Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

звіт вр 1 сем.17 18 н.р.

241 views

Published on

Виховна робота

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

звіт вр 1 сем.17 18 н.р.

 1. 1. Звіт з виховної роботи у КЗО «СЗШ № 128» за І семестр 2017-2018 н.р. ЗДВР Ніколенко О.Є.
 2. 2. Виховна робота у школі складається з: • Національно-патріотичного виховання; • фізичного виховання; • художньо-естетичного виховання
 3. 3. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ НА 2017-2018 Н.Р.: МЕТА: формування громадянина-патріота України, морально-духовної, життєво- компетентної особистості. ЗАВДАННЯ: • формування в молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності рідній країні, турботи про добробут свого народу; • виховання любові до рідної землі, українського народу, шанобливе ставлення до рідної мови та української культури; • формування морально-активної особистості, чуйної, чесної, працелюбної, справедливої, милосердної, толерантної, терпимої до іншого, миролюбної, готової допомогти іншим; • формування особистості ввічливої, делікатної, тактовної; з високим почуттям обов'язку; особистості, яка вміє працювати з іншими; здатної прощати і просити пробачення; особистості, яка може протистояти виявам несправедливості, жорстокості; • формування усвідомлення місця природи в житті людини, почуття особистої причетності до збереження природних багатств, відповідальності за них, здатності гармонійно співіснувати з природою; критичної оцінки споживацько-утилітарного ставлення до природи, вміння протистояти негативним проявам; • виховання особистості, яка володіє системою елементарних мистецьких знань, адекватно сприймає художні твори, здатна збагнути та виразити власне ставлення до мистецтва, прагне та вміє здійснювати творчу діяльність у мистецькій сфері; • виховання усвідомлення учнівською молоддю соціальної значущості праці, розвиненої потреби в трудовій активності, формування навичок здорового способу життя; • формування вміння цінувати себе як носія фізичних, духовних та соціальних сил, вміння протистояти негативним проявам у суспільстві, бути компетентним у питаннях захисту власного здоров’я. •
 4. 4. Соціальний паспорт школи: У нашому навчальному закладі навчається 555 учнів. З них: Дітей-сиріт та під опікою – 3, Дітей з багатодітних родин – 35, Дітей з малозабезпечених родин – 3, Дітей з інвалідністю – 3, Дітей, батьки яких є учасниками АТО – 15, Дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС – 4. Всі учні забезпечені безкоштовними сніданками, а діти під опікою – спортивною та шкільною формою та проїзними квитками.
 5. 5. Правопорушення: Протягом І семестру у навчальному закладі правопорушень не зафіксовано, але учні постійно порушують правила поведінки у школі (ненормативна лексика, бійки). Травматизм: Серйозних травм не зафіксовано, але трапляються випадки травмування дітей через порушення правил поведінки у школі.
 6. 6. У школі постійно працюють гуртки та спортивні секції Танцювальний колектив «Непосиди», хор «Пролісок» Карате, тхеквандо, шахи
 7. 7. Основним напрямком роботи залишається національно- патріотичне виховання. Під керівництвом Штабу національно-патріотичного виховання у школі проводиться велика кількість заходів:
 8. 8. В рамках проведення тижня, присвяченого незалежності України, був проведений флеш-моб "Ми України єдиної діти"
 9. 9. Акція "Ми за мир!" до Міжнародного дня миру
 10. 10. 13 жовтня було проведено військово-спортивне свято "І докажем, що ми браття козацького роду!" присвячене Дню захисника України та Дню козацтва. У святі взяли участь учні 9-11 класів та були присутні учасники АТО: капітан Бондаренко Олександр Олексійович, капітан Чорний Андрій Георгійович та майор Грушко Микола Володимирович
 11. 11. "І докажем, що ми браття козацького роду!"
 12. 12. Учні нашої школи відвідали захід: Козацька Покрова на Старій Самарі: старт Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
 13. 13. 20 жовтня, за участі шкільної бібліотеки та учнів 6-10 класів, у школі відбулося театралізоване дійство "Українські вечорниці"
 14. 14. У школі пройшли заходи, присвячені 74-й річниці визволення міста та 73-й річниці визволення України від фашистських загарбників: - тематичні виховні години, на яких пройшли хвилини мовчання за загиблими; - перегляд художнього фільму "Україна у Другій світовій війні"; - тематична виставка книжок у бібліотеці.
 15. 15. Заходи до Дня Гідності і Свободи, Дня пам'яті жертв голодомору та політичних репресій
 16. 16. Пройшов ярмарок, присвячений Всесвітньому Дню інваліда Учні нашої школи передали малюнки та листи для учасників АТО помічникам депутата Валерія Волкова
 17. 17. Відбулась екскурсія до музею АТО
 18. 18. Протягом І семестру до школи завітали цікаві гости:
 19. 19. 15 вересня до школи завітали представники ГО "Школа Козацького гарту "ХОРС". Учні мали можливість ненадовго перенестися в часи українських козаків. Для дітей були проведені майстер-класи з бойового мистецтва, після чого вони мали можливість випробувати свої сили, мужність та кмітливість.
 20. 20. ГО "Школа Козацького гарту "ХОРС"
 21. 21. Представники громадського корпусу «Азов» провели з учнями урок мужності та подарували школі стенд
 22. 22. У рамках тижня права із лекціями до школи завітали представники патрульної поліції та ДДУВС
 23. 23. Багатим на події було і спортивне життя:
 24. 24. 15 вересня з нагоди Дня фізичної культури і спорту в школі № 128 відбулося відкриття шкільної спартакіади. За традицією захід розпочався зі святкової лінійки, де були представлені учні та шкільні команди, які зайняли призові місця в районних та міських змаганнях
 25. 25. У жовтні пройшли районні змагання з футболу "Шкіряний м'яч" серед учнів 2005 та 2004 р.н. За результатами змагань: 2005 р.н - 1 місце та 2004 р. н. - 2 місце
 26. 26. З флорболу та легкої атлетики, де наші учні також посіли призові місця
 27. 27. Відбулись спортивні змагання серед учнів 9-х класів до Дня збройних сил України
 28. 28. Проявили себе наші учні і в творчих конкурсах: з 1 по 5 листопада в Троссінгені (Німеччина) проходив 8-ий Фестиваль губної гармоніки World Harmonica Festival, на якому учень 8-А класу Кутовий Микита, посів 1 місце в категорії Solo diatonic Blues/Rock/Folk/Country. Учні нашої школи стали призерами фестивалю лідерських талантів "Лідер-ФЕСТ": Волошко Поліна 7-Б кл., Цегельник Дарина 8-А кл., Броварна Ганна та Міхалькова Ксенія 9-Б кл.
 29. 29. Учні 6-Б класу перемогли в Арт-олімпіаді з музичного мистецтва "Камертон-2017"
 30. 30. та стали переможцями у двох номінаціях міського конкурсу «Різдвяна композиція» (Іткін Адам та Сабініна Марія)
 31. 31. Цікаво проходять канікули: діти відвідують розважальні центри, кінотеатри, боулінг, планетарій
 32. 32. Класні керівники проводять з учнями різноманітні розважально-виховні заходи: Англійські традиції «Хеловін» 5-А клас ВІКТОРИНА «ЦІКАВИНКИ ГЕОГРАФІЇ» 9-Б клас
 33. 33. Гра «Хто перший?» 8-Б кл. Свято наближається 6-Б кл.
 34. 34. Активно працює шкільна бібліотека:
 35. 35. У БІБЛІОТЕЦІ ВЖЕ ВКОТРЕ СТАЛА ДОБРОЧИННОЮ, КОРИСНОЮ ТА ПОПУЛЯРНОЮ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ: «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ!».
 36. 36. Інтелектуальна гра-презентація"Що? Де? Коли?« (4-А кл.)
 37. 37. Як завжди яскраво проходять Новорічні свята: Учні 6-А були запрошені до Дніпропетровської обласної державної адміністрації для перегляду театралізованого дійства "Подорож з казки у казку"
 38. 38. 19 січня до учнів школи завітав Святий Миколай
 39. 39. На високому рівні, як зазвичай, пройшли новорічні вистави як для учнів молодшої, так і старшої школи
 40. 40. На ІІ семестр заплановано багато цікавих та різноманітних заходів, спрямованих на гармонійний розвиток учнів нашої школи. Дякуємо батькам за допомогу та участь у житті школи та сподіваємось на подальшу співпрацю.
 41. 41. Дякую за увагу!

×