Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Microsoft Power Point Ap Braintree Co

189 views

Published on

Published in: Business, Technology
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Microsoft Power Point Ap Braintree Co

  1. 1. A.P. Braintree Systems Představení společnosti pro TUESDAY Business Network
  2. 2. Krátce … Cílem A.P. Braintree je dodávat kvalitní programátorské a vývojářské kapacity vybraným společnostem. Mise A.P. Braintree je jasná: – pomáhat realizovat projekty v oblasti software; – realizovat je dobře.
  3. 3. Co firmám doporučujeme? Nesázejte pouze na interní programátory. Vhodná kombinace s externími zdroji zvýší produktivitu, morálku a díky možnosti vyměnit „černé ovce“ i motivaci týmu. Spočítejte si skutečnou cenu vašich lidí. Ke mzdě přičtěte inzerci pozic, provize personálním agenturám, školení, věrnostní programy, někdy odstupné. Externí zdroje nejsou dražší. Vyčíslete si náklad vaší příležitosti. Firmy nezačínají projekty dle plánu a projekty často nekončí v termínu. To vede ke zpoždění příjmů, riziku případných pokut, nižší kvalitě práce při dohánění termínů, ztrát pozic vůči konkurenci. Zvažte možnost „nearshoringu“. Nemusíte programovat v České republice nebo až v Indii. Levní a navíc kvalitní programátoři jsou i například v Bělorusku. Prověřte si, kdo vám programátory najímá. Zaměstnanci personálních agentur nikdy neprogramovali a vaše HR taky ne… Předejdete případům, kdy „kandidát umí MS Office, ale agentura hledá člověka na Word“. Nestaňte se závislými na programátorovi vaší interní aplikace.
  4. 4. Co firmám ještě doporučujeme? www.apbraintree.com info@apbraintree.com
  5. 5. Proč A.P. Braintree Systems ? Dodáme vám programátory k vrcholné spokojenosti klientů. Při hledání talentů se neomezujeme na český trh. Nepřispíváme k již tak vysoké fluktuaci na trhu. Nezvyšujeme ceny zdrojů. Výběr lidí provádí naši špičkoví odborníci s dlouholetou praxí. Nabízíme nearshoring v Bělorusku.
  6. 6. Poděkování a kontakt Děkuji vám. A.P. Braintree Systems s.r.o. jednatel Ing. Vladan Hájek tel.: 603-847-834 email: vladan@apbraintree.com www.apbraintree.com

×