Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

презентація я памятаю

237 views

Published on

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

презентація я памятаю

  1. 1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “УКРАЇНСЬКААСОЦІАЦІЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ”ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ІДЕА - РАЗОМ” ПРЕДСТАВНИЦТВО МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО "МІЖНАРОДНИЙ ФОНД СОЮЗУ В УКРАЇНІ "ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ І ТОЛЕРАНТНІСТЬ" Всеукраїнський проект “Залучення молодіжних європейських клубів до збереження історичної памяті в Україні” керівник к.і.н. Вікторія Пермякова 2011 – 2012 рр.
  2. 2. Мета проекту:Створення електронного фонду живої памяті про Другу світову війну.
  3. 3. Стадії проекту:1. Конкурс на участь в початковій майстерні по збереженню історичної памяті.Отримали близько 50 заявок з 24 областей України.2. Початкова історична майстерня в м. Київ,19 листопада 2011 року в Представництві Європейської комісії в Україні
  4. 4. 3. Проведення історичних майстерень на місцях. Понад півтора десятка майстерень по всій Україні
  5. 5. 4. Збір матеріалів з усної історії по всій Україні. В ході проекту було взято понад 80 інтерв’ю у свідків та учасників Другої світової війни, з них понад 30 осіб – жертви нацизму.
  6. 6. 5. Заключний форум проекту в Києві 12-13 травня 2012 року
  7. 7. Дякую за увагу!Вікторія Пермяковамоб. 099 706 53 33e-mail: vickie.history@gmail.comwww.iremember.org.ua

×