050113 fax to judy clarke (boston marathon bombing) - ukrainian

222 views

Published on

Published in: News & Politics
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
222
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

050113 fax to judy clarke (boston marathon bombing) - ukrainian

  1. 1. Факсимільне TO: Джуді Кларк, есквайр.(619) 86 ВІД: Vogel Деніз Ньюсом RE: Джок arTsarnaev - Бостонський марафон бомбовим Випадок ДАТА: 1 травня 2013 Пані Кларк: були закладені за 2013Бостонському марафоні У цьому виявляється, що Тамерлан Царнаев і Джохар Царнаев може останні15 квітня бомбовим Vogel Деніз Ньюсом надає Вам посилання З поваги до документів, які були нещодавно опубліковані в www.vogeldenisenewsome.net та / або www.slideshare.net/vogeldenise для підтримки наступних Календар подій навколо бостонського марафону бомбовим: http://www.slideshare.net/VogelDenise/calendar-of-events-the-boston-marathon-bombings http://www.slideshare.net/VogelDenise/040113-response-to-supreme-courts-010113-letter-pkh-pkh http://www.slideshare.net/VogelDenise/040113-response-to-return-of-010413-pleading-storall http://www.slideshare.net/VogelDenise/041413-public-notice-031113-fax-to-barack-obama-ukrainian
  2. 2. П ри більше 20роківатак Ньюсом на автораЖиття,Свобод,Прагнення до малюватиїї як послідовнасудовому процесі,СновидаPARANOIDібожевільний - звернулися щастя,Характер,Репутація,ірелігія,і від юридичної фірми т.д. - тобто, а також спроби Baker DonelsonБірман Caldwell & Берковіц ("Бейкер З ПЕРШИХ РУКзнаннятого,яквони використовують державні установи, як Федеральнебюро розслідувань(ФБР)іЦентральне розвідувальнеуправління (ЦРУ)длярамиафро-американціві / аболюди-Of-КолірТобто, з їх нинішньоїмісіїбуттявоєнпротиісламу/МусульманськаіхристияниСподіваюся, ви, а такождержавні / СВІТзнайдете інформацію, в цей момент факсувигідніше! Donelson») і його ЗМОВНИКІВ / учасниками злочинної змови і Ньюсом в з перших рукзнанняідосвідтого, як Юридична фірма Ес (тобто як Baker Donelson Бірман Caldwell &Берковіц), який представляє президента Сполучених Штатів (тобто участь членивиконавчої влади),Конгрес (законодавча Користувачі філія) та Верховний суд (судовий Користувачі філія) та її Ньюсом відпрацьованою схемою-OF-практикаувикористанніУрядові установи, як Федеральнебюро розслідувань,СШАміністерство фінансів,США Міністерствопраціі т.д. Для проведення Кримінальний актіввід їх імені а також клієнти доходячи до приведення щобприховатисвої14 Кримінальні лютого справи запомилковимизвинувачення проти 2006KIDNAPP неї, INGз Ньюсоміруйнуваннямагнітофонного запису, який захопив злочини, вчинені проти неї: I N цього конкретного інциденту цьому такожбере участь член(Jon Lewis) - тобто хто опиняється мав ВИПЛАТИ для ШТРАФИ / ОПЛАТА послав у його будинок на цитати видається в його констебль: http://www.slideshare.net/VogelDenise/ex-117-constable-jon-lewis Адміністрації колишньогогубернатора МіссісіпіХейлі Барбур - Джон Льюїс, яка виступає в якості голови Міссісіпі Атлетична комісія: http://www.slideshare.net/VogelDenise/mississippi-athletic-commission-jon-lewis і в їх стале H сторіобрамлення Громадянин (и), свідомо дозволяє FALSE/лжесвідчення, щоб підтримати їх злочинні діяння, висунутих проти афро-американців та / або людей-з-Color. Такі терористичні юридичними фірмами, як Baker Donelson здається працюють Сполучені Штати Америки Уряд і думали, що вони можуть залишатися прихованими від суспільного і міжнародної уваги. Тим не менш, завдяки соціальним форумах www.slideshare.net/VogelDenise і www.vogeldenisenewsome.net , міжнародний рівень і інтереси переважної!
  3. 3. П'ятьма державами,зБлизького СходуІНТЕРЕСИ: Масла, мінералів, золота, вугілля, зброї та інших ресурсів... РОСІЯ КАНАДА Президент Росії Володимир Путін і президент США Барак Обама Прем'єр-міністр Канади Стівен Harperand Президент США Барак Обама Повідомлення свідчать про те, що громадяни Росії До речі нещодавно зірваний змову Поїзд - тобто не хоче, щоб Путін в офіс, однак, швидше за все, стверджуючи, члени Аль-Каїди від Участь Ірану. в результаті корупційноїПОЛІТИКАвін повернувся дюйма ВАЖЛИВО ВІДЗНАЧИТИ:ІраніСиріяУважно подивітьсяна ваших союзників.Вони знають, якпергаментний-ХЛІБ O NЗ обохбоків! КИТАЙ Віце-голова КНР Сі Цзіньпін з президентом Бараком Обамою В результаті вибуху земля Бостонському марафоні це просто збіг, виявилося, був китайський чий автомобіль був викрадений!
  4. 4. Ісріл США міністр оборони Чак Хейгел з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху під час зустрічі в Єрусалимі23 квітня 2013 Міністр оборони США Чак Хейгел вівторок заявив, що США і Ізраїль повинні гарантувати, що їх союз "ближче, ніж будь-коли"... «Це важкий і небезпечний час. Це той час, коли друзіі союзникиповиннізалишатися близько,ближче, ніж будь-коли., Я твердо має намір і надалі зміцнювати ці відносини ... Згідно Хейгела, продаж забезпечує Ізраїль буде підтримувати "військовий перевагу над будь-яким супротивником держави, недержавних чи коаліції ", і розширює можливості ВПС Ізраїлю працювати далеко від країни. - Станом на 04/28/13: http://www.timesofisrael.com/hagelus-israel-ties-must-grow-closer-than-ever/ Читай по ГУБАХ-ОБАМИШАХРАЙСТВОGATEПрезентація є сенсаційнимі маєміжнародніінтереси: http://www.slideshare.net/VogelDenise/obama-read-my-lips-obama-fraudgate-ukrainian Іншіфедеральні бюро розслідувань(ФБР) та / або Центральне розвідувальне управління США Кришку ДБЖЗА ПІДТРИМКИ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ президент Барак стане Барак Обама, КОНГРЕС Раціональна членів і ЮРИСТ Бейкер Донелсон Бірман CALDWELL & Берковіц Сполучених Штатів Америки президент США Барак Обама і його юрисконсульта Бейкер Donelson намагаються Cover-Up що, здається, у вбивстві першого ступеня Збори в питанні Флорида - тобто Trayvon Мартін і Джордж ZIMMERMAN. Подивіться, як наступні фотографії, які вони випустили з'являється були змінені:
  5. 5. Так, Сполучені Штати Америки Президент Барак Обама і його криві Юристи Baker Donelson навіть була сміливість, щоб йти за Флориди & M University і використовувати смерті Роберта чемпіона, щоб замаскувати своїрасистськіта кримінальнуактів. Як ви думаєте, що президент Барак Обама сказав Флориди & M University 'з посадових осіб та громадськості /світ його Роль в НІ! приховуваннітакихогиднихзлочинів на грунті ненависті? Тим не менш, він був зустрінутий з спростуванням і припинення /повідомлення про виселення від Ньюсом, який є випускником Флориди & M University: http://www.slideshare.net/VogelDenise/022712-updated-links-for-obama-eviction-notice011012final роль передбачуваного ПЕРШИЙ Америки чорношкірий президент у приховуваннітакої расистської / Злочинина грунті ненависті. Та це Це теж добре, що громадськість/ WORLD стало відомо в Сполучених Штатах факсиміле також їх розміщення в соціальних форумах на www.vogeldenisenewsome.net та / або www.slideshare.net/VogelDenise тому що ви не збираєтеся отримати цю істину і тип впливу через Сполучені Штати американські засоби масової інформації! Пані Кларк ми сподіваємося, що ви знайдете цю інформацію ефективною! Цей факс того, як опублікував в зв'язку з державним /міжнароднихінтересів на внутрішньому терактів Boston Marathon бомбовим і що, здається, обрамлення Тамерлан Царнаев і Джохар Царнаев за ці злочини! З теплими побажаннями, Vogel Деніз Ньюсом

×