Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Magazin Haberleri Gelmiş Geçmiş En Komik Haberler

577 views

Published on

Magazin haberleri-Okurken kahkahalara boğulacağınız, geçmişten bugüne magazin olaylarını derledik. Neler yaşanmıştı görmek için tık tık.

Published in: Entertainment & Humor
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Magazin Haberleri Gelmiş Geçmiş En Komik Haberler

 1. 1. MAGAZİN HABERLERİ ☺ Ülkemiz Tarihindeki En İlginç Haberler Magazin Haberleri Olmadan Olmaz! Siz de magazin haberleri tutkunlarından biriyseniz bunun ne demek olduğunu gayet iyi anlarsınız! Magazinsiz bir hayat düşünülemez ve magazin hayatın tadı tuzudur diyenlerdenseniz geçmişe doğru yapacağımız bu ziyaret çok hoşunuza gidecek. Zaman zaman kahkahalara boğulacağınıza, kimi zaman da ‘Yok artık!’ diyeceğinize şimdiden emin olabilirsiniz. İyi eğlenceler ☺
 2. 2. 2 Yaklaşık 12 yıl önce, ‘Onu görünce boğazına sarılmak istiyorum’ diyen Rafet El Roman’a ‘Bende onu sağlı sollu tokatlamak istiyorum' diye cevap veren Hülya Avşar’sız bir magazin dünyası olabilir mi? demeden duramayacağız! Magazin haberlerinin gelmiş geçmiş en renkli kişiliklerinden Atilla Taş, yaklaşık 18 yıl önce dünyaca ünlü illüzyonist David Copperfield'in gösterisine gitmiş ve adam yok etme sahnesinde gönüllü olmuştu. Geri döndüğünde ise nasıl kaybolduğunu açıklamış ve Copperfield’in Türkiye kariyerini yok etmişti.
 3. 3. 3 Rıdvan Dilmen de ne konuşuyorsa artık o esnada! Şeytan mısın, şam şeytanı mısın nesin, susar mısın? diyen Bülent Ersoy'a masadan aldığı bira şişesini fırlatalı 27 yıl olmuş arkadaşlar. 27 yıl önceki şu fotoğraflara bakılırsa her ikisinin de hala daha yaşlanmamış olması magazinin değil tıbbın konusu olduğundan bunun detayına şimdilik girmeyelim!
 4. 4. 4 Her kesimden insanın sevdiği, amansız bir hastalıkla kaybettiğimiz Savaş Ağabeyimiz bir programında artistik hareketlerle şapkadan tavşan çıkarmaya çalışırken tavşanın ölümüne sebep olması sanırız 2006 yılında yaşanmıştı. Çok üzülmüştü Savaş Abi. Buna gülmüyor hep beraber üzülüyoruz. Nur içinde yatsınlar. Nihat Doğan! Benim ülkemin koyunu bile bir başka bakıyor sözleriyle gönüllere taht kuran ama siyasi performansları nedeniyle bu tahtın bir iki ayağını kıran Nihat Doğan bundan 10 yıl önce sevgilisinden gelen mesajları gazetecilere gösterdikten sonra birdenbire ‘Ben bunları size niye gösteriyorum' diye sinirlenerek cep telefonunu kırmıştı.
 5. 5. 5 Hey gidi günler hey! Magazin haberlerinde daha neler var neler? Geçmiş bir kenara, günümüzde de hayli komik magazin haberlerine tanık oluyoruz. Siz de bu gibi keyifli magazin haberlerini kaçırmak istemiyorsanız Tavsiye Ediyorum Aşağıdaki Linki Tıklayarak Mutlu Gazete’nin Son 24 Saat Magazin Haberlerini Takip Edin! Son 24 Saat Magazin Haberleri Yaklaşık 12 yıl önce, Ünlülerin Benzerleri isimli yarışmaya Ciguli’nin benzeri olarak bizzat kendisi katılmış ve ala ala üçüncülük derecesi almıştı. Enteresan!
 6. 6. 6 Magazin haberlerinin bir döneminde en enteresan olaylarından biri Ankaralı Namık’a aitti. Bir klibinde polis kılığında olması icap etmişti. Klip çekimi sonrasında yaşadığı apartmana polis kıyafetiyle ve birazda alkollü gelip komşusunu göz altına almaya çalışmıştı. Bu olay nedeniyle göz altına alınmıştı. Taaa 2008’de! Bu kadın yeni ünlü olmadı mı arkadaş? Zaman ne abuk geçiyor! Laf Aramızda programına katılıp jeeple yol alırken otobüstekiler için ağladığını söyleyeli 6 yıl olmuş. Hönk!
 7. 7. 7 Magazin haberlerinde Reha Muhtar’ı daha sık görmek isteyenler el kaldırsın! Onsuz hiç tadı olmuyor zira… Murat Kekilli’nin ‘Bu Akşam Ölürüm’ adlı şarkısının ardından intihar olayları artınca Reha Abimiz 'Bana bak! Ketili misin, Kekili misin? Adını bile bilmiyorum. Arkadaşlarıma sordum onlar da bilmiyorlar. Bir daha böyle şarkılar yapma!' diyeli 18 yıl olmuş. Bundan yaklaşık 13 sene önce arabasıyla yaptığı kaza sonucu bir kişiyi yaralayan manken Duygu Ulaş, kendisine 3 ay hapis cezası veren hakim için ‘Hakim bana taktı!’ demişti.
 8. 8. 8 Magazin haberlerinin vazgeçilmez ismi Serdar Ortaç’ın ‘İlham kaynağım şu gördüğünüz Boğaz. Bu deniz öküze bile ilham verir' demesinin üzerinden 14 yıl geçti. Bir dönem magazin haberlerinin en gülünen olaylarından biri bu olmuştu. Yaklaşık 10 yıl önce kulaklarının kepçe olduğunu kafasına hayli takmış ünlü manken Doğa Bekleriz, katıldığı bir davette kulaklarını Japon yapıştırıcısıyla kafasına yapıştırıp gittiğini itiraf etmişti.
 9. 9. 9 Hiçbir daveti kaçırmamakla ünlü, modacı Siren Ertan bir derginin makarasına gelip Tanganika Cumhuriyeti Naip Kralı'nın taç giymesi şerefine düzenlenen uydurma balo davetini kabul etmiş, tam saatinde Swissotel'de olmuştu. Yazık! Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programında 14 yıl önce şamata olsun diye yerlerde debelenen Aysel Gürel ve Mehmet Ali Erbil’e katılmaya çalışan İsmail Türüt, ikilinin üzerine atlamış ve Aysel Gürel'in 5 kaburgasının kırılmasına sebep olmuştu.
 10. 10. 10 İzzet Yıldızhan 10 yıl önce aynen şöyle demişti; ‘Sanatçı arkadaşlarımız gerçekten bazıları konuşmak bilmiyorlar.’ Bundan yaklaşık 8 yıl önce, Zafer bayramının anlam ve önemine vurgu yapmak için ‘Atatürk bizi düşman eziyetinden kurtardı. O olmasaydı belki de benim ismim şu anda İbrahim Tatlıses değil, Abraham Sweetvoice olacaktı.’ dedi. Son dakika magazin haberleri İbrahim Tatlıses gelişmelerini merak edenler linke tıklayabilir.
 11. 11. 11 İlhaN İreM plakları iyi satıyor diye hinlik yapıp, satış ve pazarlama hilelerini son sınırda kullanan Işık plak şirketi, isimdeki iki harfi değiştirerek, İlhaM İreN adıyla piyasaya plak süreli tam 38 yıl olmuş! Hey gidi günler hey! Magazin haberlerinde daha neler var neler? Geçmiş bir kenara, günümüzde de hayli komik magazin haberlerine tanık oluyoruz. Siz de bu gibi keyifli magazin haberlerini kaçırmak istemiyorsanız Tavsiye Ediyorum Aşağıdaki Linki Tıklayarak Mutlu Gazete’nin Son 24 Saat Magazin Haberlerini Takip Edin! Son 24 Saat Magazin Haberleri
 12. 12. 12 Alişan ‘Her Şey Dahil’ programını sunmaya çıkmadan önce cüsseli görünmek için ceketinin içerisine yerleştirdiği peçeteleri unutup program esnasında ceketini çıkarmış ve omuzlarına yerleştirdiği peçeteler yerlere saçılmıştı. SON

×