Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Програма USAID "Лідерство в економічному врядуванні" (USAID ЛЕВ) https://www.facebook.com/USAIDLEVProgram
вул. Саксаганськ...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Принципи моделі спрощення процедури приєднання до електромереж на законодавчому рівні

216 views

Published on

За результатами Круглого столу з обговорення законодавчих шляхів щодо спрощення процедур підключення до електромереж (вибір оптимальної фінансової моделі), який організовує Програма USAID "Лідерство в економічному врядуванні" за участі Better Regulation Delivery Office, EasyBusiness, Reanimation Package of Reforms, були сформульовані Принципи, які пропонуємо усім зацікавленим учасникам для публічного обговорення.

Published in: Government & Nonprofit
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Принципи моделі спрощення процедури приєднання до електромереж на законодавчому рівні

  1. 1. Програма USAID "Лідерство в економічному врядуванні" (USAID ЛЕВ) https://www.facebook.com/USAIDLEVProgram вул. Саксаганського, 44а, офіс №5, Київ 01033 Україна e-mail: lev_info@eef.org.ua Тел.: +380 44 289-5532 Факс: +380 44 200-3825 ПРИНЦИПИ, що закладаються в модель спрощення процедури приєднання до електромереж на законодавчому рівні Для публічного обговорення Базові принципи 1. Розвиток мереж електропостачання повинен відбуватись на підставі інвестпрограм, які на періодичній основі розробляють і оприлюднюють електропостачальні організації. Такі інвестпрограми є публічними та доступними для громадськості. 2. Інформація про наявні вільні потужності мереж електропостачання є публічною і доступною для абонентів та замовників послуги з приєднання. Така інформація періодично оновлюється і оприлюднюється енергопостачальними організаціями. За не оприлюднення або оприлюднення неправдивої інформації встановлюється відповідальність. Принципи взаємовідносин 3. Вартість приєднання до електромереж визначається на основі вартості одиниці потужності та з врахуванням відстані до найближчої точки приєднання відповідної потужності. 4. Вартість приєднання до електромереж повинна розподілятися між замовником та енергопостачальною організацією на основі прозорого механізму, який визначається на рівні закону. 5. Відносини між замовником та енергопостачальною організацією оформлюються у спосіб, що максимально унеможливлює персональний контакт між замовником та надавачем послуги з приєднання (приєднання до публічного договору, за бажання замовника – в електронній формі). 6. Терміни надання послуги з приєднання повинні бути чітко визначені на етапі оформлення замовлення з врахуванням запитуваної потужності та строків виконання робіт з будівництва/реконструкції (граничні терміни визначені на рівні закону). 7. За порушення граничних термінів надання послуги з приєднання до електромереж (в т. ч., виконання робіт з будівництва/реконструкції) застосовуються санкції, чітко визначені на рівні закону.

×