Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

ShopCamp1 Viren Bhandari

2,212 views

Published on

This is the first part of my presentation, it is regarding effective e-commerce marketing on social media and building a healthy and friendly relationship with your customers.

Published in: Business, Technology
 • Be the first to comment

ShopCamp1 Viren Bhandari

 1. 1. Social Media nie tylko dla orłów :) @Viren
 2. 2. o czym będę mówił... social media - co to daje? promocja, komunikacja czy coś jeszcze? jak wejść a jak nie wchodzić w social media - dobre przykłady kontra złe przykłady "flaktesty" i inne testy konsumenckie - dlaczego warto?
 3. 3. social media - co to daje? promocja, komunikacja czy coś jeszcze?
 4. 4. jak wejść a jak nie wchodzić w social media - dobre przykłady kontra złe przykłady
 5. 5. złe najpierw Merlin.pl, mój ulubiony sklep
 6. 6. cdn..
 7. 7. cdn...
 8. 8. Teraz ciut dobry Kolporter.pl :) ale..
 9. 9. Mała porada...
 10. 10. potem poprawka i komunikacja z userami..
 11. 11. dobry przykład by Vedia ;)
 12. 12. Vedia cdn..
 13. 13. dobry przykład Koszulkowo_com JUPI!
 14. 14. Stare dobry Skarpetkowo ;) Yeah!
 15. 15. więc, Microblogi howto bądź sobą znaj swój produkt, bądź gotowy na jakiekolwiek pytania. nie bądź nudny, porozmawiaj z innymi, nie spamuj z ofertami swojego sklepu. komunikuj co się dzieje u Ciebie w firmie, czy to nowy produkt czy konkurs ;) Pamiętaj - na micro-bloggu czas pracy nie jest 9:00 do 18:00 zbieraj opinie, nie poddawaj się kiedy opinia jest negatywna, przyznawaj się do błędów, popraw się i komunikuj że już jest lepiej :)
 16. 16. "flaktesty" i inne testy konsumenckie - dlaczego warto?
 17. 17. Jak zrobić Flaktesty ;) Nie ma twardy reguł
 18. 18. Jak zrobić Flaktesty cdn. liczy się Fun, product placement Vedia (Miffy) Koszulkowo_com (odlotowy T-shirty) Muzodajnia (testowanie serwis i muza za darmo!) Skarpetkowo (Skarpetki Theremowool Yeah!) Lampydomowepl (Lampa Philips) Fujitsu (netbook Fujitsu M2010) Prezi (Testowanie soft Prezi)
 19. 19. Jak zrobić Flaktesty cdn.. engagement of the community
 20. 20. czy są efekty?! TAK! na 1 Flaktesty poszło 274 par! 2 Flaktesty 24 Par ;) 1 Flaktesterów 65 osób, 2 Flaktesterów 24 osób Powracający testerzy - stali klienci to ~60% (bez zmian) Skarpetki do testów poszły za prawie 3 tysi ;) nie dużo, gdyż mój budżet reklamowe/M jest ~7000zł więc nie dużo. 2 flaktestów ~750 zł ;) Rezultat - sprzedaż w sklepie nadal wzrasta, tu działanie WOMM dzięki Flaktestom, wielu nowych klientów nie znało flaker.pl, ale dzięki google znaleźli wpisy na temat flaktestów :) i bez wahania zamawiali skarpetki :) Średnia wartość koszyka wzrosła od 70 zł do 180-200 zł teraz jest ponad 250 zł ;) (może święta idą, JUPI!)
 21. 21. Dziękuję, Thank You, ध यवाद :) http://flaker.pl/viren vbhandari@skarpetkowo.pl

×