Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Володимир Полторак, ГО Агрікола (Одеса-Рені) Продовження ЄвроВело-6 до України - важлива перспектива для Придунав’я

Виступ на Велофорумі 2016 у Харкові
Володимир Полторак, ГО Агрікола (Одеса-Рені) Продовження ЄвроВело-6 до України - важлива перспектива для Придунав’я

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Володимир Полторак, ГО Агрікола (Одеса-Рені) Продовження ЄвроВело-6 до України - важлива перспектива для Придунав’я

  1. 1. Євровело прямує до Одеси Володимир ПОЛТОРАК Жовтень 2016, Харків  
  2. 2. Євровело прямує до Одеси Розвиток велосипедного руху – один з пріоритетів сучасної цивілізації. Це екологічний, економічний, сталий, спортивний, універсальний вид транспорту. Одеса вже зараз частина Європейського велосипедного руху – проте не надто ынтегрована. Рішучий крок до велоінтеграції – об’єднання усіх зацікавлених сторін навколо ідеї продовження ЄвроВело6 з Галаца до Одеси – це сталось 29 червня цього року.  
  3. 3. Ініціативи • У 2014 році громадська організація «Агрікола» ініціювала проведення досліджень потенціалу розвитку велосипедного туризму в Придунайських районах Одеської області. • Для дослідження можливості продовження маршруту до України «Агрікола» організовала міжнародні експедиції за участі спеціалістів від відомих організацій з Австрії, Сербії, Румунії, України. • Паралельно дослідженням потенціалу цього велосипедного напряму підтримали інші міжнародні та національні експерти.
  4. 4. МІЖНАРОДНА ЕКСПЕДИЦІЯ ВІДЕНЬ-РЕНІ • У серпні 2015 двоє представників «Агріколи» вивчили маршрут ЄвроВело6 від Відня до Рені. Були організовані зустрічі з керівницвтом відповідних департаментів адміністрацій земель Австрії (Нижня Австрія, Бургенланд), з представниками бізнесу та громадських організацій Австрії, Сербії, Румунії. • На основі досліджень виконано звіт про розвиток велосипедного руху в Дунайському регіоні та визначено перспективу продовження веломаршрутів до України.
  5. 5. МІЖНАРОДНА ЕКСПЕДИЦІЯ РЕНІ-ВИЛКОВЕ-ОДЕСА • У вересні 2015 міжнародна експедиція з представників громадських організацій та велоактивістів Австрії, Сербії, Румунії, України дослідила ділянку маршруту від Галаца до Рені, Ізмаїла, Кілії, Вилкового і далі до Одеси. • Звіт цієї експедиції в тому числі відзначив величезний потенціал включення української ділянки велосипедних маршрутів до ЄвроВело6.
  6. 6. Маршрут EV6 в Україні

×