Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Vike lavike

150 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Vike lavike

 1. 1. Пiдготувала учениця 11-а классу Юлія Шароковская
 2. 2. Зміст 1)Титульний лист. 3)с 3-8 (відповіді на поставлені запитання) 9)Історія професії (гіперпосілання на слайд) 10)Професіограма. 11)Фотоальбом(гіперпосилання) 12)Чому я обираю данну професію? 13) Джерела информації.[14:48] Вика: <<< 1)Титульний лист. 3)с 3-8 (відповіді на поставлені запитання) 9)Історія професії (гіперпосілання на слайд) 10)Професіограма. 11)Фотоальбом(гіперпосилання) 12)Чому я обираю данну професію? 13) Джерела информації.
 3. 3. Актори хто вони? Актор — виконавець різнопланових і різножанрових ролей в кіно, театральних постановках, рекламних роликах, відеокліпах. Крім того, декілька десятиліть тому багато іменитих акторів брали участь в записах радіоспектаклів, а на сьогоднішній день вони займаються також озвучуванням аудіокниг.
 4. 4. Як стати актором?Якщо ви прийняли тверде рішення ставати самеактором, то вам слід надходити до відповідногонавчального закладу. Адже без потрібного освіти винавряд чи зможете серйозно просунутися.А ще вам потрібно слідкувати за тим, які кастингипроходять у вашому місті, і відвідувати їх. Якщо у васє талант, вас неодмінно помітять на одному з них ізапропонують взяти участь в зйомках. А маючи вжедосвід такої роботи, ви будете зустрічати меншеперешкод на своєму шляху до мети.Отже, шлях актора - це талант, багато практики нарозвиток памяті, міміки і жестикуляції, і пошуки всамому початку карєри - щоб проявити себе хочякось. Якщо ви готові піти на це, якщо ви готові дощоденного копіткій праці, до репетицій "на знос", івпевнені, що не розчаруєтеся, що вашого завзяттявистачить - то дерзайте! Але памятайте, що актор -це не просто талановита людина. Актор - це впертийтрудівник.
 5. 5. Потреблність професії актор? Сьогодні професія актора грає велику роль в культурному житті кожної людини. Ми всі любимо дивитися кінофільми, відвідуємо театри. Стати актором дано не кожному, тому професійні актори добре зажадалися і мають хороші гонорари. Професійний актор повинен уміти працювати як самостійно, так і в команді, бути відповідальним в роботі, а також реалізовувати те, що задумав режисер.
 6. 6. Специфіка професії Робота передбачає не лише успіх, популярність і славу, але й деякі випробування характеру. Дуже часто акторові доводиться працювати у вечірній і нічний час. Його діяльність повязана з частою зміною професійних майданчиків. При цьому необхідно мати бездоганний зовнішній вигляд і міцне здоровя.
 7. 7. Види діяльності акторів? Актор. Види діяльності: участь в репетиціях і постановках, кінозйомках, озвучуванні і так далі проведення роботи з роллю(вивчення психології і суті персонажа, підготовка тексту) участь в примірці костюмів, гріммірованії.
 8. 8. Професійні навички актора? Бездоганна артикуляція наявність музично- хореографічних навиків, відчуття ритму знання жанрово-ролевої специфіки знання психології(мова, міміка і так далі) відсутність боязні глядачів, обєктиву камер
 9. 9. Місця праці актора? рекламні агентства театри кіностудії кінокомпанії кліпмейкерськие фірми організації, що займаються event-заходамі цирки
 10. 10. Історія професії Професія актора зародилася дуже давно. Першими акторами були ще шамани древніх цивілізацій, які владнували різні ритуали і вистави. Великою популярністю професія актора користувалася в Древньому Римі і Греції. У кожного прославленого полководця, як правило, в штаті були актори, які виучували їх ораторській справі. Впродовж багатьох століть у всіх королів при дворі знаходилися блазні, що постійно розважають свого правителя і гостей.
 11. 11. ПрофесіограмаОсобові якості, Якості, що Якості, що забезпечуютьінтереси, перешкоджають успішність виконаннясхильності ефективності професійної діяльності професійної діяльності:експресивність відсутність артистичних Здібності: акторські здібності(виразність. здібностей; (уміння перевтілюватися в різніемоційність; неоригінальності; скутість, образи незалежно від своїх особових особливостей. творчічутливість; "зажатість", незручність; здібності; глибина і багатствотерплячість, тривожність; ригідність уяви; чиста, явна дикція; добренаполегливість; мислення (нездатність розвинена словесно-логічна,уміння уживатися в різні образи. образна і емоційна память;імпровізувати; явні зовнішні дефекти. високий рівень розвиткуоригінальність, концентрації і перемиканняіндивідуальніст уваги (здатність протягомь; інтуїтивність. довгого часу сосредотачиваться на одному предметі і швидко переходити з одного виду діяльності на іншій.
 12. 12. Фотоальбом
 13. 13. Чому я обираю данну професію? Для мене професія актора дуже цікава і увлекательна, оскільки ця робота добре оплачується, а також відкриває практично безмежні можливості на сцені театру або кіно.
 14. 14. Джерела информації http://www.kto-kem.ru/professiya/akter/ http://ru.wikipedia.org/wiki/Актёр http://www.robota.lviv.ua/50/AKTOR-TEATRU.html http://down-house.ru/blog/cinemanews/31395-samye- krasivye-aktrisy-otechestvennogo-kinematografa.html http://www.poranarabotu.ru/articleRubrik/article/1984/

×