26. veebruar 2012, TRAGIC surmamine / mõrva Trayvon
Martin on klassikaline näide sellest, KUIDAS ei ole muuta
ja kuidas pr...
Tulirelvade analüütik AMY SIEWERT alates Florida Department of õiguskaitse
- Siewert uuris relva ja ütles Zimmerman oli ük...
OPERATOR Ta töötab? Mis viis ta töötab?
(Tuulemüraga purskuma ikka läheb taustal)
ZIMMERMAN Uh, alla poole ah muu sissepää...
palus Operaator on politsei kutsun teda, et ta saaks neile öelda, kui ta on (st mitte kokku määratud asukohta -
poolt-post...
See näib olevat KUIDAS George Zimmerman oli võimalik saada muutunud ja
RÜNNATUD (st tõenäoliselt kasutades arvutiprogramme...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

02-26-2012 GEORGE ZIMMERMAN'S EMERGENCY 911 CALL (estonian)

196 views

Published on

Käesolev dokument on eelnõu dokument (dokumendid) valmistatakse ette Tõlked: PALJU ÕNNE Egiptusesse näidata maailmale, kuidas demokraatia on pidanud läbi töötada revolutsiooniline PROTSESS JA kukutada TERRORIST SUHTES - lihtsalt öelda "ei" miljardi dollari BLOOD raha AMEERIKA ÜHENDRIIGID maksab hoida oma terroristliku raku juurdunud Lähis-Idas ja rahutusi!

Neile, kes võib lihtsalt liitub meiega järgmised Trayvon Martin küsimus samuti teiste RACIST / WHITE paremmuuteen Toimingud Ameerika Ühendriikide valitsusele; loodetavasti järgmine teave täiendavat valgust heita kohta kuritegevust ja korruptsiooni kohta TOP / KEY Ametnikud Ameerika Ühendriikide kord terrorismivastaseks võitluseks, mis näib juhib eraõiguslik äriühing Baker Donelson Bearman Caldwell & Berkowitzi - st Kaitsja täitevvõimu / President Barack Obama / Hillary ja Bill Clinton / George W. Bush ja George HW Bush. . ., Seadusandlik võim liikmed, kohtu branc / ülemkohus USA ja palju rohkem oma RACIST loom / terroristliku raku. Just nagu see on Ameerika Ühendriikide kord terrorismivastaseks võitluseks taga oli kujundada vennad (DZHOKHAR ja Tamerlan TSARNAEV) jaoks BOSTON MARATHON pommitamist ja seejärel külma BLOODED mõrva DZHOKHAR jõupingutustes varjamises oma RACIST tavade hoida neid Rääkimise George Zimmerman asi tundub hõlmab üks Ameerika Ühendriikide poolt terroristide režiimi koolitatavate! Me loodame, et sa leiad selle dokumendi haridus-ja teavitamis-ja andke seda kellelegi teisele, nii et nad on teadlikud, mis toimub, miks on oluline, et saada Ameerika Ühendriigid OUT VÄLISMINISTEERIUM!

Me kavatseme kasutada ka Trayvon MARTIN Trial toetada, kuidas Ameerika Ühendriikide president Barack Obama ja tema seadusliku meeskond SUPPORT kongressi kasutab riigi vahendeid - st näib nad tegid kodumaise terrorirünnakuid 11. september 2001 , 11. september 2012 BENGHAZI rünnakud, 15. aprill 2013 BOSTON MARATHON pommitamist. . . - Et alustada sõdu eesmärkidel koolituse oma WHITE paremmuuteen kaitsealuseid / kohal:

http://www.slideshare.net/VogelDenise/estonian-040412

http://www.slideshare.net/VogelDenise/estonian-11789030

http://www.slideshare.net/VogelDenise/obama-us-wars-used-to-train-white-supremacist-estonian


http://www.slideshare.net/VogelDenise/072712-usa-ku-klux-klan-runned-government-estonian

Published in: News & Politics
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
196
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

02-26-2012 GEORGE ZIMMERMAN'S EMERGENCY 911 CALL (estonian)

  1. 1. 26. veebruar 2012, TRAGIC surmamine / mõrva Trayvon Martin on klassikaline näide sellest, KUIDAS ei ole muuta ja kuidas president Barack Obama ja Ameerika Ühendriikide Justiitsministeerium / BAKER Donelson üritavad varjamises selle rassistliku TAPMISVAHENDID: 26. veebruar 2012 911 HÄDAABIKÕNE George ZIMMERMAN http://youtu.be/qb6rzu9gGJU või https://secure.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8a71698e5c6772b4a2ab OPERATOR Sanford politseiosakond. See liin on salvestatud see on Sean (?) ZIMMERMAN : 04 Hei, meil oli just mõned break-ins minu naabruskonnas ja seal on päris kahtlane mees. Ah, see on Retreat Vaata ringi. Um parimad aadress saan teile on 111 Retreat Vaata ringi. See mees näeb välja nagu ta on kuni ei ole hea või ta on narkootikume või midagi. Sajab ja ta lihtsalt kõnnib ringi, otsides kohta. OPERATOR Okei, ja see mees on valge, must või hispaanlased? ZIMMERMAN : 28 Ta näeb Black. OPERATOR Kas sa näed, mida ta kandis? ZIMMERMAN : 32 Jah. Tume pusa nagu hall dressipluus ja kas teksad või higi püksid ja valge tennised. Ta on nüüd siin. Ta oli lihtsalt jõllis. OPERATOR Oh, ta on lihtsalt jalutamas ala. . . (Katkenud Zimmerman) ZIMMERMAN : 45 Vaadates kõikmajad. OPERATOR Okei. ZIMMERMAN Nüüd on ta lihtsalt vahtis mind. OPERATOR Okei. Kas see 1111 Retreat View või 111? ZIMMERMAN See on. . . See Clubhouse. OPERATOR See Clubhouse? . . . (Katkenud Zimmerman) ZIMMERMAN (Kuuldamatu? Seda ma ütlen teile) OPERATOR Ta on lähedal Clubhouse kohe? ZIMMERMAN : 58 Jah, ja nüüd ta tuleb minu poole. OPERATOR Okei. ZIMMERMAN 01:03Ta sai oma käe tema värvel ja ta on must mees. NEWSOME KOMMENTAARID: 1) Zimmerman tundub mängib kuni 911 Operator ja jätkates "panema", märkides väidetava kahtlusaluse / Trayvon Martin "Vaadates kõik majad" - st taas tähenda, et Martin on korpuse naabruses eesmärgil kuritegusid . 2) Jällegi Zimmerman näib "Seades lavale" jaoks Premeditation mõrva ja vastasseisu väidetava kahtlusaluse / Trayvon Martin kasutada oma ettekavatsetud "Stand-your-Ground" Defense, märkides: "Nüüd ta lihtsalt vahtis mind." . .. "Nüüd ta tuleb minu poole." . . "Ta sai oma käe tema värvel ja ta on must mees" - st üritab nüüd, et tundub et kahtlusalune / Trayvon Martin võib olla "pakkimine / kandvast / KES peidetud relv / relv jooksul oma püksid ja läheneb talle." tahtlikult üritab maalida gangster-Style maine väidetava kahtlusaluse / Trayvon Martin ja rõhutades taas rassi musta! " 3) Premeditation: Alates heliefektid taustal Zimmerman räägib, tundub, et ta võib saada välja oma relva ja valmistub seda kasutama!
  2. 2. Tulirelvade analüütik AMY SIEWERT alates Florida Department of õiguskaitse - Siewert uuris relva ja ütles Zimmerman oli üks bullet laskevalmis istungisaalis samuti täislastis ajakiri kui shooting toimus. OPERATOR Okei. Kui vana sa ütleksid ta on? . . . (Katkenud Zimmerman) ZIMMERMAN Tal nupp oma särk. Hilises teismeeas. OPERATOR Hilises teismeeas. Okei. ZIMMERMAN01:17Um hum. Midagi on valesti temaga. Jah, ta tuleb kontrollida mind. Tal on midagi käes. Ma ei tea, mida tema asi on. OPERATOR Okei, lihtsalt andke mulle teada. . . (Katkenud Zimmerman) ZIMMERMAN . . . Sa saad Officer siin? OPERATOR kui ta teeb midagi hullu. . . Jah meil on neid viis. Lihtsalt andke mulle teada, kui see kutt ei midagi muud. ZIMMERMAN01:35Olgu. Jumal (?) Need @ @ auke, need alati ära. Yep. Kui sa tuled seltsimaja, tulete otse ja siis vasakule. Tegelikult, sa ei tahaks minna mööda Klubi. OPERATOR Okei. Te ütlete, et see on vasakul servas alates Clubhouse? NEWSOME KOMMENTAARID: 1) Zimmerman (st Kriminaalõigus MAJOR) ilmneb, mängib kuni 911 Operator ja jätkates "panema", märkides, "Midagi on valesti temaga. . . Ta tuleb kontrollida mind. Ta on midagi käes. . "Eest ettekavatsetud" Stand-your- Ground "kaitseministeerium. (Dahh - Lähen võõras - ehk see, kes võib olla lastepilastaja / mõrvar [st mille viimane tundub olevat puhul - mõrvar] sõiduk tema vastu astuda?) ALEXIS Carter - Carter õpetas kriminaalmenetluses klass et Zimmerman lõpetatud, ja tunnistas, et klassi kuuluvad ulatuslikku katvust Florida enesekaitse seadused. 2) Zimmerman eest varjamises ettekavatsetud mõrv ja mängida, et "Stand-your-Ground" Defense et ta kartis oma elu interjects, "sa saad Officer siia?" koostamise ajal kasutada oma relva - st ei suuda nõustada Operator, et ta oli relv! 3) Zimmerman roppus ja avaldust, kus ta, "nad alati ära" ASUTAB omaksvõttu muster OF tava temaga ("nutt hunt") ja ettekavatsetult et väidetava kahtlusaluse / Trayvon Martin ei pääse! Operaator selgelt tahtis soovitatakse kui kahtlustatav / Trayvon Martin tegi midagi muud. Zimmerman pettunud Operaator ei tundu olevat käitlemise kõne, kuidas ta tahtis teda. 4) Zimmerman on Usaldusväärsuse küsimus samuti. Vande all juures kuulamise Kohus selles küsimuses, et ta ütleb: Ma tahtsin öelda, et mul on kahju, saamata jäänud oma poeg. Ma ei tea, kui vana ta on. Ma arvasin, et ta oli natuke noorem kui mina. .. Muidugi tunnistan, et president Barack Obama ja tema õigusnõunik oleks tore hoida avalikkust / maailma kuulmine ja / või nägemine. http://www.slideshare.net/VogelDenise/george-zimmerman-takes-stand-in-bond-hearing ZIMMERMAN 01:57 Ei, sa ei lähe otse läbi ukse ja siis teeniksin vasakule. Ah jaa. Lähed otse, ärge pöörake ja siis vasakule. Sh @ t ta töötab! (Heli taustal justkui auto kellamäng - ukseava ja seda sulgumisel / suletud - tuulemüraga purskuma)
  3. 3. OPERATOR Ta töötab? Mis viis ta töötab? (Tuulemüraga purskuma ikka läheb taustal) ZIMMERMAN Uh, alla poole ah muu sissepääsu naabruses. OPERATOR Okei. Milline sissepääs on see, et ta suundub? (Tuulemüraga purskuma ikka läheb taustal) ZIMMERMAN 02:17 Tagaust. Need Fu @ @ king Coons! (Tuulemüraga purskuma ikka läheb taustal) NEWSOME KOMMENTAARID: 1) Zimmerman kasutades roppus väidab, et kahtlustan / Trayvon Martin töötab! Kõlab nii, nagu Zimmerman kihutab minema sõiduk sest saab kuulda kellamäng ja ukse avamine ning olles sulgumisel seejärel keritakse ülevoolav! Zimmerman ütlen Operator et kahtlusalune / Trayvon Martin töötab! 2) ettekavatsetud mõrv - "vihkamisvastane:" Zimmerman kõned väidavad kahtlusalune / Trayvon Martin rassistlik määris "Fu @ @ king Coons!" Selle rassistliku väidetavalt WHITE-hispaanlased! 3) Zimmerman küsis Operaator: "Kas sa pärast teda?" Zimmerman vastamine, "Jah." Operator soovitada Zimmerman "me ei pea te seda tegema." Siiski Zimmerman pärast LEPPIDA "Okei," kuuletunud operaatori poole ja jätkab PURSUIT "relvastatud" koos "surmarelva - Gun!" OPERATOR 02:22 Kas olete pärast teda? (Tuulemüraga purskuma ikka läheb taustal) ZIMMERMAN 02:25 Jah. (Tuulemüraga purskuma ikka läheb taustal) OPERATOR 02:25 Okei, me ei pea te seda tegema. (Tuulemüraga purskuma ikka läheb taustal) ZIMMERMAN 02:27 Okei. (Tuulemüraga purskumaikka läheb taustal) 1) Zimmerman küsis Operaator: "Kas sa pärast teda?" Zimmerman vastamine, "Jah." Operator soovitada Zimmerman "me ei pea te seda tegema." Siiski Zimmerman pärast LEPPIDA "Okei," kuuletunud operaatori poole ja jätkab PURSUIT "relvastatud" koos "surmarelva - Gun!" 2) Zimmerman olevat tundmatu ja Võõras kahtlustada / Trayvon Martin, seetõttu võis tajuda "lastepilastaja", "röövel" või "mõrva" jne - St on teada, et lastele õpetatakse ära joosta, mida nad usuvad, on OHT / võõrastega! Nii et teil on täiskasvanud mees naabruses "istub sõiduki" ja kui laps läheneb ta saab läbi ning millel teda relv. . . Koos kriminaalse tahtluse mis näib olevat põhjustanud mõrv! OPERATOR Okei sir, mis su nimi on? (Tuulemüraga purskuma ikka läheb taustal) ZIMMERMAN George. Ta jooksis. (Tuulemüraga purskuma ikka läheb taustal) OPERATOR Olgu George, mis su perekonnanimi on? (Tuulemüraga purskuma ikka läheb taustal) ZIMMERMAN Zimmerman. (Tuulemüraga purskuma ikkagi taustal - Zimmer kõlav hingeldavad / hingeldasid alates tegutsemiseks) OPERATOR Ja George, mis on telefoninumber sa helistad? ZIMMERMAN (407) 435-2400. OPERATOR Olgu George, meil on neid viis. Kas soovite kohtuda ametnikud, kui nad saavad seal? ZIMMERMAN Jah. OPERATOR Olgu, kuhu sa lähed, et kohtuda neid? ZIMMERMAN Um, kui nad tulevad läbi um värav, ütle neile, et minna otse mööda seltsimaja, ja ah otse mööda Klubi ja siis vasakule ja siis nad lähevad mööda postkaste. Nad näevad oma veoauto. OPERATOR03:18 Okei, (katkestada Zimmerman mis on kuuldamatu), mida mida aadressi sa pargitud ees? 1) Zimmerman väidetavalt naabrivalve isik, kuid ei suutnud anda kasutajale aadress, kus ta oli pargitud. Ilmselt on vale ja selgelt VIGA toetab, et ta ei olnud / oma sõidukisse (st kuid jälitamine relvaga) andes teavet. Kuidas raske see oleks vaadata aadress oli ta kuuletus juhiseid mitte järgida väidetavalt kahtlustatava / Trayvon Martin? ZIMMERMAN 03:22 Um, ma ei tea. See on lõigatud läbi nii et ma ei tea aadressi. OPERATOR Okei, sa elad selles piirkonnas? ZIMMERMAN Jah, jah. I.. . (Katkenud operaator) OPERATOR Milline on sinu, mis su korteri number on? ZIMMERMAN 03:31 See on kodu. See on 1950 - oh Cr @ p Ma ei taha anda, et kõik välja. Ma ei tea, kus see laps on. OPERATOR 03:39 Okei, sa lihtsalt tahad olla neile postkasti siis? ZIMMERMAN Jah, see on hea. OPERATOR 03:45 Olgu George, ma lasen neil tean, et sinuga kohtuda. Me oleme seal. Okei? ZIMMERMAN 03:47 Tegelikult, kas te võiksite. . . Võib teil teda kutsuvad mind ja ma ütlen talle, kus ma olen? OPERATOR Okei. Jah, see ei ole probleem. ZIMMERMAN Sa tahad, et ma annan sulle oma numbri või sul on? OPERATOR Jah, ma sain aru. (407) 435-2400. ZIMMERMAN Jah, sa said. OPERATOR Okei, pole probleemi. Ma lasen neil tean, et helistan sulle, kui nad on selles valdkonnas. ZIMMERMAN Aitäh. OPERATOR Pole tänu väärt. 1) Zimmerman selgesti toetab taas oma teadmisi salvestamise! Lisaks TUNNISTADES / väites, et ta oli kaotanud kahtlustan / Trayvon Martin, kui ta ei pruugi olla. ettekavatsetud - st Ettemõtlemine et kui ta "brutaalselt" kahtlusalune / Trayvon Martin, et ta ei tahtnud teabe kättesaadavaks 911 Tape - nii et ta ei suutnud leida! 2) Zimmerman nõus vastama politsei poolt postkaste. Siis Zimmerman muudab ta meelt, sest tema OBSESSION / otsustavust "jälile" ja astuda, mida ta nimetas Fu "@ @ king Coon" ja mõrvas kahtlustatava / Trayvon Martin, kui ta
  4. 4. palus Operaator on politsei kutsun teda, et ta saaks neile öelda, kui ta on (st mitte kokku määratud asukohta - poolt-postkastide puhul) GEORGE ZIMMERMAN olnud Koolitus MMA (PEREKONNASEISU Arts) in nädalat enne Trayvon Martin shooting! Oluline on märkida: Lapsed on õpetanud, et ära joosta võõrastega ja appihüüd! Vastavalt aruannete / tunnistajad nad kuulsid Laps nutab HELP! Selgub aruannetest, Trayvon Martin "ei" tunne George Zimmerman - st, kes võiks olla lastepilastaja ja / või mõrvar (kus see esineb Zimmerman osutus mõrvar) George Zimmerman nõbu väidab seksuaalselt ahistatud aastakümneid teda. Trayvon Martini vanemad tahtsid Federal Bureau of Investigation ("FBI"), et saada kaasatud, mistõttu neil on vaja teada järgmist kohta FBI RACIST ajalugu: 1. Kas Fronting Amet Ku Klux Klan - st rakendatakse KKK tavasid ja uskumusi; 2. Varjamises vihkamiskuritegude; 3. Frame'ide kodanikuõiguste organisatsioonid (st nagu Vabariigi Uus Afrika, Black Panthers jne) eesmärgil hävitades ja eraldaks afroameerika Ühenduste Komisjon. .. 4. OPERATED / CONROLLED / juhivad Baker Donelson Bearman Caldwell & Berkowitzi mis on rassistlik Law Firm ja esindavad presidendid Ameerika Ühendriigid, liikmed USA Kongressi Kohtunikud / Justice, osariigi, Vallad (st politseijaoskondi, jne) , kindlustusseltside (st Liberty Mutual Insurance Company, kellel võib olla rahaline / äri / isiklik huvi Trayvon Martin / Sanford politseiosakond küsimus 5. Baker Donelson pannes oma advokaatide (tegevpartnerid) seisukohti nagu nõunik / staabiülem et FBI. . . Jäta see on Ameerika Ühendriigid, mis kasutab oma WARS koolitada liikmed valges paremmuuteen grupid ning on valge-paremmuuteen runned Riik - St umbes 99% ALL-WHITE senati ja umbes 90% ALL-WHITE esindajatekoda! http://www.slideshare.net/VogelDenise/obama-us-wars-used-to-train-white-supremacist-english http://www.slideshare.net/VogelDenise/united-states-of-americas-ku-klux-klan-run-government
  5. 5. See näib olevat KUIDAS George Zimmerman oli võimalik saada muutunud ja RÜNNATUD (st tõenäoliselt kasutades arvutiprogramme nagu Photoshop) FOTOD liialdamata tema vigastused! AMEERIKA ÜHENDRIIGID president Barack Obama Trayvon MARTIN KÕNE http://www.slideshare.net/VogelDenise/trayvon-martin-case-president-obama-weighs-in-if-i-had-a-son-hed-look-like-trayvon-you- tube-freecordercom USA president Barack Obama: Noh ma olen juht Täitevvõim ja peaprokurör aruanded mulle, et ma pean olema ettevaatlik, mu avaldused veenduda, et me ei kahjusta mis tahes uurimised, mis on aset kohe. Aga ilmselt on see tragöödia. Võin vaid ette kujutada, mida need vanemad on läbimas. Ja kui ma mõtlen see poiss, siis ma arvan, et minu enda lapsed ja ma arvan, et iga lapsevanem Ameerikas peaks olema võimalik aru saada, miks see on absoluutselt hädavajalik, et me uurida iga aspekti see ja et igaüks tõmbab kokku - föderaal-, riigi ja kohalikul tasandil - välja mõelda täpselt, kuidas see tragöödia juhtus. Nii et ma olen rõõmus, et mitte ainult on justiitsministeeriumi uurime seda, ma mõistan nüüd, et kuberner Florida osariigi on moodustanud töörühma, et uurida mis toimub. Ma arvan, et kõik meist on teha mõned hinge otsides üles nuputada, kuidas midagi sellist juhtuda. Ja see tähendab, et me uurida seadusi ja kontekstis, mis juhtus samuti spetsiifikast juhtum. Aga minu peamine sõnum. . . On vanemad Trayvon Martin. Tead, kui mul oleks poeg, siis ta näeks Trayvon ja sa tead, ma arvan, et neil on õigus oodata, et me kõik, nii ameeriklased, ei kavatse võtta seda raskust, et see väärib, ning et me ei hakka põhja, mis täpselt juhtus. Olgu. Täname!

×