Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

European Advertising Certificate

European Advertising Certificate
http://certificate.eaca.be/

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

European Advertising Certificate

 1. 1. НАВІЩО НАМ СЕРТИФІКАТ?  Необхідність підвищення професійних стандартів у рекламній галузі  Додаткові переваги для компаній-членів ВРК  Перший сертифікат про професійну освіту у галузі маркетингових комунікацій, що визнаний ВРК
 2. 2. ПЕРЕВАГИ ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТА ДЛЯ МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ  Розуміння рекламної індустрії як на локальному, так і на глобальному рівнях  Важливість для інтеграції з іншими департаментами агенцій  Навчання на основі кращих міжнародних кейсів  Можливість поглянути на роботу як з боку клієнта, так і з боку агенції  Отримання теоретичної бази та застосування її в щоденній роботі  Shortcut до офіційної сертифікації в галузі комунікацій України  Можливість легшого працевлаштування в Україні та за кордоном  Отримання офіційного документа, який визнається в 30 країнах Європи та агенціями-членами ВРК
 3. 3. КЛЮЧОВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КОГО Усі молоді фахівці з досвідом роботи від 2-х років у галузі комунікацій. ПРОГРАМА 7 модулів, що охоплюють усі аспекти процесу комунікації бренда. ФОРМАТ І ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ 30–35 годин онлайн-навчання, що включає матеріали для читання, дискусії, завдання для самоперевірки, розгляд кейсів, відеоконтент, контрольні роботи.
 4. 4. КЛЮЧОВА ІНФОРМАЦІЯ МОВА НАВЧАННЯ Англійська. ЕКЗАМЕН По закінченню навчання всі охочі можуть скласти іспит. Це не є обов'язковою умовою, але тільки після успішного складання іспиту можна отримати Сертифікат ЕАСА, підтверджений ВРК. ВАРТІСТЬ Для співробітників агенцій-членів ВРК навчання безкоштовне, оплачується тільки вартість іспиту: 220€ (Net.) Для не членів ВРК вартість навчання та іспиту: 500€ (Net.)
 5. 5. УЧБОВИЙ ПЛАН РЕКЛАМА ТА КОМУНІКАЦІЇ В КОНТЕКСТІ Введення у світ реклами та роль, яку в ній відіграють агентства. Напрями в рекламі, відмінності в спеціалізації рекламних агентств. РОЗУМІННЯ БІЗНЕСУ КЛІЄНТА Поліпшення розуміння бізнесу клієнтів і світ, в якому вони живуть; основи маркетингу. КЛІЄНТСЬКИЙ, КРЕАТИВНИЙ І МЕДІА-БРИФ Детальний розгляд трьох брифів як основних складових будь-якого рекламного проекту. Складові ідеального брифу.
 6. 6. УЧБОВИЙ ПЛАН ІНСТРУМЕНТИ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ Розгляд деяких інструментів стратегічного планування, що допомагають розуміти бажання споживачів, бізнес-ситуації, бренди та написання ефективних стратегій. Крім того, вплив Поведінкової Економіки та системи вибору моделі на думки й поведінку споживача. РОЗУМІННЯ МЕДІА-КАНАЛІВ Розгляд ролі різних медіа-каналів, їхні переваги, вартість і строки.
 7. 7. УЧБОВИЙ ПЛАН КРЕАТИВ І ПРОЦЕС ЙОГО СТВОРЕННЯ Вісім порад, які розширять хід ваших думок під час створення креативних ідей, їхня оцінка й баланс між креативною ідеєю та способами її реалізації. Ролі й обов'язки людей, які беруть участь у рекламному процесі. ЕФЕКТИВНІСТЬ Аналіз ефективності кампаній на прикладі успішних кейсів Euro Effie Awards.
 8. 8. ЕКЗАМЕН КЛЮЧОВІ ДАТИ  Реєстрація: 26.11.2014–12.03.2015.  Оплата екзамену: до 12.03.2015.  Проведення екзамену: 26.03.2015, 11:00–14:00 (3 години).  Публікація результатів: середина/кінець червня 2015. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЕКЗАМЕНУ  Іспит проходить офлайн у кожній із країн-членів ЕАСА.  Усіма організаційними питаннями щодо проведення іспиту займається ВРК.  Іспит відбувається в один день для учасників усіх країн, що зареєструвалися на іспит.
 9. 9. ЕКЗАМЕН ВАРІАНТИ ОПЛАТИ ЕКЗАМЕНУ  Оплачувати екзамен може компанія або учасник самостійно.  Оплата здійснюється в євро за допомогою кредитної картки онлайн або банківським платежем на рахунок ЕАСА.  При оплаті кредитною карткою додатково знімається 8 євро комісії.  Усі дані для оплати будуть вказані в онлайн-кабінеті учасника.  Оплата за екзамен має бути здійснена до 12.03.2015.  Після оплати на вказану під час реєстрації електронну адресу учаснику приходить підтвердження оплати. Це підтвердження кожен учасник має роздрукувати та принести на екзамен.  ВРК отримує список учасників, зареєстрованих на навчання й екзамен.  ВРК інформує всіх учасників і наглядачів про місце та час проведення екзамену та забезпечує доступ до екзаменаційних завдань.
 10. 10. ЕКЗАМЕН МОВА ЕКЗАМЕНУ Англійська ЯК ЧАСТО ПРОВОДИТЬСЯ ЕКЗАМЕН  Іспит проходить один раз на рік для всіх учасників.  У випадку якщо учасник не зможе скласти іспит у вказану дату, він має до 12.03 повідомити про це оргкомітет ЕАСА і зареєструватися для складання іспиту наступного року. СКЛАДОВІ ІСПИТУ  Іспит триватиме 3 години. Він складається з 10 письмових запитань, з яких необхідно відповісти на 5 на вибір. Запитань з варіантами відповідей немає. Як і навчання, іспит відбувається англійською мовою. У випадку якщо учасник не володіє досить доброю письмовою англійською мовою, прийматимуться відповіді у вигляді тезових описів ключових пунктів.  Важливо продемонструвати, що учасник зрозумів запитання та може сформулювати вичерпну відповідь.
 11. 11. ЕКЗАМЕН СИСТЕМА ОЦІНКИ Екзамен оцінюється за шкалою від 0–100%:  Відмінно: 80%  Добре: 65–79%  Задовільно: 50–64%  Не зараховано: 49% і нижче
 12. 12. ПРИКЛАД СЕРТИФІКАТУ

×