GEORGE Zimmerman
Kordamist
Trayvon MARTINLöömine/mõrv
Vaatamiseks ja kuulata PRESENTATION LOODUD George Zimmerman uuesti
j...
W. Lee Rawls - Juhtiv partner Baker Donelson Bearman Caldwell ja Berkowitzi, oli nõunik / staabiülema
FBI direktor Robert ...
Naishääl Inimene kõnnib suunas. . .
GEORGE Zimmerman
Kordamist
Trayvon MARTIN Löömine / mõrv
Selle küsimuse -
Alates Zimme...
ZIMMERMAN Jah sir.
DETECTIVE 2 Ja siis sa lihtsalt. . .
ZIMMERMAN Sõitsin andke talle. . .
DETECTIVE 2 Okei .. . .
ZIMMERM...
TEADE: Postitatud Postitas Street Logi kus George
Zimmerman väidab ta pöördus kohe! Miks ei George
Zimmerman tulla tagasi ...
"Anna mulle aadress HOUSE oled EES" .. . Ning seal pole aadressi,
sest need on tagaküljel maja. Niisiis jalutasin otse läb...
TEADE: vahemaa, mille George Zimmerman heidab oli tema ja Trayvon
Martin ja kus väidetavalt sõnelus algas - st eemal kus T...
kõvasti Kui suutsin. .. Ja uh. . . Siis see on millal. . .. Oh. . . Oh. . . Üritasin
istuda. . . Ning see, kui ta haaras m...
TEADE: George Zimmerman - Son Kohtuniku Robert
Zimmerman, kriminaal- Õigus / politoloogia Major,
KINDLUSTUS Underwriter, C...
ALEXIS Carter - Carter õpetas kriminaalmenetluses klass et Zimmerman
lõpetatud, ja tunnistas, et klassi kuuluvad ulatuslik...
Bradley S. Clanton on aktsionär Baker Donelson Jackson, Mississippi ja Washington, DC Offices -
kontsentreeritud praktika ...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

GEORGE ZIMMERMAN'S RE-ENACTMENT (estonian)

223 views

Published on

Käesolev dokument on eelnõu dokument (dokumendid) valmistatakse ette Tõlked: PALJU ÕNNE Egiptusesse näidata maailmale, kuidas demokraatia on pidanud läbi töötada revolutsiooniline PROTSESS JA kukutada TERRORIST SUHTES - lihtsalt öelda "ei" miljardi dollari BLOOD raha AMEERIKA ÜHENDRIIGID maksab hoida oma terroristliku raku juurdunud Lähis-Idas ja rahutusi!

Neile, kes võib lihtsalt liitub meiega järgmised Trayvon Martin küsimus samuti teiste RACIST / WHITE paremmuuteen Toimingud Ameerika Ühendriikide valitsusele; loodetavasti järgmine teave täiendavat valgust heita kohta kuritegevust ja korruptsiooni kohta TOP / KEY Ametnikud Ameerika Ühendriikide kord terrorismivastaseks võitluseks, mis näib juhib eraõiguslik äriühing Baker Donelson Bearman Caldwell & Berkowitzi - st Kaitsja täitevvõimu / President Barack Obama / Hillary ja Bill Clinton / George W. Bush ja George HW Bush. . ., Seadusandlik võim liikmed, kohtu branc / ülemkohus USA ja palju rohkem oma RACIST loom / terroristliku raku. Just nagu see on Ameerika Ühendriikide kord terrorismivastaseks võitluseks taga oli kujundada vennad (DZHOKHAR ja Tamerlan TSARNAEV) jaoks BOSTON MARATHON pommitamist ja seejärel külma BLOODED mõrva DZHOKHAR jõupingutustes varjamises oma RACIST tavade hoida neid Rääkimise George Zimmerman asi tundub hõlmab üks Ameerika Ühendriikide poolt terroristide režiimi koolitatavate! Me loodame, et sa leiad selle dokumendi haridus-ja teavitamis-ja andke seda kellelegi teisele, nii et nad on teadlikud, mis toimub, miks on oluline, et saada Ameerika Ühendriigid OUT VÄLISMINISTEERIUM!

Me kavatseme kasutada ka Trayvon MARTIN Trial toetada, kuidas Ameerika Ühendriikide president Barack Obama ja tema seadusliku meeskond SUPPORT kongressi kasutab riigi vahendeid - st näib nad tegid kodumaise terrorirünnakuid 11. september 2001 , 11. september 2012 BENGHAZI rünnakud, 15. aprill 2013 BOSTON MARATHON pommitamist. . . - Et alustada sõdu eesmärkidel koolituse oma WHITE paremmuuteen kaitsealuseid / kohal:

http://www.slideshare.net/VogelDenise/estonian-040412

http://www.slideshare.net/VogelDenise/estonian-11789030

http://www.slideshare.net/VogelDenise/obama-us-wars-used-to-train-white-supremacist-estonian


http://www.slideshare.net/VogelDenise/072712-usa-ku-klux-klan-runned-government-estonian

Published in: News & Politics
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
223
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

GEORGE ZIMMERMAN'S RE-ENACTMENT (estonian)

 1. 1. GEORGE Zimmerman Kordamist Trayvon MARTINLöömine/mõrv Vaatamiseks ja kuulata PRESENTATION LOODUD George Zimmerman uuesti jõustamine, koopia võib saada: https://www.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8b6a698759656eab73a3 Esitamiseks loodud George Zimmerman 911 CALL (26. veebruar 2012), siis võib vabalt alla laadida: https://www.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8b6a6987596570aa72a1 Arusaamine sellest, kuidasilmneb BAKER Donelson BEARMAN CALDWELL & Berkowitzi Kasutab valitsusasutuste ressursse varjamises kuriteokoosseisu oma klientide BAKER Donelson on õigusnõunik Liberty Mutual Insurance Company ja tundub, vabadus Vastastikuse klientideks on: The Retreat at Twin Lakes, Sanford politseiosakond ja George ZIMMERMAN - St aru saada, kuidas tundub valitsusasutused / vahendeid kasutatakse varjamises kuritegude (näiteks muutes FOTOD - NOTE: See on põhjus, miks ei olnud EXPERTS tõi vaidlustada fotod (st DISCOVERY hea advokaat küsiksin tootmise negatiivsed, jne, mille pildid on toodetud / loodud analüüs), sest see kõik on osa performance / GAME seatakse avaliku / maailm!)
 2. 2. W. Lee Rawls - Juhtiv partner Baker Donelson Bearman Caldwell ja Berkowitzi, oli nõunik / staabiülema FBI direktor Robert Mueller .. .; United State of America president Barack Obama ja Föderaalse Juurdlusbüroo direktor Robert Swan Mueller III. Prokurör John Guy ütles rasvases kirjas LIE, kui ta ütles, et George Zimmerman ütles: "F ***** g punkarid. . "Kuna George Zimmerman ütles" F @ cking Coons! "Selgelt, mida ei saa eksida: https://www.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8b6a6987596570aa72a1 DETECTIVE Tänane kuupäev on 27. veebruar, on nüüd 05:20 pärastlõunal (17:20 tundi) ja see on viide Sanford Politsei Toimik nr 2012-5000. . . (Katkestamise kohta) UNKNOWN 1136. . . DETECTIVE 1136. Naishääl See on koht, kus ta esimest korda ütleb mulle, et ta ei näe teda. DETECTIVE Ta esimene laigud teda siin? . . . Teine hääl Siin. . . DETECTIVE Nii et me peatusime painutada. . . See on Retreat Naishääl See on ikka Retreat Kuva Circle. . . DETECTIVE Retreat Kuva Circle, jah. . . Et selles kohas on ta ei saanud välja oma auto? Ta avastab tema ja ta jälgib teda õige? Märka, kuidas mõned majad vaatama ja kus AADRESS Numbers on! Naishääl Jah, see on selle kohta, kus 1440 on see, et ta on märgitud kaardile. . . On kohta, kus ta nägi teda. . . DETECTIVE Korras Naishääl Kui ta esimest korda märkas teda. . . DETECTIVE Aga ta jalutab millises suunas?
 3. 3. Naishääl Inimene kõnnib suunas. . . GEORGE Zimmerman Kordamist Trayvon MARTIN Löömine / mõrv Selle küsimuse - Alates Zimmerman enda sõnadega: KES ON Jälitamine KES? DETECTIVE Mis on läbi ava seal? . . . Naishääl Um hum. . . Proovin aru saada. . . (Kuuldamatu) DETECTIVE Okei, nii et avades seal? Naishääl Ei, ei, ei, ta jalutab mööda tänavat siin. DETECTIVE Okei. Naishääl Ta jätkame Retreat Vaata ringi. . . DETECTIVE Miks sa ei lähe edasi ja sõita nendega saada heli sees on? Et näha, mida ta räägib. . . . Naishääl Ta kavatseb lõpetada jälle seal. . . Kuna ta on. . . DETECTIVE Okei. . . Naishääl (Kuuldamatu) DETECTIVE Jah, miks sa ei tee seda? NAINE Lülitid CARS Zimmerman Sepitsetud VALE Pärast öösel REST ja planeerimine DETECTIVE 2 . .. Kui sa valisid teda üles? ZIMMERMAN Siin. . . Siinsamas ees selles majas. DETECTIVE 2 Okei. Right ees 1460? ZIMMERMAN Jah sir. DETECTIVE 2 Olgu .. . Ning milline oli ta. . . ta kõndis hoonete vahel? ZIMMERMAN Ta kõndis nagu rohtukasvanud ala. . . Meeldib üles suunas. . . Suht nende kahe aspekti vahel ja. . . DETECTIVE 2 Um hum. . ZIMMERMAN Nagu ma ütlesin, vihma sadas. . . ja ta oli lihtsalt rahulikult vaadates maja. . ah, nagu ma ütlesin, mu abikaasa. . . Olin jäänud toidupoes ja ma lihtsalt tundsin, et midagi on maha temast. . . DETECTIVE 2 Õigus ZIMMERMAN . .. Nii ma ütlesin, et siin on ajalugu sissemurdmiste selles hoones ja ma helistasin EELNEVALT selle maja. DETECTIVE 2 Just. ZIMMERMAN Kui politsei saabus see maja, kui ma helistasin esmakordselt, aknad olid avatud d olid uksed lukustamata. Ja politsei tuli ja tagatud see, et ma ütlesin: "Tead mis? See on lihtsalt parem lihtsalt helistada ". . . Ning. . . DETECTIVE 2 Okei. ZIMMERMAN Hoidsin sõitmist. . . Ma tast. . . Ning ta oli. . . Ta hoidis mind vahivad. . . . ja jõllis ringi. . . Vaatan. . . . DETECTIVE 2 Uh huh. ZIMMERMAN . .. Et näha, kes muidu oli. . . Ma ei tea, miks ta otsis aga. . . DETECTIVE 2 Kas ta kõndima maha sealt või ta peatus seal eile õhtul? ZIMMERMAN Ta peatus. . . ja talle meeldis ringi vaadanud. . . . Ja sellepärast. . . Just viskas mind välja. . . Sajab vihma. . .. Ma ei mõista, miks keegi oleks lihtsalt peatumine RAIN! Eriti siis, kui see ei olnud nagu ta üritab käivitada saada välja vihma. . . Ning ma polnud kunagi näinud teda varem. . . See ei paistnud HE teostas! DETECTIVE 2 Kus ta oli. . . Kus ta seisab, kui sa. . . Kui sa. . . ZIMMERMAN Just seal .. . . DETECTIVE 2 . .. Kui te lõpetasite? ZIMMERMAN Right ees 1460. DETECTIVE 2 Kõnniteel või muru. . . ZIMMERMAN No .. . no. . . On rohtukasvanud ala. . . DETECTIVE 2 In rohtukasvanud ala? ZIMMERMAN Jah. DETECTIVE 2 Okei. . . Kohe kui auto on?
 4. 4. ZIMMERMAN Jah sir. DETECTIVE 2 Ja siis sa lihtsalt. . . ZIMMERMAN Sõitsin andke talle. . . DETECTIVE 2 Okei .. . . ZIMMERMAN . .. Ja ma läksin Klubi. . . DETECTIVE 2 Olgu. ZIMMERMAN . .. Siin üleval paremas servas. . . . DETECTIVE 2 . . . Ning parkida seal? ZIMMERMAN Jah sir. DETECTIVE 2 Ja mis oli tema. . . Loomulikult. . . sa oled hea. . . Loomulikult ta lahkus. . . Ta tabas kuni sa siin või. . . ZIMMERMAN . . . Jah, ma helistasin mitte-päästetöötajatele Line. . . TEADE: George Zimmerman väiteid kasutades mitte- päästetöötajatele Line - Üks, kus ta teadis ilmselt tuua kaasa kõrgemad LAPSE õigeaegselt reageerida ja kasutada lisaaega Korraldab tema esimene Nõuded "STAND-your- maa" Kaitse ja on sellest ajast muutunud see enesekaitsele! Kordamine S kasutades mitte-päästetöötajatele Line võib olla tingitud asjaolust, et Zimmerman ei uskunud mitte- Hädaabikõned salvestati üldse (st kuigi RÄÄKIS ta on registreeritud) ja tema KALAPÜÜK, et näha kas seal pidi olema ümber lükkavad tõendid oma kordamist! DETECTIVE 2 Um hum. . . ZIMMERMAN . .. Ja kui ma sain läbi, ma pargitud Klubi. DETECTIVE 2 Olgu. ZIMMERMAN . . . Ning nad palusid mind. . . Sa tead ", kus ma olin." . . Ütlesin neile Klubi. . . . Ning MA ARVAN, ET MA ANDSIN AADRESSI KLUBI .. . DETECTIVE 2 Kust sa parkima? ZIMMERMAN Just siin. . . Kõrval, et roheline auto. . . DETECTIVE 2 Olgu. . . ZIMMERMAN Ma ei usu, et veoauto oli seal, ma lihtsalt tõmmata. . . DETECTIVE 2 Okei. . . Nii et sa lihtsalt tõmbas siin? ZIMMERMAN Jah sir. DETECTIVE 2 See on koht, kus sa pead välja? ZIMMERMAN Ei, see on koht, kus ma just lõpetanud helistada. . . helistada. . . Siis ta kõndis mulle ulatada ja ta hoidis vaadates mu auto. . . STILL vaatan maju ja värki. . . Siis Dispetšer küsis: "Kuhu ta läks?" "Mis suunas ta minema?". . . ja ma ütlesin: "Ma ei tea" .. . Sest ma kaotasin. . . ta kärpima siin ja tegi õige. . . Ning see on ___ Lane ja ta tegi õige sinna. . . Ning nad ütlesid millises suunas ta läks ja ma ütlesin: "Ma ei tea, ma ei näe teda!" Märkus: See on rasvases kirjas LIE George Zimmerman. 911 Operator kunagi küsis: "Kuhu ta läks?" Märkus: Ta näeb nime tänaval kordamist! DETECTIVE 2 Okei. ZIMMERMAN Ja nad ütlesid: "Kas sa saad kuskil, kus saab näha teda" ja ma ütlesin: "Jah ma saan" ja ma tagatud läbi. . . Oluline on märkida: 911 Operator kunagi küsis: "Kas sa saad kuskil, kus saab näha teda" DETECTIVE 2 Olgu.
 5. 5. TEADE: Postitatud Postitas Street Logi kus George Zimmerman väidab ta pöördus kohe! Miks ei George Zimmerman tulla tagasi selle asukohta saada tänava nimi? Kuna vastavalt 911 Helista, oli ta välja jaht "F @ @ king Coon!" ZIMMERMAN Ja ma tegin seda siin .. . . Ning siit vasakule. . . Ning pargin õigus selle kohta, kus nimetatud tähist hoovis. . . DETECTIVE 2 Ees Ford veoauto? ZIMMERMAN . . . Jah. Ja ma nägin teda (kuuldamatu). . . Kohe seal. . . Ja ma nägin teda jalgsi tagasi, et viis ja siis lõigatakse läbi tagaküljel maja. Ta vaatas tagasi ja ta märkas mind ja ta lõikab tagasi läbi maja. Ma olin ikka veel telefoni teel mitte- päästetöötajatele Line. . . DETECTIVE 2 Um hum ZIMMERMAN Um .. .. ja siis ta tuli tagasi ja hakkas ta kõndima kuni poole muru ja siis tuli alla ja tiirles minu auto. Ütlesin käitaja, "et ta ringilt MY CAR!" Ma ei kuulnud, kui ta ütles midagi. . . Oluline on märkida: George Zimmerman ei rääkinud 911 Operator et Trayvon Martin "oli ringilt MY CAR!" Samuti ei Operator EVER öelda, "Me peame aadressile. . . ANNA USA JUHISED saavad teile. . .! " DETECTIVE 2 Just. ZIMMERMAN Tal oli oma käe HIS värvel .. .. Ja ma arvan, et ma ütlesin Operator et. . . Ning need ütlesid: "Kus sa oled?" Ja ma ei mäleta tänava nime! DETECTIVE 2 Um hum ZIMMERMAN Kuna ma ei ela seda tänavat! DETECTIVE 2 Just. ZIMMERMAN Retreat Vaata ringi käib ringi .. . . MÄRKUS naabruses valvur George Zimmerman EI tuttav koos tänavatel tema lähikond on naabruses valvur ta patrullid ja on väljakujunenud minevikus tehtud 911 CRYING- WOLF kutsub - so kõned, mida saab kontrollida, et määrata kindlaks riigiabi kohta (kui need on olemas) aruandluse aadresse 911 Operator! DETECTIVE 2 Right .. . . ZIMMERMAN . .. Ja ma ütlesin, et ma ei tea. . . Ning ta läheb, "Me peame aadress!" ... ja ma ütlesin: "EI TEA aadress!" Ma arvan, et ma andsin neile oma aadressi. . . ja nad ütlesid: "Anna US JUHISED saavad teile" . . . ja ma ütlesin: "Kui te ütlete, et politsei otse kuni seltsimaja ja siis vasakule, mu auto on seal" ja seejärel nad palusid mind ", kus ta käis, millises suunas ta minema." . . Ning ma ütlesin: "Ma ei tea!" Siis ma mõtlesin, et saada välja ning otsida STREET märk. " DETECTIVE 2 Olgu. ZIMMERMAN Nii et ma välja sain auto ja asusid teele. . . George Zimmerman loomine seisneb kui ta läheb mööda - st kiirema taibuga ja tõenäoliselt masterminding kasutamisega tema kriminaalasja Major klasside! TEADE:kuidasZimmerman on väga ettevaatlik, et korrata ta kõndis - mitte RAN sest ta jooksis Trayvon Martin sellel saatuslikul ööl! TOETAMINE George Zimmerman oli agressor ja isiku jälitamine KILL / mõrv ise "F @ @ KING COON et öösel ! " DETECTIVE 2 Lase käia. . . ZIMMERMAN Ma olin ikka veel telefoni mitte-päästetöötajatele Line ja hakkasin jalgsi sätestatakse sel viisil! Ja kuna ma ei näinud STREET kirjutage siia, Kuid ma teadsin, et kui ma läksin otse läbi, et see on Retreat Vaata ringi ja ma saan neid aadressi. Ja nad ütlesid:
 6. 6. "Anna mulle aadress HOUSE oled EES" .. . Ning seal pole aadressi, sest need on tagaküljel maja. Niisiis jalutasin otse läbi siin ja ma ei näinud teda üldse. . . Kõndisin. . . Ning ma olin ikka telefoni mitte- päästetöötajatele Line. . . TEADE: George Zimmerman TEADMISEKS, et tagasi majade anda valet, millel ei ole Tänav! Kuid ta pargib maja, mis oleks postiaadress - st kui ta ei mäleta Street kõik, mida ta pidi tegema, oli kojusõitu, kus ta lahkus kell saada tänava nime ja esimene maja number kui keerata! DETECTIVE 2 Okei. ZIMMERMAN Sain umbes. . . Sain umbes siin ja mul oli taskulamp. DETECTIVE 2 Korras ZIMMERMAN Aga mu taskulamp oli surnud t Hough. . . Ning ma vaatasin ringi ja ma ei näinud kedagi .. . . Ning ma ütlesin mitte-päästetöötajatele Line "Sa tead, kus ta on läinud!" Ta ei ole isegi siin! DETECTIVE 2 Just. ZIMMERMAN Niisiis, ma ikka mõtlesin, et ma võiks kasutada oma aadress. Ma tulin kogu tee läbi ja tegelikult läks kõik viis tänavat ja ma annan neile seda aadressi ja nad ütlesid: "Noh, kui ta on olnud seal, kas sa ikka tahad politseinik?" Ja ma ütlesin: "Jah!" Nad ütlesid: "Kas sa ikka tahad politseinik?" Ja ma ütlesin: "Jah!" Ja nad ütlesid: "Kas te olete teda järgis?" .. . Oh, mul on kahju, seal, siis nad ütlesid: "Oled sa teda järgis?" Ja ma ütlesin: "Jah", sest olin selles piirkonnas. . .. ja ta ütles: "Me ei vaja te seda tegema". . . ja ma ütlesin: "Olgu!" Nii et kui ma kõndisin otse läbi siia, et saada aadress, et ma saaks rahuldada politseiametnik. . . Oluline on märkida: 911 Operator kunagi öelnud: "Noh, kui ta ei ole seal, sa ikka tahad politseinik?" Samuti ei olnud George Zimmerman jalutuskepp - st 911 Salvestamise ta jooksis järgi tuul voolamas määra kiirus kus ta liikus (Ta ka kõlas hingeldavad / OUT-OF-hingamine). ja siis nad ütlesid. . . Ma ütlesin: "Teda pole siin." . . Nad ütlesid: "Kuhu sa tahad, et ta tuleks?" Ma ütlesin: "Tead mis, ütle lihtsalt tal katta mulle minu auto. . . Kõrval klubihoone. . . Kui sa lähed otse klubihoone ja teeb LEFT, olen HONDA. . . Mul on SILVER HONDA RIDGELINE, ma oli pargitud sinna. Pea meeles, see sepitsetud Sündmuste versiooni väidetavalt juhtub vahel 4-5 PROTOKOLL 911 NON-hädakutsungi - kus Zimmerman öeldud Operaator oli veel telefoni teel temaga sel hetkel! Vastavalt sellele uuesti jõustamine, George Zimmerman veoauto ei asu Klubi - selgitatakse, kuidas FAR ta jooksis saavutamiseks Trayvon Martin! Nii hakkasin jalgsi tagasi. Kui ma sain. . . Ma veetsin siin, ma vaatasin. . . Ma ei näinud midagi jälle! Ma kõndisin tagasi oma autosse. . . ja siis kui ma sain õige umbes siin, ta karjus mu selja tagant. . . Minu kõrval. . . Ta ütleb: "Kuule, sul on probleem?" Ja ma ütlesin: "Ei, mul ei ole probleemi MAN!" DETECTIVE 2 Kus ta on? ZIMMERMAN Ta oli umbes seal. . . Kuid minu poole kõndimas!
 7. 7. TEADE: vahemaa, mille George Zimmerman heidab oli tema ja Trayvon Martin ja kus väidetavalt sõnelus algas - st eemal kus Trayvon Martin keha ei leitud! DETECTIVE 2 Nii ta tuleb selles suunas siin? ZIMMERMAN Jah sir. Nagu ma ütlesin, ma olin juba möödas, et nii ma ei näinud täpselt, kus ta tuli. . . Kuid ta oli umbes, kus sa oled. TEADE: kuidas ja kes esitas Trayvon Martin keha kui väidetav võitlus toimus KUS George Zimmerman ütles ta tegi ja ta on pealpool! DETECTIVE 2 Okei. ZIMMERMAN Ja ma ütlesin: "Mul ei ole probleem" ja läksin t o Haara oma mobiiltelefoni. . . Mul oli jäänud selle teise tasku. . . Ning ma läksin. . . Vaatasin alla mu püksid taskus ja ta ütles: "Kas teil on probleem nüüd?". . .. Ja ta oli siin ja ta andis mulle rusikaga näkku. DETECTIVE 2 Right here? ZIMMERMAN Õigus ringi siin. DETECTIVE 2 Okei. ZIMMERMAN Kui aus olla, ma ei mäleta täpselt .. . . Ma komistas, ma kukkusin ja Ta lükkas mind maha ja kuidagi sai ta minu peale! TEADE: George Zimmerman, milles kajastatud, ta on koolitatud võitluskunstide! TEADE: Kui vaatad VIDEO kuidas George Zimmerman KÕHKLEB kui ta näeb, et piirkonnas, kus LASKMINE kohta Trayvon Martin keha Tegelikult võisid aset - st AWAY sellelt alalt! DETECTIVE 2 Murul või tsement? ZIMMERMAN See oli rohkem üle. . . siia. . . Arvan ma püüdsin sundida teda eemale. . . ja siis ta sai minu peale siin kusagil ja. . . Mis on siis, kui ma hakkasin karjuma appi. . . Hakkasin karjuma HELP, HELP. . . Nii
 8. 8. kõvasti Kui suutsin. .. Ja uh. . . Siis see on millal. . .. Oh. . . Oh. . . Üritasin istuda. . . Ning see, kui ta haaras mind pea ja püüdis ta slam mu pea maha! . . . TEADE: George Zimmerman, et tema ainus helistati abi. . . Aidata. . . Aidata. Tunnistajad ütlevad, et nuttis ja karje ENNE saatuslik lask, mis lõppes Trayvon Martini elu ja nad lõpetasid KOHE PÄRAST pauk! George Zimmerman, kriminaalõiguse Major, koolitatavate Martial Arts. . . Ning selgelt ilmneb ettekavatsetud tapmise / mõrva Trayvon Martin. Ta ütleb politseinik tal on tulirelv, kuid tahtlikult Anna seda teavet 911 Operator! DETECTIVE 2 Kas Teil tsement? ZIMMERMAN Ei, mu keha oli murul. . . Mu pea oli tsementi. . . DETECTIVE 2 Kuna te mõlemad olid ees sel viisil? ZIMMERMAN Jah sir .. . See on nii hästi tundsin on küll mu jakk! Sest ma tundsin nagu mu keha oli murul ja peas oli tsementi. Ta muudkui paugutamisest ja paugutamisest. . . Ning hoidsin karjuma "abi", "abi", "Help". . . nii kaua kui suutsin. Ta pani oma käe tema nina. . . minu nina. . . Ning tema teiste käe mu suu. Ta ütles: "SHUT" F @ CK UP! ". . . Üritasin vingerdamine jälle, sest kõik, mida ma võiks mõelda oli, kui ta lööb oma pea vastu, see tundus minu pea pidi plahvatama ja ma arvasin, et ma läksin minestada. Nii ma püüdsin häbenema, et ma võiks saada. . . Kuna ta oli vaid väike osa minu peaga betooni. Nii ma püüdsin häbenema välja konkreetne. . . Ning kui ma seda tegin, keegi SIIN avas ukse ja ma ütlesin: "Aidake mind, aita mind". . . Ning nad ütlesid, et ma helistan 911. . . ja ma ütlesin: "Ei, aita mind!" Ma vajan abi. . . ja ma ei tea, mida nad tegid. . . Aga see, kui mu jope tõusis JA mul oli mu relvaga, MY parempoolne HIP. . . Mu jakk tõusis ja ta nägi seda. . . Ma tunnen, et ta nägi seda. . . Ta vaatas seda. . . ütles ta, "sa lähed täna õhtul surema EMA F @ cker". . . ning jõudis selle eest. . . kuid ta jõudis. . . nagu ma tundsin tema käsi läheb alla minu poole .. . . Ning ma võtsin selle kätte, ja ma haarasin oma tulirelva ja ma tulistasin teda - ühel ajal! Teades, et inimene on lähedal maja helistades 911 tundub, et George Zimmerman (räägib inimene "Ei, aita mind!", Et hoida inimese Kutsudes politsei) külmavereliselt maha / mõrvatud Trayvon Martin vaigistada teda ja püüda hoida tõde tema kriminaal-ja rassistlike tegude Varjatud! Politseiga teel, siis miks Kas George Zimmerman SHOOT / MÕRVA Trayvon Martin! DETECTIVE Kui olete tulistas teda, mida ta ütles? ZIMMERMAN Kui ma teda tulistas. . . Ta on nagu istuma! DETECTIVE Ja sa oled. . . Sa ikka seda seisukohta siin põhiliselt. ZIMMERMAN Jah sir. DETECTIVE . . (Kuuldamatu) subs ees muru. ZIMMERMAN Jah sir. Ta oli minu peale niimoodi. . . Ning ma tulistasin teda. . . Ning ma ei usu, et ma talle pihta. . . Kuna ta istukileja ta ütles: "Said aru". . . "Sul on". . . "Said aru". . . "Sul on". . . Midagi sellist! Nii et ma arvasin, et ta oli lihtsalt öeldes: "Ma tean, sul on nüüd relv, ma kuulsin seda, ma annan UP!" Niisiis, ma ei tea, kas ma tõugatakse teda ära ME Või kui ta kukkus mind. Nii või teisiti, sain TOP teda ja ma lükkas oma RELVAD APART .. . . Ning ma. . .
 9. 9. TEADE: George Zimmerman - Son Kohtuniku Robert Zimmerman, kriminaal- Õigus / politoloogia Major, KINDLUSTUS Underwriter, Client Vabadusristi Mutual Insurance kes omakorda on klient Baker Donelson Bearman Caldwell & Berkowitzi kes on õigusnõustaja Ameerika Ühendriikide president Barack Obama, Kongressi liikmete, kohtunike / Justice-Federal Kohtunike Assotsiatsiooni , Föderaalse Juurdlusbüroo (FBI), SANFORD politseiprefektuurile, Retreat At Twin Lakes. . . . Lahkamise aruandes väidab Trayvon Martin tulistati keskmise tasemega (NOT Lähedalt) - surmavalt haavatud - kuidas saaks Trayvon Martin on öeldud ja tehtud on? Juba surnud, George Zimmerman kui sööklad Trayvon Martin käed tundub etapilt mida ta väidab, oli võitlus! DETECTIVE Kas FLIP talle üle? ZIMMERMAN Ma ei mäleta, kuidas ma sain TOP teda, mul on kahju! Aga mul on selili ja kolisin oma käed lagunes, sest kui ta oli korduvalt mind lööb, on näo ja pea, ma arvasin, et ta oli midagi käes! Kolisin oma käed laiali. SELECTIVE amneesia - George Zimmerman oli väga üksikasjalik sündmuste KUNI tegemist "flipping üle OF BODY" - see ilmub peitis oma millel omakorda Trayvon Martin kehadele sest see oli GEORGE ZIMMERMAN kes oli TOP samuti osutab suunda, maja (at selili) toetada mis tundub ZIMMERMAN on peal! DETECTIVE Seega pidi teda kummuli siis on? ZIMMERMAN Jah, ja ma olin selili. . . ja siis keegi kaasas taskulamp ja ma arvasin, et see oli politseinik. Nii et ma ütlesin: "Kas te olete politseist?". . . Ning ikka oli mu käsi välja. . ja ma ütlesin talle. . . Olete politseist?. . . Ja minu relva siin! . . . Ja ta ütleb, "Ma kutsun politsei!" Ma ütlesin: "Ära kutsu politsei mind aidata RESTRAIN see kutt". . . ja ta ütleb: "Ma kutsun politsei!" Ma ütlesin: "Ma juba nõudnud. OMA teel. NENDE tulemas! Ma vajan teie abi! ". . . Siis see, kui politseinik tuli ümber. . . Nägin politseinik, et ma püsti ja kabuuris mu relv ja ta küsis: "Kes teda tulistas?" Ja ma ütlesin: "Ma ei" ja ma panen oma käed üles! Panen käed üles. . . . Ma ei tea, kas ta ütles mulle, ma lihtsalt automaatselt pöördus minu ta juurde tagasi ja ma tõstan särki ja ütles mu relva on sealsamas. . . ja ma ütlesin talle paar korda, mu relva on seal! Ja ta on nagu: "Olgu, ma saan aru!" "Ma tahan, et sa hoida oma käed üles." Ta pani mul käerauad ja siis ta võttis mu tulirelv minult. TEADE: George Zimmerman väidab võttes piirata Trayvon Martin, kes oli surmavalt tulistas ja ei suutnud vastu panna! George Zimmerman MÖÖNDES ütles inimene "ei kutsu politsei!" Inimene ilmselt nägi, et seal ei olnud elu ja liikumist kehast Zimmerman oli soov ohjeldada! Samuti Zimmerman relvaga käes ja relvastamata inimene kohapeal elutu! DETECTIVE Kõik küsimused. DETECTIVE 2 Mul ei ole ühtegi. . . Midagi muud. Tulirelvade analüütik AMY SIEWERT alates Florida Department of õiguskaitse - Siewert uuris relva ja ütles Zimmerman oli üks bullet laskevalmis istungisaalis samuti täislastis ajakiri kui shooting toimus.
 10. 10. ALEXIS Carter - Carter õpetas kriminaalmenetluses klass et Zimmerman lõpetatud, ja tunnistas, et klassi kuuluvad ulatuslikku katvust Florida enesekaitse seadused. GEORGE ZIMMERMAN olnud Koolitus MMA (PEREKONNASEISU Arts) in nädalat enne Trayvon Martin shooting! Arusaamine sellest, kuidasilmneb BAKER Donelson BEARMAN CALDWELL & Berkowitzi Kasutab valitsusasutuste ressursse varjamises kuriteokoosseisu oma klientide
 11. 11. Bradley S. Clanton on aktsionär Baker Donelson Jackson, Mississippi ja Washington, DC Offices - kontsentreeritud praktika riiklikes Litigation, väärtpaberid ja muud pettust ja kohtuvaidlusi, valimiste seaduste ja kaebused. Esimees Mississippi nõuandekomitee. . . Mississippi nõuandekomitee "aitab USA komisjoni Civil Rights (USCCR) koos andmete kogumise, uurimise ja info levitamist. Funktsioone USCCR sisaldama uurimisel etteheiteid, et kodanikud on jäetud ilma õigusest ... tõttu rassi, nahavärvuse, usutunnistuse, soo, vanuse, puude või rahvusliku päritolu, või seetõttu, pettust; õppimist ja koguda teavet, mis on seotud diskrimineerimise ja eitamine "võrdsele kaitsele seaduste põhiseaduse alusel;" hindamisel föderaalõigusaktidega ja poliitika suhtes diskrimineerimist või eitamine "Võrdsed kaitse seadus" rassi ... õigusmõistmine; "teenindavad riikliku Keskus teabe suhtes diskrimineerimist või eitamine" võrdne kaitse seadused; "aruannete esitamise , tähelepanekud ja soovitused, et president ja kongress ja andnud ametlikke teadaandeid tõkestada diskrimineerimist või eitamine "võrdne kaitse seadused.". . . Chief kaitsja USA House kohtunike komitee. . . tema kohustuste hulka NÕUSTAMINE esimees ja Vabariikliku kohtu liikmete komitee õigusaktide ja Kongressi järelevalve implicating tsiviilseadustiku ja põhiseaduslike õiguste Kongressi poolt. . . Kavandatud põhiseaduse muutmine ja järelevalve kodanikuõiguste osakonna justiitsministeerium ja USA komisjoni kodanikuõigused. SENIOR Nõunik Executive Office of Ameerika Ühendriikide president. Kaitsja asekantsler USA Department of Health ja Human Services. JUHATAJA Federal Health Policy Group Baker Donelson Bearman Caldwell & Berkowitzi.

×