ISOMAT_Company Profile_cz

371 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
371
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
4
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

ISOMAT_Company Profile_cz

 1. 1. www.isomat.euSpolečnostFirma ISOMAT byla založená v roce 1980 a dnes je jedním z nejrychlejise vyvýjejících výrobců stavební chemie a malt v jihovýchodní Evropědíky inovaci a kvalitním výrobkům, vysoce kvalifikovaných pracovníkůa kvalitním službám nabízených zákazníkům.Firma ISOMAT dodává na trh více než 200 výrobků.Následujíc stratégii internacionalizace prostřednictvím vytvářenídceřiných společností a prostřednictvím sítě místních distributorů pocelé Evropě, na Středním východě a Asii.S cílem plné spokojenosti naších zákazníků firma ISOMAT neustálevyvíjí nové výrobky a neustále vylepšuje Sekce výzkumu a Vývoje,které vlasní, kdežto oddělení Kontroly Kvality zajišťuje neutálýmikontrolami vysokou kvalitu.Dále oddělení Technické Podpory nabízí odpovědnou technickoupomoc všem zákazníkům ať už profesionálům nebo konečnýmzákazníkům v souvislosti jakékoliv stavební práce, která se týkáspecializace naší firmy. 1.
 2. 2. Historie 1980: Založení firmy s názvem ISOMAT. 1981: Podepsána dohoda se známou německou firmou o dodávání technologie na výrobu produktů Německých standardů. 1983: Vytvoření prvních vlastních výrobních jednotek v Ag. Athanásios , Thessaloniki, Řecko. 1984: Založení pobočky firmy ISOMAT v Aténách, Řecko. 1998: Získání certifikátu jakosti ISO 9001 od ΤÜV Rakousko. Odstoupení od smlouvy s německou firmou pro poskytování technoligie. Firma ISOMAT S.A. je nyní autonomní technologicky i komerčně. 2000: Zakládá se první obchodní dceřina firma firmy ISOMAT v Rumunsku, firma ISOMAT ROMANIA S.R.L., se sídle v Bukurešti. 2004: Zakládá se obchodní dceřina firma v Bulharsku, firma ISOMAT INTERNATIONAL E.O.O.D., se sídlem v Sofii. Vytvoření vlastních kanceláří a skladů pro pobočku v Aténách v Inofita Attikis, Řecko. 2005: Zakládá se obchodní dceřina firma v Srbsku, firma ISOMAT D.O.O., se sídlem v Bělehradě. 2006: Nová budova s vedením a kancelářemi v Ag. Athanásios Thessaloniki, Řecko. 2008: Výstavba a zahájení provozu nové výrobní jednotky na malty v Řecku, díky které se zvýšila výrobní kapacita firmy o 200%. 2011: Výstavba a zahájení provozu nové výrobní jednotky na kapalné materiály a malty v Bělehradě. firma ISOMAT D.O.O. se přeměnila s čistě obchodní na výrobní firmu.2.
 3. 3. www.isomat.euKategorie výrobků Konečné řešení HYDROIZOLAČNI MATERIALY Dokonalost Konstrukce ZLEPŠOVACÍ MATERIALY BETONU A MALTY Doba trvání a styl / estetika LEPIDLA & SPAROVACÍ HMOTY Snadnost aplikace OPRAVNÉ MATERIALY & BARVY Kvalita a bezpečnost HOTOVÉ OMÍTKY Trvanlivost a hospodárnost PRUMISLOVE PODLAHY 3.
 4. 4. Výskum & vývoj Kladením zváštního důrazu na inovaci, firma ISOMAT vlastní moderní oddělení Výzkumu a Vývoje, které zahrnuje chemii zlepšovadel betonu a speciálních malt, systémy lepení obkládaček a spárovacích hmot, jakož i laboratoř na kapalino-polimerní chémii. Vysoce kvalifikovaný výzkumný tým se zabývá vývojem a inovací průkopníckých výrobků, jakož i neustálým zlepšováním již existujících výrobků, v závislosti na vývoji technologie a na zvýšených požadavcích soudobé výstavby. Kromě toho, se účastní na uznávaných vědeckých programech a tak si oddělení Výzkumu a Vývoje firmy ISOMAT vymněňuje zkušenosti s významnými universitami a největšími výzkumnými středisky vývoje pro stavební chémické látky v Evropě.4.
 5. 5. www.isomat.euKontrola jakosti& potvrzeni kvalityNež se výrobky firmy ISOMAT dostanou ke konečnému spotřebiteli,podrobují se neustálým podrobným a přísným kontrolám naodděleníKontroly Kvalityx, aby se tak zajistila jejich trvalá kvalita.Když se výrobky dostanou na trh musí být dokonalé v každémsměru. Musí dodávat radikální řešení, snadno se aplikovat, býtekonomické, a dlouhodobě uspokojovat estetické kritéria zákazníků.V rámci toho, firma disponuje a realizuje systém provádění kvalityv souladu s požadavky normy ISO 9001, týkající se navržení,výroby a uvádění výrobků na trh. 5.
 6. 6. Výroba Firma ISOMAT má ve svém výrobním podniku, v Ag. Athanásiu,Thessaloniki, moderně zařízené a plně automatizované výrobní a balící systémy. Investicí, kterou dokončila firma v Srpnu 2008, se její výrobní kapacita zvýšila o 200%, dosahujíc tak výroby 1500 tun malt denně. Tak zajišťuje vysokou produktivitu a flexibilitu výroby ve spojení s vynikající kvalitou výrobků.6.
 7. 7. www.isomat.euSkladováni & DistribuceKromě vytváření a poskytování vysoce kvalitních produktů,jsou hlavním cílem firmy ISOMAT tak tež poskytování rychlýcha výborných služeb zákazníkům.V jejich dobře organizovaných a plně automatizovanýchskladech v Thessaloniki a Aténách, je vždy dostatečná zásobavýrobků, tak aby byla zajištěna bezprostřední reakce najakoukoli poptávku. S realizací systému WarehouseManagement, dosáhla optimalizace časů příjmu a vychystáníobjednávek, úplnému vyhnutí se chybám a následovněcelkovému zvýšení úrovně služeb zákazníkům.Navíc, organizované oddělení distribuce s vlastním vozovýmparkem, zajišťuje rychlé a bezpečné dodání výrobků dokaždého místa v její husté prodejní síti, poskytujíc tak službystavebnictví v každém koutě Řecka, jakož i v zahraničí. 7.
 8. 8. Technická podpora Poskytujíc zákazníkům výrobky a služby s vysokou hodnotou, firma ISOMAT má ucelené oddělení personálu technické podpory, jejichž účelem je nabídnout odborné znalosti a poskytování integrovaných technických řešení. Náš vysoce vyškolený tým inženýrů poskytuje technickou podporu pro všechny zúčastněné jednotlivce nebo profesionály, na všechny stavební činnosti související s výrobky společnosti. Oddělení odpovídá denně na velké množství telefonátů a e-mailů od spolupracujících obchodníků, dodavatelů, inženýřů, montéřů a konečných zákazníků s cílem je co nejlepe obsloužit. Další informace o vlastnostech a správné používání výrobků ISOMAT lze nalézt i na technických letácích a brožurách společnosti, které jsou volně k dispozici v různých prodejnách nebo na webové stránkách, www.isomat.eu8.
 9. 9. www.isomat.euNavíc, oddělení Technické Podpory pořádá každoročně kurz odbornýchseminářů pro každého, kdo chce být informován o vlastnostech asprávném použití výrobků naší společnosti, jakož i technické řešení, kterénabýzejí.Z toho důvodu firma ISOMAT vlastní ve svém areálu moderně vybavenézasedací sály na semináře, ale i speciálně přispůsobené prostory určenépro technické aplikace výrobků firmy. 9.
 10. 10. Švédsko Rusko Německo Česká republika Ukrajina ISOMAT D.O.O. Srbsko Moldávie Madársko Chorvatsko Rumunsko ISOMAT ROMANIA S.R.L. Bosna a Hercegovina Černá Hora Kosovo Bulharsko ISOMAT INTERNATIONAL E.O.O.D. FYROM Gruzie Albánie Arménie Turecko Řecko ISOMAT S.A. Malta Cypr Sýrie Libanon Tunisko Palestina Izrael Jordánsko Saúdská Arábié Libye Nový Zeland Jemen Vývoz Firma ISOMAT exportuje do více než 20 zemí v Evropě, na Středním východě a v Asii, kde působí buď vytvořením dceřiných společností nebo prostřednictvím místních distributorů. Na trzích Rumunska, Bulharska a Srbska, společnost provozuje své aktivity prostřednictvím dceřiných společností ISOMAT Romania SRL, ISOMAT MEZINÁRODNÍ EOOD a ISOMAT D.O.O. příslušně.10.
 11. 11. www.isomat.eu ISOMAT RUMUNSKO S.R.l. byla založena v roce 2000 v Bukurešti. Její aktivitou je výhradní marketing a prodej výrobků ISOMAT na rumunském trhu. ISOMAT MEZINÁRODNÍ E.O.O.D. společnost byla založena v únoru 2004 se sídlem v Sofii. Firma je výhradním zástupcem výrobků firmy ISOMAT SA Bulharsko. ISOMAT D.O.O. společnost byla založena v červenci 2005 se sídlem v Bělehradě. Společnost provozuje výhradní marketing a prodej výrobků ISOMAT na srbském trhu. Od začátku roku 2011 ISOMAT DOO bude přeměněna z čistě komerční činnosti na výrobní firmu a zahájí provoz nového výrobního závodu ISOMAT v Bělehradě. Výrobky firmy ISOMAT jsou vyváženy také do Německa, Ruska, na Ukrajinu, Kypr, Turecka, Kosova, F.Y.R.O.M., Švédska, Česká republika, Chorvatska, Bosny-Hercegoviny, Albánie, Saudská Arábie, Černá Hora, Sýrie, Izrael, Jordánsko, Gruzie, Malta, Libye, Česká republika Maďarsko, Jemen, Arménie, Palestině a Libanonu.Dceřiné společnostiZemě vývozu 11.
 12. 12. LETOVISKO SUNNY BEACH KRÁLOVSKÉ DIVADLO LETOVISKO DUNI HOTEL MARINA PALACE AQUAPARK KUBAN - BURGAS, V SOLUNI BURGAS, BULHARSKO BULHARSKO ZLEPŠOVACÍ MATERIẤLY BETONU & MALTY LEPIDLA & SPAROVACÍ HMOTY HYDROIZOLAČNI MATERIALY HYDROIZOLAČNI MATERIALY OPRAVNÉ MATERIALY & BARVY ZLEPŠOVACÍ MATERIẤLY BETONU & MALTY OPRAVNÉ MATERIALY & BARVY HYDROIZOLAČNI MATERIALY OPRAVNÉ MATERIALY & BARVY LEPIDLA & SPAROVACÍ HMOTY SANI BEACH HOTEL CASSANDRA, CHALKIDIKI, ŘECKO HYDROIZOLAČNI MATERIALY PRUMISLOVE PODLAHY ZLEPŠOVACÍ MATERIẤLY BETONU & MALTY LEPIDLA & SPAROVACÍ HMOTY OPRAVNÉ MATERIALY & BARVY OBCHODNÍ CENTRUM CARREFOUR MACEDONIE THESSALONIKI, ŘECKO HYDROIZOLAČNI MATERIALY PRUMISLOVE PODLAHY ZLEPŠOVACÍ MATERIẤLY BETONU & MALTY LEPIDLA & SPAROVACÍ HMOTY OPRAVNÉ MATERIALY & BARVY NOVÝ MUSEUM ACROPOLIS, ATHENÝ ŘECKO LEPIDLA & SPAROVACÍ HMOTY ZLEPŠOVACÍ MATERIẤLY BETONU & MALTY12.
 13. 13. www.isomat.euCAPSIS ASTORIA HOTEL HOTEL EDEN ROCK BUDOVA SPRÁVY VODAFON - BUKUREŠŤ,HERAKLION KRÉTA RODOS RUMUNSKO OPRAVOVACÍ MATERIÁLY HOTOVÉ OMÝTKY PRŮMYSLOVÉ PODLAHY OLYMPICKY STADION SPORTOVNIHO VZPÍRANÍ, NIKAIA, ATHENÝ ŘECKO OPRAVNÉ MATERIALY & BARVY HYDROIZOLAČNI MATERIALY ZLEPŠOVACÍ MATERIẤLY BETONU & MALTY SIDLIŠTÉ BUDOV, NOVOROSSIYSK , RUSKO HOTOVÉ OMÝTKY PODZEMNÍ PARKOVI ŠTÉ EGYPCKE NẤMĚSTÍ PRŮMYSLOVÉ PODLAHY
 14. 14. ISOMAT S.A.STAVEBNÍ CHEMIE A MALTY17km Thessaloniki-Ag.AthanasiosS.Č 1043 , 570 03 Ag. AthanasiosTel: +30 2310 576 000, Fax : +30 2310 722 475www.isomat.eu, e-mail: info@isomat.euISOMAT S.A.BUILDING CHEMICALS AND MORTARS17th km Thessaloniki - Ag. Athanasios RoadP.O. BOX 1043, 570 03 Ag. Athanasios, GreeceTel.: +30 2310 576 000, Fax: +30 2310 722 475www.isomat.eu, e-mail: info@isomat.euS.C. ISOMAT ROMANIA S.R.L.MATERIALE DE CONSTRUCŢIIBUCURESTI: P-ta ALBA IULIA, Nr.3, BL.I 2, Sc.A,Etj.7, Ap.32, Sector 3Tel.: +40 21 300 0482-4, Fax: +40 21 316 6746www.isomat.ro, e-mail: info@isomat.roISOMAT INTERNATIONAL E.O.O.D.СТРОИТЕЛНИ ХИМИЧЕСКИ МАТЕРИАЛИ& МАЗИЛКИСОФИЯ 1618, БУЛ.БЪЛГАРИЯ 98, ВХ В, ОФИС 16Тел: +359 24 420816, Моб: +359 (0) 884 680452Fax: +359 (0) 888 112386www.isomat.bg, e-mail: info@isomat.bgISOMAT D.O.O.GRAĐEVINSKA HEMIJA I MALTERIPRHOVAČKA BB, 22310 ŠIMANOVCITel: +381 222 150 100, Fax:+ 381 222 150 101VAT Reg. 103857864www.isomat.co.rs, e-mail: info@isomat.co.rs

×