Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
ЗВІТ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
«ЦЕНТР ЖУРНАЛІСТСЬКИХ
РОЗСЛІДУВАНЬ «СИЛА ПРАВДИ»
ЗА 2018 РІК
Шановн читач , колеги, партнери, друз !
Центр журнал стських розсл дувань «Сила правди» пропонує ваш й
уваз зв т за перший...
неприбуткова громадська орган зац я,
заснована у 2017 роц .
- розвивати громадянське сусп льство та
правову державу шляхом...
Вл тку 2017-го Юр й Горбач, Оксана Петрук,
Валентина Куць, Ар на Крапка об’єдналися,
щоб створити нове незалежне в д велик...
ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ У 2018 РОЦІ:
журнал стська д яльн сть:
п дготовка журнал стських
розсл дувань, анал тичних стат...
1) «П дтримка розсл дувальної журнал стики у Волинськ й област » (01.02.2018 –
30.09.2018), п дтриманий Нац ональним фондо...
НАША ДІЯЛЬНІСТЬ
28 33 30
журналістських розслідувань аналітичі матеріали звернень до правоохоронних
органів і контролюючих...
НАША ДІЯЛЬНІСТЬ:
Стартовий р к був усп шним для нас –
«Сила правди» стала учасником проекту з
орган зац йного розвитку цен...
НАШІ НАЙПОПУЛЯРНІШІ ПУБЛІКАЦІЇ У 2018 РОЦІ:
Впливов родич
волинських судд в
Волинськ судд мають впливових родич в не лише ...
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ:
виграні судові справи щодо
доступу до інформації –
проти Шацького
національного парку та
Луцького підприє...
Матер ал Юр я Горбача
«Волинська Батьк вщина
орендує оф с у ф рми-
забудовника за ц ною в 20
раз в нижче ринкової» здобув
...
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ:
З брали нформац ю про приватизовану комунальну нерухом сть м ста Луцька у 1993-
2018 роках. Загалом це 80...
НАШ БЮДЖЕТ:
Загальна сума витрат – 626 518,59 грн. Залишок кошт в на рахунку на к нець 2018 року – 260 531,41 грн.
НАШІ ПАРТНЕРИ:
Ми вдячн тим, хто п дтримав розвиток незалежної журнал стики
на Волин :
ГО «Інститут розвитку рег ональної ...
ЧИТАЙТЕ НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:
Facebook Twitter Instagram YouTube
ПІДТРИМАТИ ФІНАНСОВО:
ГО «Центр журнал стських
розсл ...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Щорічний публічний звіт Центру журналістських розслідувань "Сила правди" за 2018 рік

Щорічний публічний звіт Громадської організації "Центр журналістських розслідувань "Сила правди" (м. Луцьк) за 2018 рік

 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

Щорічний публічний звіт Центру журналістських розслідувань "Сила правди" за 2018 рік

 1. 1. ЗВІТ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЦЕНТР ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОЗСЛІДУВАНЬ «СИЛА ПРАВДИ» ЗА 2018 РІК
 2. 2. Шановн читач , колеги, партнери, друз ! Центр журнал стських розсл дувань «Сила правди» пропонує ваш й уваз зв т за перший р к своєї д яльност . Впродовж цього року наш й невелик й журнал стськ й команд вдалося досягнути значних здобутк в: це опубл кован розсл дування, вигран проекти, вигран судов позови та в дкрит провадження. Кр м журнал стської роботи, значну увагу ми прид ляли розвитку орган зац ї – працювали над стратег єю, документац єю та деями нових проект в. Всього цього ми не змогли б зробити без вашої п дтримки та допомоги. Ми впевнен , що творити зм ни легше разом. Тому надал спод ваємось на вашу п дтримку водночас п дтримуємо вс х, хто прагне до зм н у наш й держав . Головаправління,директор ГО«Центржурналістськихрозслідувань«Силаправди»ВалентинаКуць
 3. 3. неприбуткова громадська орган зац я, заснована у 2017 роц . - розвивати громадянське сусп льство та правову державу шляхом поширення сусп льно-важливої нформац ї; - формувати та розвивати розсл дувальну журнал стику; - п дтримувати прац вник в ЗМІ, як займаються журнал стськими розсл дуваннями та пишуть на правозахисну тематику; - сприяти формуванню профес йних журнал ст в в галуз розсл дувань; - захищати права свободи людини; - сприяти зм цненню незалежних мед а. ЦЕНТР ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОЗСЛІДУВАНЬ «СИЛА ПРАВДИ» - МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ:
 4. 4. Вл тку 2017-го Юр й Горбач, Оксана Петрук, Валентина Куць, Ар на Крапка об’єдналися, щоб створити нове незалежне в д великого б знесу влади м сцеве мед а. Згодом неформальне об’єднання завдяки п дтримц Інституту розвитку рег ональної преси переросло у Центр журнал стських розсл дувань. Вже у 2018 ми виграли реал зували перший проект. НАША КОМАНДА: А в к нц 2018-го до нас долучилась студентка Мар я Смик.
 5. 5. ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ У 2018 РОЦІ: журнал стська д яльн сть: п дготовка журнал стських розсл дувань, анал тичних статтей та новин оскарження виявлених порушень та зловживань, в дстоювання права на доступ до публ чної нформац ї в дкриття оприлюднення сусп льно-важливої нформац ї НАШІ ПРИНЦИПИ: Чесн сть прозор сть В дпов дальн сть та незаангажован сть Взаємоповага та р вн сть Справедлив сть Нетерпим сть до корупц ї
 6. 6. 1) «П дтримка розсл дувальної журнал стики у Волинськ й област » (01.02.2018 – 30.09.2018), п дтриманий Нац ональним фондом п дтримки демократ ї (NED) – 434 000 грн; 2) «П дтримка розсл дувальної журнал стики у Волинськ й област » (01.10.2018 – 30.09.2019) п дтриманий Нац ональним фондом п дтримки демократ ї (NED) – 280 000 грн. 3) «Посилення ф нансової життєздатност агенц й журнал стських розсл дувань» (у партнерств з Агенц єю журнал стських розсл дувань «Четверта влада») (01.03.2018 – 30.09.2018) в рамках програми UMPP в д IREX Ukraine. 4) «Створення бази приватизованої орендованої комунальної нерухомост Луцька» (01.11.2018 – 28.06.2019), п дтриманий М жнародним фондом «В дродження» –172 000 грн. 5) Благод йн внески на статутну д яльн сть: 1050 грн. НАШІ ПРОЕКТИ ТА НАДХОДЖЕННЯ:
 7. 7. НАША ДІЯЛЬНІСТЬ 28 33 30 журналістських розслідувань аналітичі матеріали звернень до правоохоронних органів і контролюючих служб У 2018 році ми опублікували і підготували: Та працювали й в інших напрямках: подали три судових позови щодо доступу до публічної інформації розпочали створення сайту організації розпочали створення бази комунальної нерухомості Луцька
 8. 8. НАША ДІЯЛЬНІСТЬ: Стартовий р к був усп шним для нас – «Сила правди» стала учасником проекту з орган зац йного розвитку центр в журнал стських розсл дувань. В рамках проекту Інститут розвитку рег ональної преси навчав мед аорган зац ї планувати роботу бюджет, писати проектн заявки, залучати кошти, працювати над стратег єю розвитку багато-багато ншого.
 9. 9. НАШІ НАЙПОПУЛЯРНІШІ ПУБЛІКАЦІЇ У 2018 РОЦІ: Впливов родич волинських судд в Волинськ судд мають впливових родич в не лише в судов й правоохоронн й систем Волин , але й на в дпов дальних кер вних посадах в Генпрокуратур , СБУ та в найвищих судових органах держави. Porsche Panamera та розк шн маєтки: статки с м’ї ветерана Волинської митниц Петро Євтушок – ветеран Волинської митниц . За його плечима 35-л тн й стаж у систем . Воротн в: «Волинська Швейцар я» чи Межиг р’я по-волинськи? На територ ї ботан чного заказника загальнодержавного значення «Воротн в» виростають приватн маєтки. Хто з в домих волинян задекларував авто на «бляхах» П всотн волинян у своїх електронних декларац ях вказали автомоб л , як зареєстрован на ноземц в.
 10. 10. НАШІ ДОСЯГНЕННЯ: виграні судові справи щодо доступу до інформації – проти Шацького національного парку та Луцького підприємства електротранспорту відкриті кримінальні провадження щодо вирубок у Шацькому національному парку та щодо перешкоджання журналістам у Воротнівському заказнику складені протоколи про адмінпорушення на працівника Світязького лісництва Шацького національного парку та на директора Шацького нацпарку 2 2 2
 11. 11. Матер ал Юр я Горбача «Волинська Батьк вщина орендує оф с у ф рми- забудовника за ц ною в 20 раз в нижче ринкової» здобув ІІ м сце у конкурс журнал стських розсл дувань про ф нансування пол тичних парт й Журнал стка Центру Оксана Петрук викрила незаконне буд вництво у ботан чному заказнику «Воротн в» у розсл дуванн «Волинська Швейцар я» чи Межиг р’я по-волинськи?» П сля опубл кованого розсл дування актив сти та журнал сти викрили н чн розваги у цьому державному ботан чному заказнику.
 12. 12. НАШІ ДОСЯГНЕННЯ: З брали нформац ю про приватизовану комунальну нерухом сть м ста Луцька у 1993- 2018 роках. Загалом це 800 об'єкт в нерухомост на понад 85 тисяч квадратних метр в. З брали нформац ю про здану в оренду користування комунальну нерухом сть м ста Луцька у 2015-2019 роках. Загалом це близько 500 об'єкт в нерухомост на 40 тисяч квадратних метр в. З брали нформац ю про наявну комунальну нерухом сть м ста Луцька станом на початок 2019 року. Це 660 об'єкт в нерухомост на понад 500 тисяч квадратних метр в. На основ з браних даних створюємо онлайн-ресурс про комунальне майно територ альної громади Луцька
 13. 13. НАШ БЮДЖЕТ: Загальна сума витрат – 626 518,59 грн. Залишок кошт в на рахунку на к нець 2018 року – 260 531,41 грн.
 14. 14. НАШІ ПАРТНЕРИ: Ми вдячн тим, хто п дтримав розвиток незалежної журнал стики на Волин : ГО «Інститут розвитку рег ональної преси» Нац ональний фонд п дтримки демократ ї (NED) М жнародний фонд «В дродження» ГО «Платформа прав людини» ГО «Громадське. Волинь» Адвокатське об'єднання «Global Legal Group» ГО «Агенц я журнал стських розсл дувань «Четверта влада» IREX Ukraine ГО «Том 14»
 15. 15. ЧИТАЙТЕ НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ: Facebook Twitter Instagram YouTube ПІДТРИМАТИ ФІНАНСОВО: ГО «Центр журнал стських розсл дувань «Сила правди» ЄДРПОУ 41673159 Р/р. 26002021087054 МФО 325365 ПАТ «Кредобанк» Призначення платежу: безповоротна ф нансова допомога НАШІ КОНТАКТИ: Телефон: +380 67 525 5720 E-mail: cirpowertruth@gmail.com web-site: sylapravdy.com

×