Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Тендерне оголошення №1_SACCI-2

86 views

Published on

Тендерне оголошення №1_SACCI-2 від 01.02.2019 про проведення загальної процедури (відкритого тендеру) закупівлі техніки

Published in: Business
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Тендерне оголошення №1_SACCI-2

  1. 1. Тендерне оголошення № 1_ SACCI-2 від 01.02.2019 про проведення загальної процедури (відкритого тендеру) закупівлі техніки м. Київ 1 лютого 2019 року Громадська Організація «Український Кризовий Медіа-Центр», в рамках Проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», що фінансується АгентствомСША зміжнародногорозвитку(USAID) тареалізуєтьсякомпанією«МенеджментСістемс Інтернешнл» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), проект «Збірний пункт: антикорупційні ініціативи за підтримки ЗМІ, експертів і органів влади» (Етап 2)», оголошує відкритий тендер на закупівлю техніки. Дата оголошення тендеру: 1 лютого 2019 року Термін подання тендерних пропозицій: по 18 лютого 2019 р. (включно) Інформація про організатора тендеру Український кризовий медіа центр (УКМЦ) створено у березні 2014 року зусиллями провідних українських експертів у галузі міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків з громадськістю. Завдання УКМЦ — надавати об’єктивну інформацію про Україну та про події довкола неї, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, про децентралізацію та інші реформи як внутрішній аудиторії – громадянам України, – так і світовій спільноті. Завдання УКМЦ – об’єднувати інформаційні потоки про Україну, підвищувати поінформованість щодо ситуації та подій, які відбуваються в Україні та світі, сприяти побудові іміджу України на міжнародній арені. УКМЦ надає практично цілодобову підтримку представникам засобів масової інформації, які висвітлюють події в Україні. УКМЦ є комунікаційним партнером програми «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»» врамках проекту«Збірнийпункт:антикорупційніініціативизапідтримкиЗМІ, експертів і органів влади» (Етап 2)». Проект «ВзаємоДія» SACCI є п’ятирічною проектом, реалізація якого розпочалась у 2017 році. Проект передбачає співпрацю з обраними інституціями на національному, обласному та муніципальному рівнях в частині комунікації їхнього прогресу у здійсненні антикорупційних реформ,підвищуючиякістькомунікації череззбільшенняохопленняі підтримкицільовоїаудиторії. Ще один напрямок роботи – це координація з засобами масової інформації (зокрема регіональними) і організація спільних теле- та радіоефірів, публікацій, круглих столів задля висвітлення корупційних тем на місцях. Проект також має на меті знизити рівень толерантності молодих людей до корупції та показати інструменти та напрацювання, які вже сьогодні можна використовувати для контролю за публічними коштами, держустановами та діяльністю кожного конкретного чиновника. Вимоги до поставки, що повинен виконати переможець тендеру (предмет тендеру) Предметом закупівлі є наступна техніка: ПрезентерLogitechWirelessPresenterR400 (910-001356) (1 шт)
  2. 2. Накамерне світлоManfrottoSpectraLED 900 FloodMLS900F (1 шт) ШтативVelbonEX-640 (6122099) (1 шт) Сумка дляноутбукаTargus CitySmart15.6" Black(TBT914EU) (1 шт) ДиктофонцифровийZoom H2n (1 шт) АкумуляторDuracell Ni-MHAA 2500 мАч2 шт (81530923) (5000394057128) (10 шт) Зарядний пристрійPowerex LCDEuro(MH-C800S-E) (1 шт) Миша LogitechM235 Wireless Black(910-002201) (2 шт) НавушникиJBL T110 Black (JBLT110BLK) (1 шт) Жорсткийдиск TranscendStoreJet25M3S 1TB TS1TSJ25M3S 2.5" USB 3.1 Gen 1 External IronGray (1 шт) Мікрофонастійка настільнаPROELDST60TL (1 шт) АдаптерDynamode USBC-Media108 7.1 каналів,алюмінійЧорна(USB-SOUND7-ALUblack) (2шт) Карта пам’яті TranscendSDXC64GB Class10 UHS-I U3 Ultimate (TS64GSDU3X) (2 шт) BlackmagicDesignIntensityShuttleforUSB 3.1 Gen (1 шт) Флешпам’ятьKingstonDataTraveler100 G3 64GB USB 3.0 (DT100G3/64GB) (1 шт) Перелік наведеної техніки є орієнтовний та наведений організатором для інформування учасників тендеру(постачальників) пропотребиорганізатора(покупця).Увипадкувідсутності на ринкуабо у конкретного учасника тендеру (постачальника техніки) частини із зазначених одиниць техніки, заявлені на тендер одиниці техніки можуть бути замінені на аналогічні за технічними характеристиками (або мати технічні характеристики не менше ніж у заявлених організатором на тендер одиниць техніки). При цьому постачальник техніки (учасник тендеру), що у тендерній пропозиції пропонує заміну одиниці технікидотендерноїпропозиціїповиненподатидовідку(на бланкуза підписомучасника, датою складення та вихідним номером) з обґрунтуванням запропонованої заміни (що у довільній формі містить порівняння технічних характеристик (у випадку наявності відмінностей) різних моделей одного виробника, конкурентних моделей різних виробників та визначає переваги запропонованоїзаміни,може містити посилання на експертні видання, позиції виробників тощо). Умови поставки: На моментпоставки техніки(передачіувласністьпокупцю) технікаповиннаперебуватиувласності постачальника, бути вільною від будь-яких обмежень з боку третіх осіб та обтяжень. Техніка повинна бути офіційно імпортованою на територію України, бути новою, у належному технічномустані,належнійупаковці,зінструкцієюнавикористанняукраїнськоюмовоютагарантією виробника на строк, передбачений чинним законодавством України, та можливістю сервісного обслуговування в Україні в авторизованій майстерні. Передача організатору (покупцю) техніки здійснюється за адресою вказаною організатором (покупцем) як місце поставки, уповноваженій особі організатора (покупця). Право власності до організатора (покупця) переходить на підставі видаткової накладної та з дати її підписання. Оплата техніки здійснюється покупцем (організатором) у національній валюті України – гривнях. Строк поставки: до 10 робочих днів з дати отримання постачальником часткової оплати. Місце поставки техніки (передачі покупцю): м. Київ, вул. Шовковична, 7А
  3. 3. До участі у тендері запрошуються постачальники техніки (юридичні особи та фізичні-особи підприємці),щореалізуютьтехнікунатериторії України(будь-якої організаційної форми та права власності), що мають відповідний КВЕД. Учасник тендеру надає організатору наступні документи: 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію (витяг з державного реєстру), документ, що підтверджує податковий статус учасника (витяг з реєстру платників ПДВ/єдиного податку); 2. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається); 3. Зразокдоговорупоставки(занаявності)/оригінал рахункунаоплатузперелікомтехніки,що відповідає тендерному оголошенню та довідка з обґрунтуванням запропонованої заміни одиниць техніки порівняно з наведеним переліком у тендерному оголошенні (у випадку пропонування заміни). Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій: 1. Відповідність запропонованих учасником одиниць техніки технічним характеристикам техніки, якої потребує організатор 2. Прийнятна ціна, умови оплати та умови поставки 3. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення. За результатамиоцінкиістотних критеріїв,організатор(покупець) вибере найбільшоптимальнудля нього пропозицію з врахуванням його потреб для реалізації проекту. Тендерні процедури Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: press@uacrisis.org до 18 лютого 2018 р. (включно). До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення. Тендерні пропозиції, повинні бути чинними та мати строк дії не менше 30 днів з моменту подачі. Тендерні документиповинні бутискладені українськоюмовою,набланкуучасника,підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронномувигляді,уформаті PDF)надісланіучасникоморганізаторутендерудо 18лютого2019 року (включно) на електроннуадресу press@uacrisis.orgіззазначеннямутемі ел.листа“Відкритий тендер: закупівля техніки”. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 24-00 18 лютого 2019, розгляду не підлягатимуть. Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічноїоцінкизапропонованихтендернихпропозиційзгідноістотнихкритеріїв(умов) відбору,які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 22 лютого 2019 р. Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомленьелектронноюпоштоюпротягомне більше ніжтрьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.
  4. 4. Додаткові застереження Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення. Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритомутендері) зацим тендернимоголошеннямпідтверджує та визнає, що несе відповідальність за достовірність наданої інформації та усвідомлює репутаційні ризики, пов’язані з наданням недостовірних відомостей та наслідки подання документів, що не відповідають умовам цього тендерного оголошення, свою безумовну та беззастережну згоду з усіма умовами тендеру і зобов’язується виконувати їх належним чином. Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами. Контактна особа з боку організатора: Катерина Куницька, 063 585 0656 ЗРАЗОК ТЕНДЕРНОЇ ФОРМИ ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ м. _____ «____» ________дата______ року _________________________(повне найменування постачальника)_______________________, (ідентифікаційний код (код у ЄДР) ХХХХХХХХХХ,адреса реєстрації: ХХХХ,Київ, _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію ГО «Український Медіа-Центр», надалі – Організація, щодо участі у тендері, що проводиться Організацією на поставку техніки, згідно з вимогами, висунутими ГО «Український Медіа-Центр» згідно тендерного оголошення №1-SACCI про проведення загальної процедури (відкритого тендеру) закупівлі техніки від 01.02.2019 року. Вивчивши тендерні вимоги ГО «Український Медіа-Центр», _________________________(повне найменування постачальника)_______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується поставити техніку ГО «Український Медіа-Центр» відповідно до наступних умов: № з/п Найменування товарів Кількість, од. Ціна, за один, без ПДВ Вартість, без ПДВ
  5. 5. Якість товарів відповідатиме: ________________________. Строк поставки товару: __________________. Загальна вартість, з/без ПДВ (20%): _________________. Умови оплати: ___________________. Умови, які необхідно виконати організації для отримання товарів: _____________________. Місце поставки: (передачі організатору): м. Київ, вул. Шовковична, 7А Податковий статус постачальника: _________________________. Загальна вартість цієї пропозиції _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ. До цієї Пропозиції додається: - Оригінал рахунку-фактури№_________ від _____________ рокута довідка з обґрунтуваннямзапропонованоїзаміниодиницьтехнікипорівнянознаведеним перелікомутендерномуоголошенні - Документ про державну реєстрацію постачальника (витяг з державного реєстру) - Документ,щопідтверджує податковийстатуспостачальника(витягзреєструплатника _________) - Зразок договору ____________(повне найменування постачальника)___________ підтверджує, що товар належить йомуна праві приватноївласності,є вільнимвідбудь-яких обмеженьзбокутретіхосібтаобтяжень. ___________(повне найменування постачальника)___________ підтверджує, що товар офіційно імпортованийнатериторіюУкраїни,є новим, у належномутехнічномустані,упаковці виробника,з інструкцією на використання українською мовою та гарантією виробника на строк, передбачений чинним законодавством України, та має можливість сервісного обслуговування в Україні в авторизованій майстерні. ____________(повне найменування постачальника)___________ підтверджує обов’язковість виконання умов, викладених у цій тендерній пропозиції та тендерномуоголошенні №1-SACCI про проведення загальної процедури (відкритого тендеру) закупівлі техніки від 01.02.2019 року перед
  6. 6. ГО «Український Медіа-Центр» та доданих до неї документах, та зобов’язується виконати всі ці умови, у випадку акцепту ГО «Український Медіа-Центр» цієї Пропозиції. ____________(повне найменуванняпостачальника)___________ погоджуєтьсядотримуватисяумов цієї пропозиції та тендерному оголошенні №1-SACCI про проведення загальної процедури (відкритоготендеру) закупівлітехнікивід 01.02.2019 року устрок до 31.03.2019 року.Цяпропозиція буде обов’язковою і може бути акцептована ГО «Український Медіа-Центр» у будь-який час до закінчення зазначеного терміну. ____________(повне найменування постачальника)___________ погоджується з умовами, що ГО «Український Медіа-Центр» може відхилити цю тендернупропозицію у випадку, якщо пропозиції інших постачальниківмістятьбільшвигідні умови,тарозуміє,щоГО«УкраїнськийМедіа-Центр» не обмежена у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для неї умовами. Якщо ця пропозиція буде акцептована ГО «Український Медіа-Центр», ____________(повне найменування постачальника)___________ зобов’язується укласти правочин із ГО «Український Медіа-Центр» відповідно до запропонованого ним проекту або проекту організації (за відсутності проекту від постачальника) в строк до ______________ року. ____________(повне найменування постачальника)___________ __________ (банківські реквізити)____________ _______(підпис)____________ П.І.П. уповноваженої особи на підписання, посада

×