – вони можуть навчити тебе «думати серцем». Межування контрастів створює простір найвищої енергетики. Простір динамічної, «зарядженої» паузи. Простір динамічної рівноваги. Тут можна звільнитись від буденності. Поринути у нову і «заряджену» атмосферу. Дозволити собі «І-І» замість «АБО-АБО». Знайти новий баланс. ІНАКШІ рішення. Це особливий світ – для вирішення внутрішніх протиріч, прийняття рішень, народження інновацій, ідей та особистісних трансформацій. Тут химерно. Тут незвично. Тут дивовижно.
 14. 14. Приклад реалізації для групи «Слов`яни всього світу»
 15. 15. Щорічний «Тиждень Київськой Русі»
 16. 16. «Тиждень Київськой Русі» Проблема: привид імперських амбіцій Росії та смислова недо-самодостатність України, Росії, Білорусі... Рішення: щорічне свято в Парку «Київська Русь». Визнання «батьківського» рангу Києва («мать городов русских»), і як наслідок – статусу України. Усвідомлення нової суб'єктності кожної країни, єдності у розмаїтті.
 17. 17. Продукти для групи «Компанії та галузі на порозі змін»
 18. 18. Щорічні міжнародні конференції «Порубіжжя»
 19. 19. … конференції на порубіжжі галузей Проблема: галузеві конференції виродились. Місце виникнення інновацій - рубежі, перетин дисциплін. Рішення: «IT для фінансистів» «IT для GR», «юристи для бібліотекарів», «філософи для економістів», «релігії для бізнесу», «фізики та лірики», «фізики та клірики»… маркетинг і театр, геокультура та геоекономіка… ...
 20. 20. Біржа «Післязавтра»
 21. 21. Біржа світових відкриттів «Післязавтра» Проблема: Всередині інновацій немає – тільки в прикордонні, на стику досліджень і відкриттів. Рішення: Біржа відкриттів за секціями: альтернативні технології, гуманітарні технології, квантовий досвід, геном людини, нові матеріали... Привід для підтримки комунікацій: Міжгалузеві форсайти. Формування сумісних словників і уявлень.
 22. 22. «І-І»: правила конструювання меседжів і образів Продуктивні суперечності – це зазвичай конфліктні як «або-або» явища – і духовне, і матеріальне; і рок, і класика; і кар'єра, і діти; і Європа, й Азія; і древнє, і сучасне... Непродуктивні поєднання: перерахування неконфліктних явищ, які просто доповнюють одне одного (і море, і гори, і м'ясо, й овочі, бандура та шаровари). Вони не несуть комунікативного інтересу в силу відсутності потенційного конфлікту, парадоксу.
 23. 23. Слоган-конструктор 1. Слоган повинен транслювати: •  ключову ідею «і-і»; •  відмінну «вигоду», причину для певної соціальної / клієнтської / галузевої групи. 2. Повідомлення слогана має бути правдивим (не створювати завищених очікувань).
 24. 24. Слоган іміджевий   Україна: всі варіанти - вірні
 25. 25. Слоган для трансформаційних подорожей   Украина: Попробуй вернуться прежним)
 26. 26. Слоган іміджевий для молоді Ukraine: Experience beyond Ukraine: Your personal wildcard Украина: Свобода быть собой
 27. 27. Слоган іміджевий: «все и ты»   Ukraine: It’s all about U
 28. 28. Слоган-конструктор Ukraine: It’s all about U Ukraine: I love U Ukraine: As young as U
 29. 29. Конструктор промо-комунікацій Історії, що наповнюють деталями світ «Україна», що показують пригоди наших гостей в Україні та їхні трансформації, відкриття - себе, країни, можливостей… турист подорожує по «ось такій» Україні, потрапляє в різні ситуації, змінюється – повертається іншим – більш цілісним, щирим, рішучим...
 30. 30. Дякуємо!  
 31. 31. www.wikicitynomica.org Facebook: WikiCityNomica www.brandhouse.com.ua Дизайн-партнер: www.mitci.com.ua

×