Jak jednoduše založit svůj Web

790 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
790
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Jak jednoduše založit svůj Web

 1. 1. Začínáme s redakčním systémem Tvorby Webových stránek Návod jak vytvořit webové stránky
 2. 2. 1. Průvodce tvorbou webových stránek Otevřete si stránku webservis24.cz/web- zdarma/. Vyplňte budoucí adresu vašeho webu - políčko "Adresa stránek", váš e-mail a heslo. Po vyplnění těchto údajů klikněte na tlačítko "Registrovat a vytvořit nový web". (heslo s E-mailem si zapište. Budete je potřebovat vždy pro přihlašování a k úpravám vašeho webu).
 3. 3. Průvodce tvorbou webových stránek 2. Následovat bude krátký průvodce registrací vašeho webu. V prvním kroku si zvolte typ stránek, které chcete vytvořit.
 4. 4. 2. Následovat bude krátký průvodce . Následovat bude krátký průvodce registrací vašeho webu. V prvním kroku si zvolte typ stránek, které chcete vytvořit. Můžete si vybrat Osobní stránky, Firemní prezentaci, nebo Internetový obchod, podle toho, k čemu bude váš web sloužit. V našem návodu jsme zvolili firemní stránky. Poté můžete změnit název svého webu, případně doplnit slogan a především vybrat "Obor podnikání" kliknutím na odkaz "Zobrazit obory"
 5. 5. krátký průvodce tvorbou Webu
 6. 6. 3. Z nabídky více než 100 různých oborů podnikání vyberte Z nabídky více než 100 různých oborů podnikání vyberte ten svůj a klikněte na něj. Na základě tohoto výběru budou v šabloně webu vytvořeny relevantní texty, které jsou připraveny na míru danému oboru.
 7. 7. Z nabídky více než 100 různých oborů podnikání vyberte
 8. 8. Z nabídky více než 100 různých oborů podnikání vyberte Název oboru se automaticky vloží do políčka "Obor podnikání". Následně klikněte na tlačítko "Pokračovat".
 9. 9. 4. V dalším kroku zvolte šablonu V dalším kroku zvolte šablonu - vzhled vaší prezentace - a opět klikněte na tlačítko "Pokračovat". (Pokud se vám vzhled přestane líbit, můžete jej později jednoduše změnit.)
 10. 10. V dalším kroku zvolte šablonu
 11. 11. 5. Vyplňte údaje o vaší firmě V posledním kroku vyplňte údaje o vaší firmě. Pro dokončení registrace a vytvoření webu stiskněte tlačítko "Dokončit registraci". (Vyplnění údajů vám ušetří spoustu času - po dokončení registrace se tyto údaje automaticky vloží na příslušná místa webové prezentace).
 12. 12. Vyplňte údaje o vaší firmě
 13. 13. 6. Vaše webové stránky budou vytvořeny Následně budou vaše webové stránky vytvořeny. Automaticky přejdete do editoru webu, ve kterém budete moci stránky upravovat.

×