02-26-2012 GEORGE ZIMMERMAN'S EMERGENCY 911 CALL (czech)

127 views

Published on

Tento dokument je návrh dokument (y), které jsou připravovány pro překlady: GRATULUJEME do Egypta, ukazuje světu, jak je demokracie má fungovat přes Revolutionary proces a svržení TERORISTICKÝM režimy - prostě říct "ne" miliardový BLOOD THE peněz SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ platí, aby jeho teroristické buňky kořeny v Blízkého východu a nepokoje!

Pro ty, kteří může být právě k nám v na following věci Trayvon Martin, stejně jako ostatní RACIST / bílého rasistu Acts zahrnující Spojené státy americké vládě je, doufejme, že bude tyto informace vrhnout více světla, o trestním jednání a korupce TOP / klíčových pracovníků ve Spojených státech amerických teroristický režim, který, zdá se, vést soukromý advokátní kancelář Baker Donelson Bearman Caldwell & Berkowitz - tedy zodpovědný za exekutiva / Americký prezident Barack Obama / Hillary a Bill Clinton / George W. Bush a George HW Bush. . ., Moc zákonodárná, soudní Členové Branč / Nejvyšší soud Spojených států a mnohé další z jeho rasistických kohort / teroristické buňky. Stejně jako se zdá, Spojené státy teroristický režim Ameriky byl za rámování bratrů (Dzhokhar a tamerlan TSARNAEV) pro Boston bombových útoků MARATHON a pak se chladnokrevné vraždě Dzhokhar v úsilí o zakrývání své rasistické PRAKTIK, aby jim TALKING, George Zimmerman ohledu na to, zdá se týká jedné ze Spojených států amerických je teroristický režim'S Stážisté! Doufáme, že najdete tento dokument vzdělávacích a informačních a předat jej žádné další osobě tak, že jsou si vědomi toho, co se děje, proč je důležité, aby se Spojené státy americké ZE ZAHRANIČNÍCH VĚCÍ!

Hodláme také použít Trayvon MARTIN Trial podporovat, jak Spojené státy amerického prezidenta Baracka Obamy a jeho právní tým S PODPOROU Kongresu používá vládní zdroje - tedy, jak se zdá, to udělali v domácím teroristických útoků z 11. září 2001, 11.09.2012 Benghází útoky, 15.dubna 2013 Bostonský maraton bombových útoků. . . - Zahájení WARS za účelem vzdělávání svých bílého rasistu chráněnci / Members:


http://www.slideshare.net/VogelDenise/czech-040412

http://www.slideshare.net/VogelDenise/czech-11788910

http://www.slideshare.net/VogelDenise/obama-us-wars-used-to-train-white-supremacist-czech


http://www.slideshare.net/VogelDenise/072712-usa-ku-klux-klan-runned-government-czech

Published in: News & Politics
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
127
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

02-26-2012 GEORGE ZIMMERMAN'S EMERGENCY 911 CALL (czech)

  1. 1. 26 únor 2012, tragickou KILLING / Vražda Trayvon Martin je klasický příklad toho, jak nedošlo změnit a jak prezident Barack Obama a Spojené státy americké ministerstvo spravedlnosti / BAKER Donelson se snaží zakrývání tohoto rasově motivovaného zabíjení: 26.února 2012 911 EMERGENCY CALL Od George Zimmerman http://youtu.be/qb6rzu9gGJU nebo https://secure.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8a71698e5c6772b4a2ab OPERÁTOR Sanford policie. Tato linka je zaznamenána to je Sean (?) ZIMMERMAN : 04 Ahoj, právě jsme měli nějaké vloupání v mém okolí a tam je opravdu podezřelé kluk. Ach, to je Retreat Zobrazit Circle. Um nejlepší adresa můžu dát, je 111 Retreat Zobrazit kruh. Ten chlap vypadá, že je to k ničemu, nebo že je na drogách, nebo tak něco. Prší a on to prostě chodí rozhlížel se kolem. OPERÁTOR Dobře, a je to za chlapa bílá, černá nebo Hispánská? ZIMMERMAN : 28 Vypadá černá. OPERÁTOR Viděl jsi, co měl na sobě? ZIMMERMAN 32 Jo. Tmavě šedá mikina jako mikiny a buď džíny nebo tepláky a bílé boty na tenis. On je tady. Byl jen zíral. OPERÁTOR Oh, on je jen procházky po okolí. . . (Přerušeno Zimmerman) ZIMMERMAN : 45 Při pohledu na všechny ty domy. OPERÁTOR Dobře. ZIMMERMAN Teď to jen na mě zíral. OPERÁTOR Dobře. Je to 1111 Retreat Zobrazení nebo 111? ZIMMERMAN To je. . . To je klubovna. OPERÁTOR To je klubovna? . . . (Přerušeno Zimmerman) ZIMMERMAN (Neslyšitelný? To je to, co ti říkám) OPERÁTOR Je v blízkosti klubovny právě teď? ZIMMERMAN : 58 Jo, a teď přichází ke mně. OPERÁTOR Dobře. ZIMMERMAN 01:03Má ruku v opasku a je to černý pes. Newsome KOMENTÁŘ: 1) Zimmerman se zdá, hraje na 911 Provozovatelem a pokračovat na "půdu" uvedení m údajného podezřelého / Trayvon Martin "při pohledu na všechny domy" - tedy opět znamenat, že Martin je pouzdro sousedství za účelem spáchání trestného činu . 2) Opět Zimmerman se zdá být "jeviště" pro promyšlenost za vraždu a konfrontaci s údajným podezřelým / Trayvon Martin na použí vání své promyšlené "Stand-vaše-Ground" obrany tí m, že řekne, "Teď je jen na mě zí ral." . .. "Teď přijde ke mně." . . "Má ruku v opasku a je to černý pes" - tedy se snaží , aby to vypadalo TEĎ že podezřelý / Trayvon Martin může být "BALENÍ / tří mají cí / VÝKON skryté zbraně / pistole v jeho kalhotách a blí ží se mu." záměrně se snaží malovat GANGSTER-styl obraz údajného podezřelého / Trayvon Martin a znovu zdůrazňovat závod jako černý! " 3) promyšlenost: Ze zvukových efektů na pozadí , zatí mco Zimmerman se mluví , zdá se, že může být stále svou zbraň a připravuje ji použí vat!
  2. 2. Střelné zbraně analytik AMY SIEWERT z Florida Department of Law Enforcement - Siewert zkoumal pistoli a řekl Zimmerman měl jedna kulka připravena ke střelbě v komoře, stejně jako plně naložené časopis, když střelbě došlo. OPERÁTOR Dobře. Jak stará byste řekli, že je? . . . (Přerušeno Zimmerman) ZIMMERMAN Má knoflík na košili. Pozdní dospívající. OPERÁTOR Pozdní dospívající. Dobře. ZIMMERMAN01:17Um hum. Něco je špatně s ním. Jo, jde na check me out. Má něco v ruce. Nevím, co je jeho řešení je. OPERÁTOR Dobře, dejte mi vědět. . . (Přerušeno Zimmerman) ZIMMERMAN . . . Můžete získat Officer tamhle? OPERÁTOR Pokud se mu to všechno v pořádku. . . Jo, máme je na cestě. Dej mi vědět, jestli to ten chlap dělá něco jiného. ZIMMERMAN01:35Dobře. Bůh (?) Tito @ @ otvory, vždy pryč. Jo. Když přijedete do klubovny, dostanete se rovnou dovnitř a zatočte doleva. Vlastně byste jít kolem klubovny. OPERÁTOR Dobře. Říkáte, že je to na levé straně od klubovny? Newsome KOMENTÁŘ: 1) Zimmerman (tj. Criminal Justice MAJOR) se zdá, hraje na 911 Provozovatelem a pokračovat na "půdu" uvedení m "Něco není v pořádku s ní m. . . Jede na check me out. Má něco v ruce. . "Na promyšlený" Stand-Your- Ground "obrana. (Dahh - Chystáte se do cizí - tj. kdo by mohl být pedofil / vrah [tj. která tento se zdá být pří pad - vrah?] Vozidlo mu postavit) ALEXIS CARTER, - Carter učil trestního sporu třídu, která Zimmerman dokončena a svědčil, že třída součástí rozsáhlé pokrytí sebeobrany zákonů Floridy. 2) Zimmerman pro utajování záměrné vraždy a hrát na "Stand-Your-země", obrany, že on se bál o jeho život prohodí , "můžete zí skat Officer sem?" při pří pravě použí t svou zbraň - tedy tí m, že radí operátor, že má GUN! 3) Zimmerman obscénnosti a prohlášení prohlašovat, "vždycky pryč" Zřizuje přijetí vzor-of-praxe s ní m ("Crying Wolf"), a promyšlenost, že údajný podezřelý / Trayvon Martin neprojde! Provozovatel jasně chtěl být upozorněni, pokud podezřelý / Trayvon Martin dělal něco jiného. Zimmerman zklamaný Provozovatel nezdálo být manipulace hovor tak, že by ho. 4) Zimmerman má problém hodnověrnosti stejně. Pod pří sahou při slyšení o Soudní ho dvora v této věci, on ří ká: Chtěl jsem říct, že je mi líto za ztrátu svého syna. Nevěděl jsem, jak byl starý. Myslel jsem, že byl trochu mladší než já. .. Samozřejmě svědectví , že prezident Barack Obama a jeho právní m zástupcem by rádi, aby veřejnost / svět z projednávání a / nebo vidění . http://www.slideshare.net/VogelDenise/george-zimmerman-takes-stand-in-bond-hearing
  3. 3. ZIMMERMAN 01:57 Ne, jdi rovně vchodem a pak bys byla vlevo. Ach jo. Jděte rovně, nezapínejte a zatočte doleva. Sh @ t utíká! (Zvuk na pozadí, jako kdyby auto zvonění - otevření dveří a byl zabouchly / zavřeno - zvuk větru záplava) OPERÁTOR Utíká? Jakým způsobem se to běží? (Zvuk větru Vytékání stále je v pozadí) ZIMMERMAN Uh, dolů směrem k ah jiného vchodu do okolí. OPERÁTOR Dobře. Který vchod je, že, že to směřuje k? (Zvuk větru Vytékání stále je v pozadí) ZIMMERMAN 02:17 Zadní vchod. Tyto Fu @ @ král mývalí! (Zvuk větru Vytékání stále je v pozadí) Newsome KOMENTÁŘ: 1) Zimmerman pomocí oplzlosti tvrdí , že podezření / Trayvon Martin běží ! Zní to, jako by Zimmerman spěchá se dostat ven z vozidla, protože jeden může slyšet zvonění a oteví rání dveří a je zabouchly pak ví tr tryskají cí ! Zimmerman řekl, že podezřelý operátor / Trayvon Martin běží ! 2) úkladná vražda - "zločin z nenávisti:" Zimmerman tvrdí hovory podezřelého / Trayvon Martin rasista nadávka "Fu @ @ král negry!" To rasistické údajně WHITE-Hispánská! 3) Zimmerman byl požádán provozovatelem, "Sledujete ho?" Zimmerman Odpověď: "Jo." Provozovatel doporučuje Zimmerman "nepotřebujeme, abys to udělal." Nicméně, Zimmerman po dohodě, "Dobře," neposlouchá Návod k poradenství a pokračuje PURSUIT "ARMED" s "smrtí cí zbraň! - Gun" OPERÁTOR 02:22 Jste ním? (Zvuk větru Vytékání stále je v pozadí) ZIMMERMAN 02:25 Jo. (Zvuk větru Vytékání stále je v pozadí) OPERÁTOR 02:25 Dobře, my tě nepotřebujeme dělat. (Zvuk větru Vytékání stále je v pozadí) ZIMMERMAN 02:27 Dobře. (Zvuk větru Vytékánístále je v pozadí) 1) Zimmerman byl požádán provozovatelem, "Sledujete ho?" Zimmerman Odpověď: "Jo." Provozovatel doporučuje Zimmerman "nepotřebujeme, abys to udělal." Nicméně, Zimmerman po dohodě, "Dobře," neposlouchá Návod k poradenství a pokračuje PURSUIT "ARMED" s "smrtí cí zbraň! - Gun" 2) Zimmerman se zdá být neznámé a CIZINEC podezření / Trayvon Martin, a proto by mohla být vní mána jako "pedofil", "únosce" nebo "vražda", atd. - Tj. Je známo, že děti se učí utí kat od toho, co se domní vají , že je nebezpečí / Strangers Takže máte dospělý muž v okolí ", který zasedá ve vozidle", a když se dí tě blí ží se dostane ven a sleduje ho! GUN. . . Se Zločinné úmysly, které zřejmě vedlo k vraždou! OPERÁTOR Dobře pane, jak se jmenujete? (Zvuk větru Vytékání stále je v pozadí) ZIMMERMAN Jiří. Rozběhl se. (Zvuk větru Vytékání stále je v pozadí) OPERÁTOR Dobře Georgi, co je vaše příjmení? (Zvuk větru Vytékání stále je v pozadí) ZIMMERMAN Zimmerman. (Zvuk větru Vytékání vody stále pokračuje na pozadí - Zimmer znít rozvláčný / těžce dýchal z pronásledování) OPERÁTOR A George, co je to telefonní číslo voláte z? ZIMMERMAN (407) 435 do 2400. OPERÁTOR Dobře George, máme je na cestě. Chcete se setkat s inspektory, když se tam dostat? ZIMMERMAN Jo. OPERÁTOR Dobře, kam jdeš, aby se s nimi setkat v? ZIMMERMAN Um, když přijdou dovnitř um brány, řekněte jim, ať jdou rovně kolem klubovny a ah rovně kolem klubovny a učinit doleva a pak jdou kolem poštovních schránek. Uvidí moje auto. OPERÁTOR03:18 Dobře, (přerušeno Zimmerman, který je slyšet) co jakou adresu jste zaparkoval před? 1) Zimmerman je údajně hlí dka člověk, ale nejsou schopni poskytnout Operátorovi adrese, kde byl zaparkovaný on. Zdá se, že lež a jasně SELHÁNÍ podporuje, že není v / ve svém vozidle (tj. ale v patách s pistolí v ruce) při poskytování těchto informací . Jak těžké by bylo se podí vat na adresu, kdyby poslechl pokyny nesledovat údajně podezřelých / Trayvon Martin? ZIMMERMAN 03:22 Hm, já nevím. Je to Cut-Through, takže nevím adresu. OPERÁTOR Dobrá, žijete v této oblasti? ZIMMERMAN Jo, jo. I.. . (Přerušeno operátora) OPERÁTOR Jaké je tvoje, to je váš byt číslo? ZIMMERMAN 03:31 Je to domov. Je to 1950 - oh Cr @ p Nechci, aby to všechno ven.Já nevím, kde to dítě je. OPERÁTOR 03:39 Dobře, jen chcete být s nimi poštovních schránek pak? ZIMMERMAN Jo, to je v pořádku. OPERÁTOR 03:45 Dobře Georgi, dám jim vědět, že vás poznávám. Budeme tam. Dobře? ZIMMERMAN 03:47 Vlastně, mohl bys. . . Můžete mít zavolá a já
  4. 4. mu řeknu, kde jsem v? OPERÁTOR Dobře. Jo, to není problém. ZIMMERMAN Chcete, abych vám dal moje číslo, nebo to máš? OPERÁTOR Jo, mám to. (407) 435 do 2400. ZIMMERMAN Jo, máš to mít. OPERÁTOR Dobře, žádný problém. Dám jim vědět, aby vám zavolal, když jste v této oblasti. ZIMMERMAN Děkuji. OPERÁTOR Není zač. 1) Zimmerman výkaz jasně podporuje, opět svými znalostmi byl zaznamenán! Dále UZNÁVAJÍ CE / tvrzení m, že ztratil . podezření / Trayvon Martin, když nemusí mí t promyšlený - tedy myslet dopředu, že jakmile se "brutálně zavražděn" podezřelý / Trayvon Martin, nechtěl dostupné informace o 911 Tape - takže nemohl být nalezen! 2) Zimmerman souhlasí s tí m, aby splňovaly policii poštovní schránky. Pak Zimmerman rozmyslí , protože jeho posedlost / odhodlání m "stopovat" a konfrontovat to, co nazval Fu "@ @ král mývalí " a podezřelý z vraždy / Trayvon Martin, když se zeptal Provozovatel mí t policii zavolat, aby mohl ří ct, kde je (tj. nikoli setkat na určeném mí stě - u poštovní ch schránek) GEORGE ZIMMERMAN byl trénink v MMA (rodinného ARTS), v týdnech před Trayvon natáčení Martin! Důležité si uvědomit: Děti se učí utéct od cizí ch lidí a volat o pomoc! Podle zprávy / Svědkové slyšeli dí tě pláče o pomoc! Zdá se, ze zpráv, Trayvon Martin "Copak" know George Zimmerman - tj. kdo by mohl být pedofil a / nebo vrah (ve kterém se zdá, Zimmerman se ukázalo být vrah) George Zimmerman bratranec tvrdí , sexuálně obtěžován po celá desetiletí něj. Trayvon Martinovi rodiče chtěli, Federální ho úřadu pro vyšetřování ("FBI"), aby se zapojili, a proto je třeba znát následují cí skutečnosti ve vztahu FBI rasistické HISTORIE: 1. Je naproti agentura pro Ku Klux Klan - tj. k provádění KKK praxe a ví ry; 2. COVER-UP zločinů z nenávisti; 3. RÁMOVAT organizace občanských práv (tj. např. republika Nový Afrika, Black Panthers, atd.) za účelem zničení a SEPERATING na afroamerické komunity. .. 4. PROVOZOVÁN / CONROLLED / RUN od firmy Baker Donelson Bearman Caldwell & Berkowitz, který je rasista Advokátní kancelář a představují prezidenty Spojených států, členové Kongresu Spojených států, soudci / spravedlností , státní guvernéři, obce (tj. policejní oddělení , atd.), , pojišťovny (tj. Liberty Mutual Insurance Company, kteří mohou mí t finanční / Obchod / osobní zájem Trayvon Martin / Sanford policejní oddělení hmoty 5. Baker Donelson umí stění svých právní ků (společní ků) na pozicí ch, jako je právní zástupce / náčelní k štábu do Federální ho úřadu pro vyšetřování . . . Pamatujte si, že jsou Spojené státy americké, která používá své WARS trénovat členy jejích bílého rasistu SKUPIN a WHITE-rasista runned Země - Tj. přibližně 99% ALL-WHITE Senát a přibližně 90% ALL-WHITE Sněmovna reprezentantů! http://www.slideshare.net/VogelDenise/obama-us-wars-used-to-train-white-supremacist-czech http://www.slideshare.net/VogelDenise/072712-usa-ku-klux-klan-runned-government-czech
  5. 5. To se zdá být, jak George Zimmerman byl schopen dostat se změnil a ohrožena (tj. s největší pravděpodobností používají počítačové programy jako Photoshop) FOTOGRAFIE přehánění jeho zranění! Spojené státy americké prezidenta Baracka Obamy Trayvon MARTIN PROJEV http://www.slideshare.net/VogelDenise/trayvon-martin-case-president-obama-weighs-in-if-i-had-a-son-hed-look-like-trayvon-you- tube-freecordercom Americký prezident Barack Obama: No, já jsem hlava exekutivního odvětví a generální prokurátor zprávy pro mě, takže musím dávat pozor na své prohlášení, aby se ujistil, že nejsme žádné zhoršení vyšetřování, které se konají právě teď. Ale samozřejmě, je to tragédie. Mohu si jen představit, co tito rodiče procházejí. A když myslím, že o tom chlapci, myslím, že o své vlastní děti a myslím, že každý rodič v Americe by měl být schopen pochopit, co je naprosto nezbytné, zkoumáme každý aspekt tohoto a že každý spojí - federální, státní a místní úrovni - přesně zjistit, jak se to tragédie. Takže jsem rád, že je nejen ministerstvo spravedlnosti hledá do toho, já chápu, že guvernér státu Florida vytvořila pracovní skupinu, aby prošetřila, co se děje. Myslím, že všichni z nás mají udělat nějaké duše vyhledávání na přijít na to, jak se něco takového stane. A to znamená, že budeme zkoumat zákony a kontext pro to, co se stalo, stejně jako specifika incidentu. Ale můj hlavní zpráva. . . Je rodičům Trayvon Martin. Víte, kdybych měl syna, měl by vypadat jako Trayvon a víte, myslím, že oprávněně očekávat, že každý z nás, jako Američané, se chystá vzít s vážností, že si zaslouží, a že budeme mít na spodní straně, co se přesně stalo. Dobře. Děkujeme!

×