092909 EMAIL TO OLYMPIC COMMITTEE (CZECH)

174 views

Published on

Published in: News & Politics
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
174
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

092909 EMAIL TO OLYMPIC COMMITTEE (CZECH)

  1. 1. Toto je obsah 29. září 2009 E-mail s názvem: SPOJENÉ STÁTY / Americký prezident Barack Obama: MY Opozice vůči 2016 olympijských her v Chicagu, Illinois http://www.slideshare.net/VogelDenise/092909-email-to-olympic-committeeDenise Vogel Newsome předložen Mezinárodního olympijského výboru. Doufejme, že budemeinformace uvedené v této e-mailové wi poskytovat veřejným / svět k lepšímu pochopení proodvetných útoků od Spojených států amerických Barack Obama, jeho právního poradce /poradce Baker Donelson Bearman Caldwell a Berkowitz a další příznivci ze spiknutí protisrovnaných Vogel Denise Newsome, Florida A & M University. . . .Upozorňujeme, že i když se zdá, že některé dokumenty byly odstraněn, Podívejte se na naše záznamy pro tištěné podobě a místě na: https://secure.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8a706b8c5c6374a76f9f IF COPY se nalézá.
  2. 2. K rozdělení Mezinárodního olympijského výboruČLENOVÉ / deskaMé jméno je Denisa Vogel Newsome a jsem občanem Spojených států, křesťan, škola a bývalý atlet(Track & Field - žebříček v USA během mého působení v soutěži).Já kontaktuji Mezinárodní olympijský výbor, aby své důvody pro oponovat přinášet olympijské hry doChicaga ve státě Illinois v roce 2016. Mé důvody jsou: 1. Nevěřím, že Spojené státy plně pochopit ani respektovat Olympijskou chartu a obsah v ní obsažených. Zatímco moje země patří mezi jeden z hlavních vůdců na světě, jasně že není kupředu k odstranění diskriminace (např. zaměstnanost, bydlení, občanská práva, lidská práva a kromě toho, v atletice). Proto jsem si na prezidenta Spojených států Barack H. Obama odst.), první dáma Michelle Obama, Oprah Winfrey, atd. úsilí bylo pokrytecké, klamné a jasně masky problémy, kterým čelíme v naší vlastní zemi. Zatímco Spojené státy volil jeho prvního afroamerického prezidenta (Baracka H. Obamy), prosím, nenechte se mýlit, že je vše v pořádku ve Spojených státech, pokud jde o lidská práva, občanská práva, pohlaví atd., protože jsme FAR CRY od získání takové. I když náš nový prezident (Obama) přislíbil změnu! Dovolte mi, abych vás ujistil, že zatím se zdá, že byly pouze předvolební slogan, aby získal hlasy, ale rasismus, předsudky a diskriminace je stále naživu a dobře ve Spojených státech. Věřím, že Spojené státy budou muset více času si sednout a přehodnotit jeho morálku a hodnoty, jak to chová ke svým občanům barvy (Afroameričané, hispánský / Latinos-Američané, Asijec-Američané, atd.) se vztahuje k atletice, zaměstnanosti, bydlení, státní občanství, atd. Moje obavy, je, že Spojené státy akce mohou jít jasně, co je zakotveno v duchu olympijských her, navíc olympijská charta: POZOR, zdá se, mohou tyto informace byly přesunuty do Skrývat před veřejností / WORLD, nicméně, neváhejte a pravidelně kontrolovat, AT https://secure.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8a706b8c5c6374a76f9f KDE kopii dokumentů být umístěny v případě nálezu. Podle Olympijské chartě, který byl vytvořen Pierre de Coubertin, cílem olympijských Hnutí je přispívat k budování mírového a lepšího světa výchovou mládeže prostřednictvím sportu praktikovali bez jakékoli diskriminace nd v té e olympijského ducha, který vyžaduje vzájemné porozumění v duchu přátelství, solidarity a fair play. 2. Mé obavy se přinášet olympijské hry 2016 do Chicaga, Illinois se týká rovněž bezpečnost a pohodlí sportovců z cizích zemí, kteří mohou být neznalý trestné činnosti a pověsti z Chicaga, Illinois. POZOR, zdá se, mohou tyto informace byly přesunuty do Skrývat před veřejností / WORLD, nicméně, neváhejte a pravidelně kontrolovat, AT https://secure.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8a706b8c5c6374a76f9f KDE kopii dokumentů být umístěny v případě nálezu.
  3. 3. CUT & vložený na internetových stránkách: Zločiny Nedávné zločinů hlášeny v Chicagu oddělení policie. 21.srpen 2009 - 20.září 2009 32,749 zločiny POZOR, zdá se, mohou tyto informace byly přesunuty do Skrývat před veřejností / WORLD, nicméně, neváhejte a pravidelně kontrolovat, AT https://secure.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8a706b8c5c6374a76f9f KDE kopii dokumentů být umístěny v případě nálezu. CUT & vložený na internetových stránkách:3. Zatímco Chicago, Illinois je město, kde prezident Barack H. Obama, první dáma Michelle Obamová a Oprah Winfrey, atd. mohou být z věřím, že olympijského výboru by měla být vědomi statistiky trestné činnosti a Chicaga pověsti s KORUPCE mezi jeho veřejné Úředníci - Opět další znamení pokrytectví To je oprávněné obavy, protože pokud jsou zkorumpovaní státní úředníci v kanceláři, budou tito úředníci berou úplatky a / nebo platby / laskavosti, které ohrožují bezpečnost a pohodu z olympioniků během své návštěvy. Stejně jako nedávno v roce 2008 a 2009 Illinois guvernér Rod Blagovevich, byla spojena s veřejnou korupci. Nejen, že FBI spojila soudci, státní úředníky, aby korupce v Illinois / Chicago. Líbí se Mezinárodní olympijský výbor chce vystavit olympijské atlety, jejich rodiny, přátele a diváky na možné poranění / poškození? Spojené státy stále co na práci: CUT & vložený na internetových stránkách: http://www.chicagotribune.com/news/politics/chi-chicagodays-greylord-story, 0,4025843. příběh
  4. 4. Informace o aktualizaci - Different Link - http://pjmedia.com/blog/illinois-governor-arrested-for-trying-to-sell-obama-senate-seat/09.12.2008 10:39 ...Illinois guvernér zatčen Poškozený: Snaží se prodat Obamovo křeslo Senátu . . . CHICAGO - Illinois guvernér Rod Blagojevich byl zatčen v úterý na základě obvinění, že se spikli bezostyšně prodat nebo vyměnit i Senát USA místo vlevo prázdný nově zvolený prezident Barack Obama na nejvyšší nabídce. Blagojevich byl také obviněn z protiprávního hrozí strhnout státní pomoc Tribune Co, majitel Chicago Tribune, v prodeji Wrigley Field, podle federálního trestního oznámení. Na oplátku za státní pomoc, Blagojevich údajně chtěl členy papír je Redakční rada, který byl kritický něj vystřelil. 76-stránkový FBI čestné prohlášení uvedl, že 51-letý demokratický guvernér byl zastaven na soud povolených odposlechů za poslední měsíc spiknutí s cílem prodávat nebo měnit uvolněný Senate místo pro osobní výhody pro sebe a jeho manželka, Patti. Jinak Blagojevich za jmenování sám. Čestné prohlášení uvedl, že ještě v listopadu 3, on řekl jeho zástupce guvernéra, že pokud "to nejsou bude mi nabídnout něco hodnotného já bych mohl také vzít. "CUT & vložený na internetových stránkách:http://www.chicagotribune.com/news/politics/chi-chicagodays-greylord-story, 0,4025843.příběhProvoz GreylordFederální sonda soudní korupce nastavuje standard pro budoucí vyšetřování.CUT & vložený na internetových stránkách:http://www.fbi.gov/page2/march04/greylord031504.htmVyšetřování korupce ve státní správě slovy:Zakořenění pokřivenost Z vlády03/15/04Dnes jsme završili významnou výročí v dějinách veřejných vyšetřování korupce v USAPřed dvaceti lety dnes ve federální soudní síni v Chicagu, Porota shledala Harolda Conn a hornícentrum v foto) vinný na všech 4 počtech přijímání úplatků musí být přeneseny na Cook Countysoudce jako platbu pro upevnění vstupenky.Důkazy? Byl chycen živě na pásek FBI.Tento "bagman" byl náměstek dopravy soudní úředník v Cook County soudního systému, a onbyl první žalovaný bude shledán vinným v mamutí vyšetřování žihadlo nepoctivých úředníků vCook County soudů.
  5. 5. Říkalo se PROVOZ GREYLORD, pojmenovaný po kudrnaté paruky nosí britských soudců. A nakonec - prostřednictvím tajných operací, které používají poctivé a velmi odvážný soudce a právníky předstírat pokřivených ty ... a se silným pomoci Cook County soudu a místní policie - 92 úředníků byl obžalován, včetně 17 soudců, 48 právníků, policistů 8, 10, 8 náměstci šerifů soudních úředníků a 1 státní zákonodárce. Téměř všichni byli odsouzeni, většina z nich prosbě vinný (jen některé jsou uvedeny v našem foto). Byl to důležitý první krok k vyčištění výkonu spravedlnosti v Cook County.4. Spojené státy mají velké množství několika způsoby, jak jít při čištění svůj dvorek před pokusem přivést hosta pro olympijské hry v roce 2016. 2016 je ještě příliš brzy a já věřím, že potřebujeme více času. Moje země je již finančně zničený - jak vyplývá z USA nedostatečný. Představitelů dokonce snaží, aby se pokusili tvrdit, že by to přinést více pracovních míst, protože kdo? Je zřejmé, lidé různých barev (africký-Američané, hispánský / Latino-Američany, asijské-Američané, atd.), není ve skutečnosti z něj těžit, protože vláda Spojených států je rozhodnuto ponechat rasové diskriminaci v najímání tajně a trestá ty, vystavit jako lidská práva, ústavní práva, občanský porušování lidských práv, tj. jak tomu bylo proti mně. Pokud si nejste vědomi, podívejte se poslední incidenty týkající se rasových otázek (tj. Jena 6, Údolí klub, apod.) jasně které mají vliv na devasting Afroameričanů a / nebo děti barvy: CUT & vložený na internetových stránkách: http://my.journaltimes.com/post/MauriceH/blog/what_are_all_these_black_kids_doing_her e.html "Co jsou všechny ty černé děti tady dělá?" CUT & vložený na internetových stránkách: http://www.democracynow.org/2007/7/10/the_case_of_the_jena_six Případ Jena Six: Black High School studenti obvinili z pokusu o vraždu pro boj školním Po Nooses visí od stromu CUT & vložený na internetových stránkách: http://www.fairtest.org/race-discrimination-lawsuit-filed-againstncaa-test TLPJ žaluje NCAA pro rasové diskriminace před pravidly prváka způsobilosti Oblek Výzvy Minimální zkušební skóre požadavku, jak je diskriminační vůči Afroameričanů CUT & vložený na internetových stránkách: http://www.fairtest.org/race-discrimination-lawsuit-filed-againstncaa-test Závod Diskriminace žaloba podána proti testovacích pravidel NCAA skóre5. Vezmi si to od osoby a sportovce, kteří vědí, co osobně vláda Spojených států bude dělat, když občan vystupuje proti těmto rasové nespravedlnosti / předsudků / diskriminace. Vláda Spojených států černé listiny je a publikuje nepravdivé a zavádějící informace na internetu, aby byly co nejlepší. To je to, co se mi stalo pro mluvení, a vystavovat takové rasové nespravedlnosti vůči Afroameričanů nebo barevných lidí. V mé situaci jsem byl požehnán získat svědectví z bílých zaměstnavatelů nebo zástupci jasně stanoví, jsem byl vystaven diskriminačním zacházení a nepřátelský, ale k dnešnímu dni má vláda neudělala nic pro nápravu těchto křivd. Přesto, a
  6. 6. přesto, nebo prezident, první dáma a další jsou tam kampaň pro 2016 olympijských her. Viz přiložené dokumenty. 6. Doporučuji vám GOOGLE mé jméno "Vogel Denise Newsome," "Vogel Newsome" a uvidíme, co přijde. Pak jsem Doporučujeme vám se podívat na vzorku přiložených dokumentů zjistit, co vláda Spojených států a ví, co to udělal směrem ke mně - černou listinu mě, scandalizing své jméno, atd. - k řešení těchto nezákonných / nelegální praktiky. Ano, takové trestné činnosti ovlivněna svou sportovní kariéru, protože to vyžaduje čas, energii a finanční prostředky se bránit a odhalit, a proto nezůstane čas na výcvik a nasazení nutné. 7. Vláda Spojených států (zkorumpovaní veřejní činitelé) je umožnit protiprávní / nezákonný lov majetku, tj. 14. února 2006, 9. října 2008, a jako poslední v září 10, 2009, jsem se opakovaně šikanováni a zbavený svého bydliště a majetek, jakož i zbaven svých pracovních míst prostřednictvím takových korupčních praktik známých vládní úředníci na vysokých místech. Jsem více než ochoten poskytnout žádný takový důkaz Mezinárodní olympijský výbor může chtít vidět na podporu těchto pohledávek - Prezident Obama si je vědom těchto důkazů a zločiny srovnaných proti mně. Stejně jako Odplata jsem měl opakovaně snášet pro odhalování takové korupci. Ve skutečnosti jsem byl ve Washingtonu, DC v prosinci 2008, se snaží zjistit, co se stalo s předložené stížnosti. Jsem stále čeká na informace. Vše se děje pod bedlivým dohledem nejen mé vlády, ale teď se podle nového prezidenta - Barack H. Obama. Prezident, který slíbil, že přinese změnu! 8. Jsem byl sužován těchto rasové nespravedlnosti na dobu přibližně 24 let - ano, to se střetávala s mými atletických úsilí, ale jsem tlačil dál a pokračovat v boji za stejnou ochranu a příležitosti podle právních bez diskriminace / předsudky!I když by bylo hezké mít olympiádu zde v budoucnu, nevěřím, že 2016 je rok pro Spojené státy.Žádám, a modlete se, že Mezinárodní olympijský výbor odmítnout žádost Spojených států pro 2016olympijských her a posílat naše předsedu, první dáma a další dozadu, takže můžeme pracovat nauzdravení naší zemi a připravit ji k výzvám, kterým čelíme i zde jak pracují na dosažení co Olympijskécharty a olympiáda je. V této době, Chicago není město a 2016, není čas, aby se olympijské hry doSpojených států.S ohledem nejteplejší,Denise Vogel NewsomePO Box 14731Cincinnati, Ohio 45250(513) 680-29222 PŘÍSLUŠENSTVÍ DODÁVKY:AKTUALIZOVÁNO INFORMACE: PŘEPIS:http://www.slideshare.net/VogelDenise/ex-83-transcript-mms07/24/09 Korespondence Baracka Obamy:http://www.slideshare.net/VogelDenise/072409-pattern-of-discrimination-obama-holdersolis

×