Нетак швидко ON
ДЖОРДЖ ZIMMERMAN –НЕВИНЕНПІДСУМОК

НЕЗАБАРОМ У ПРОДАЖУ:
Викриття расизму У СПОЛУЧЕНИХШТАТІВ
АМЕРИКИ

"чому...
Trayvon БЕНДЖАМІН MARTIN'S Позбавлення прав
Забезпеченіпо14-й поправки,6-й
поправцідоКонституції Сполучених Штатів
І інші ...
А тому

«Ми, народ« БУДЕ
Говорити через діїта
РеволюційнаTAKE OVERS
(На національномута / абоміжнародному рівні)

НІ ніяко...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

GEORGE ZIMMERMAN'S NOT GUILTY (ukrainian)

222 views

Published on

Published in: News & Politics
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
222
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

GEORGE ZIMMERMAN'S NOT GUILTY (ukrainian)

  1. 1. Нетак швидко ON ДЖОРДЖ ZIMMERMAN –НЕВИНЕНПІДСУМОК НЕЗАБАРОМ У ПРОДАЖУ: Викриття расизму У СПОЛУЧЕНИХШТАТІВ АМЕРИКИ "чому"Подвійний прорахунок РОЗУМІННЯ НЕ може бути використана ДЖОРДЖ ZIMMERMANв якості захисту Тому, що було бути першим-навмисневбивство Про Trayvon Martin - Є винятки! РОЗУМІННЯ що, здається, США президента Барака АМЕРИКИ Обами і його ЮрисконсультБейкер Донелсон Бірман CALDWELL &Берковіц ' Major / ключову роль уприховуваннізлочинних дій IN ВБИВСТВОTrayvon MARTINЧЕРЕЗ Використання і зловживання Державні ресурси АГЕНТСТВО Зауважте, де тіла Trayvon Мартіна "в траві!"Так як же Джордж Циммерман отримати ці нібито отриманих травм?
  2. 2. Trayvon БЕНДЖАМІН MARTIN'S Позбавлення прав Забезпеченіпо14-й поправки,6-й поправцідоКонституції Сполучених Штатів І інші закони СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ 14-й поправки до розділу 1. Всі особи, що народилися або натуралізовані у Сполучених Штатах і підлеглі їхній юрисдикції, є громадянами Сполучених Штатів і штату, в якому вони проживають.Жодна держава не повинен видавати або застосовувати закони, які обмежують привілеї і пільги громадян Сполучених Штатів,жодна державапозбавити небудьособажиття,свободи,або власності безналежної правової процедуриправової процедуриабо відмовити-якій особі в межах своєї юрисдикціїоднаковою захистузаконів. Поправка VI У всіх випадках кримінального переслідування обвинувачений має право на швидкий і публічний суд неупередженихприсяжних того штату та округу, де злочин було скоєно, в якому районі попередньо повинні бути встановлені законом, і бути поінформованим про про характер і причину обвинувачення; бути очну ставку зі свідками проти нього, право на примусовий виклик свідків, які свідчать на його користь, і на допомогу адвоката для свого захисту. Кримінальних правопорушень / змови Були завершені і в даний час кримінальному переслідуванню ЗДАЄТЬСЯколізійного ІНТЕРЕСИ Утримуються здержавного / СВІТ В області обробки ДЖОРДЖ ZIMMERMANпротиTrayvon MARTINМАЄ ЗНАЧЕННЯ ФлоридапрокуратуриЗНАННЯ Колізійного інтереси і "Вкинути"Кримінального судочинства та Major / ОСНОВНІ РОЛІ грав у Приховування кримінальнихпорушень/ змови НІ ніякого виправдання за ДурістьіFEAR Зміни вступлять, однак, Не тому, що дурість ЦІ ЗламавсяЧоловіків вниз:
  3. 3. А тому «Ми, народ« БУДЕ Говорити через діїта РеволюційнаTAKE OVERS (На національномута / абоміжнародному рівні) НІ ніякого виправдання за ЄГИПЕТ, опинившись поLEADТе, яким чином Показують, як"Демократія"повинна працювати -тепер СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ Терористичний режим дуже нервова! СПАСИБІ ЄГИПТІ! Успіх приходитьЧЕРЕЗ "Об'єднує"Незалежно відраси/ колір! Подібно до того, як"страх"Президент США Барак Обамаі його ТЕРОРИЗМУ режим на чолі з Бейкер Донелсон Бірман CALDWELL & Берковіц Відчувавпід час акцій протеступісля Trayvon MARTIN вбивство, він збирається TAKE ТОЙ ЖЕРеволюційні виступи До призведе до розвалув СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВАМЕРИКИТерористичним режимом отримати Рівне правосуддя- ЄГИПЕТ зробив це, і тому може «Ми, народ"РАЗОМ! Правоповалитиуряду (S) http://www.slideshare.net/VogelDenise/ukrainian-right-of-revolution-political-corruption Будь ласка, поверніться на переглянути цеоновленняцього документа на www.Slideshare.net/VogelDenise і / або www.vogeldenisenewsome.net Існує причина, чому Сполучені Штати Америки президент США Барак Обама і його терористичний режим (керівникБейкер Донелсон Бірман CALDWELL &Берковіц)мають«нульовий»перемог проти VOGEL DENISE Ньюсом - тобто вонавикористовує закони!Існуєпричина, чомупрезидент Обама і Бейкер DonelsonHATESНьюсом - тобто вона афро-американця,освіченихінебоїтьсявиставити їхдля громадськості/ WORLD!

×