Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Top Personal Branding - jak zbudować markę osobistą

5,346 views

Published on

Uzupełnienie i ilustracja artykułu w NowyMarketing.pl

Link do artykułu http://nowymarketing.pl/a/5983,marka-osobista-co-zrobic-zeby-dobrze-ja-zrobic

Published in: Marketing
  • Be the first to comment

Top Personal Branding - jak zbudować markę osobistą

  1. 1. Jak zbudować silną markę osobistą?
  2. 2. 3 proste pytania Proste ≠ Łatwe w odpowiedzi
  3. 3. What | Co Co konkretnie masz zrobić, żeby odnieść sukces? How | Jak W czym możesz być najlepszy na świecie? Why | Dlaczego Dlaczego robisz to, co robisz; co jest Twoją misją?
  4. 4. “Dlaczego” misja życiowa / motto esencja marki osobistej “Jak” mocne strony, osobowość i styl w czym możesz być najlepszy na świecie archetyp w komunikacji “Co” personal branding, media cyfrowe i tradycyjne, produkty i modele biznesowe, marketing dodatkowe szkolenia i warsztaty Icons:Flaticon.com
  5. 5. … Ludzi nie interesuje to, co robisz; Ludzie chcą wiedzieć, dlaczego to robisz.
  6. 6. Why: co jest twoją prawdziwą pasją? How: w czym możesz być najlepszy na świecie? What: co konkretnie zrobisz, żeby to zrealizować? Why How What
  7. 7. http://www.slideshare.net/YR_Poland/konferencja-bav-2013-kondycja-marek-w-polsce-28843369 Why: wyróżnialność – unikalny sens istnienia, dlaczego robisz to, co robisz? How: adekwatność – w jaki sposób twoja marka osobista jest adekwatna do potrzeb innych ludzi? What: szacunek – dotrzymanie obietnicy udzielanej przez markę; czyli czy to, co robisz spełnia obietnicę?
  8. 8. http://www.TopPersonalBranding.com

×