Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Партнерство бібліотеки та національної скаутської організації «Пласт»

599 views

Published on

З досвіду роботи

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Партнерство бібліотеки та національної скаутської організації «Пласт»

 1. 1. СПІВПРАЦЯ БІБЛІОТЕКИ ТА ПЛАСТУ (СТАНИЦЯ ШУМСЬК)
 2. 2. Що таке Пласт? Пласт – українська скаутська організація. Мета Пласту – сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі; спираючись на ідейні засади Пласту, виховувати молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства. Щоб осягнути цю мету, Пласт розвиває духовні, розумові, соціальні і фізичні прикмети своїх членів; плекає серед молоді традиції її предків і передання та розуміння її історії, культури та
 3. 3. Співпраця центральної бібліотеки розпочалась в 2017 році Літературний відеомарафон «Нас єднає Шевченкове слово» Зустріч з воїном АТО Артуром Ніколюком в Шумській центральній бібліотеці.
 4. 4. Вишколи з писанкарства для пластунів і вчителів району. (2017 та 2018)
 5. 5. Квест «Домівка Книжкової феї (рій «Веселі білочки») Грудень 2017
 6. 6. Вифлеємський вогонь
 7. 7. На базі центральної бібліотеки для дітей проводяться змагання з шашок серед пластунів
 8. 8. До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом у центральній бібліотеці проведено годину застереження: «Як вберегтися від туберкульозу». Для користувачів бібліотеки оформлено виставку інформаційних матеріалів: «Це слід знати і тобі…» (Березень 2018) 27 березня 2018 року у центральній бібліотеці спеціалістом служби у справах дітей Шумської районної державної адміністрації для пластунів станиці «Шумськ» проведено інформаційний захід : «Як не стати жертвою кіднепінгу».
 9. 9. Працівники центральної бібліотеки та центральної бібліотеки для дітей прийняли участь в святі присвяченому Дню захисту дітей, організувавши "Казковий острів книжкових скарбів", де інсценізували казкових героїв.
 10. 10. Гурток «Бистрі ластівки» на майстер-класі по плетінню з паперу. Інструктори: Наталія Командирчик і Леся Синюк (Червень 2018).
 11. 11. Працівники бібліотеки, де працює і старшопластун Віктор Смоляк, підтримують і співпрацють з нашою громадською організацією вже не перший рік. І дружба між нами щоразу стає міцнішою (Чи не так мають заохочувати читачів приходити у бібліотеку?). (Олена Ходюк) З вдячністю пластуни станиці "Шумськ" Народознавче свято “Сьогодні Купала, а завтра Івана»
 12. 12. Година-спомин «Україно! Я – краплина твоя калинова» організована в день народження нашої землячки, патріотки, повстанки, поетесиТкачук Ганни Антонівни спільно з пластунами станиці Шумськ
 13. 13. Дякую за увагу! Більш детальну інформацію про діяльність бібліотек можете дізнатись на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/ShumskCLS/

×