Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Ти знаєш, що ти людина?
Ти знаєш про це, чи ні?
Усмішка твоя – єдина,
Мука твоя – єдина,
Очі твої – одні.
Більше тебе не б...
В ООН існують шість комітетів, які забезпечують контроль за дотриманням
державами підписаних ними договорів про права люди...
Права людини починаються
з прав дитини
. . . .
. . . .
. . . .
Особливості прав людини
Права людини не можна купити, заробити чи успадкувати.
Людина має їх від народження — це
"природні...
Право і справедливість
полягають в тому, щоб кожен
мав і робив своє так,
щоб ніхто не мав чужого
і не позбавлявся свого
Ко...
Правомірна поведінка
Конформістська
Низький
ступінь
соціальної
активності
Маргінальна
На межі між
правомірноя і
неправомір...
На яких принципах у нашому суспільстві
ґрунтується право?
(На принципах моралі)
Державний орган, що має повноваження
здійс...
Захищати Батьківщину
Додержуватись Конституції
та законів України
Не посягати на права
і свободи, честь і
гідність інших
л...
Я маю право жити на Землі,
Творити, дихати, учитись,
Примножувать багатства всі її,
Своєю Україною гордитись.
Я маю право ...
Я МАЮ ПРАВО
МАТИ ПРАВА
Література, що знаходиться
у фондах обласної бібліотеки
Бадзьо Ю.
Право жити: Україна в складі СРСР, лядина в системі тота...
Моя незалежність: Про права лядини в 20-річній Україні. - Львів: Центр освітніх ініціатив, 2012. - 68 с.
Огляд повідомлень...
Є права у кожного із нас
Є права у кожного із нас
Є права у кожного із нас
Є права у кожного із нас
Є права у кожного із нас
Є права у кожного із нас
Є права у кожного із нас
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Є права у кожного із нас

7,352 views

Published on

Кожен з нас— особливий і унікальний. І, щоб розкрити свої можливості, треба знати свої права. Знати права — значить вже наполовину володіти ними.
Презентація розкриває сутність права людини, правовий захист людей, обов’язки громадянина перед державою. Виконання законів на основі високої правосвідомості дає можливість самореалізації.
Поданий матеріал розрахований на широку вікову аудиторію.

Published in: Education
 • Dating direct: ♥♥♥ http://bit.ly/2F4cEJi ♥♥♥
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Sex in your area is here: ❤❤❤ http://bit.ly/2F4cEJi ❤❤❤
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Be the first to like this

Є права у кожного із нас

 1. 1. Ти знаєш, що ти людина? Ти знаєш про це, чи ні? Усмішка твоя – єдина, Мука твоя – єдина, Очі твої – одні. Більше тебе не буде Завтра на цій землі. Інші ходитимуть люди, Інші кохатимуть люди – Добрі, ласкаві й злі. Сьогодні усе для тебе: Озера, гай і степи. І жити спішити треба Кохати спішити треба – Гляди ж не проспи! Бо ти на землі – людина, І хочеш того чи ні – Усмішка твоя – єдина, Мука твоя – єдина Очі твої одні.
 2. 2. В ООН існують шість комітетів, які забезпечують контроль за дотриманням державами підписаних ними договорів про права людини:  Комітет по ліквідації расової дискримінації  Комітет по правам людини  Комітет по економічним, соціальним та культурним правам  Комітет проти тортур  Комітет по ліквідації дискримінації по відношенню до жінок  Комітет по правам дитини Верховний комісар Організації Об’єднаних Націй по правам людини проводить програму ООН в галузі прав людини і сприяє їх дотримання. Діяльність в галузі прав людини в ООН координується Управлінням верховного комісара по правам людини в Женеві.
 3. 3. Права людини починаються з прав дитини . . . . . . . . . . . .
 4. 4. Особливості прав людини Права людини не можна купити, заробити чи успадкувати. Людина має їх від народження — це "природні права " кожної людини. Права людини є однаковими для всіх людей, незалежно від раси, статі, віровизнання, політичних чи інших переконань, національного чи соціального походження. Всі ми народжені вільними і — рівними у гідності та правах — права людини "універсальні". Права людини не можна відібрати - ніхто не сміє позбавити іншу людину цих прав за будь-яких умов. Люди наділені ними навіть тоді, коли закони їхніх країн не визнають прав людини чи коли уряди порушують їх: наприклад, коли в країні існує рабство, раби все одно мають права, хоч ті й порушуються — права людини "невід'ємні". Для того щоб жити з гідністю, всі люди наділені правом на свободу, безпеку та гідні людини норми громадського життя — права людини "неподільні".
 5. 5. Право і справедливість полягають в тому, щоб кожен мав і робив своє так, щоб ніхто не мав чужого і не позбавлявся свого Конфуцій
 6. 6. Правомірна поведінка Конформістська Низький ступінь соціальної активності Маргінальна На межі між правомірноя і неправомірноя Законослухняна Свідоме дотриманнѐ законів Соціально- активна Високий ступінь активності, цілеспрѐмованість Звичайна Ввійшла у звичкуА люди є, як сонечко привітні, Навколо випромінюють тепло. Вони душею щирі і тендітні, Вони, як в спеку, чисте джерело. Є люди життєрадісні, гарячі, Кипить у них енергія в душі. Вони таку веселу мають вдачу, А ти їх осудити не спіши. Є люди добрі, вміють співчувати І допоможуть, виручать з біди. Але при цьому будуть ще й мовчати, З людьми такими в світ за очі йди. Є люди різні. Я їх зустрічала. Нема однакових, та в тім нема біди. А серед тих, що я ось тут назвала, Подумай трішки і себе знайди. Н. Красоткіна
 7. 7. На яких принципах у нашому суспільстві ґрунтується право? (На принципах моралі) Державний орган, що має повноваження здійснювати правосуддя (Суд) Особа, яка надає фізичним і юридичним особам різні види юридичної допомоги, передбачені законодавством (Адвокат) Основний Закон держави (Конституція) Система всіх нормативно-правових актів певної держави (Законодавство) Які ви знаєте органи правопорядку? (Суд, арбітраж, ор­гани внутрішніх справ) З якого віку дитина може звертатися до суду з питання захисту своїх прав ( З 14 років) До кого може звертатися дитина, якщо її права порушили у школі (До директора школи, служби у справах неповнолітніх, органів освіти) Чи може нести кримінальну відповідальність 14 річний підліток ( Так ) Вік, з якого громадянин несе адміністративну відповідальність ( З 16 років)
 8. 8. Захищати Батьківщину Додержуватись Конституції та законів України Не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей Не заподіювати шкоди природі, культурній спадщині Сплачувати податки
 9. 9. Я маю право жити на Землі, Творити, дихати, учитись, Примножувать багатства всі її, Своєю Україною гордитись. Я маю право Україну восхвалять, Боротися за неї і за честь стоять, Безкрайнії поля її любити І щовесни журавликів із вірою зустріти. Я маю право на веселку і весну, На щедру осінь і на тепле літо, На зиму, так безмежно чарівну, І на поля зі стиглим житом. На золотаве сонце в небесах, Що щедро Україну зігріває На соловейка спів в гаях І на любов батьків, безмежну і безкраю. Не меркнуть зорі, Йдуть у небуття, Бо мають право вік світити. Я ж маю право на життя, Я гідно мушу жити.
 10. 10. Я МАЮ ПРАВО МАТИ ПРАВА
 11. 11. Література, що знаходиться у фондах обласної бібліотеки Бадзьо Ю. Право жити: Україна в складі СРСР, лядина в системі тоталітарного соціалізму / Ю. Бадзьо. - К.: Таксон, 1996. - 399 с. Трактат колишнього радянського політв’язня про становище України в складі СРСР. Євграфов П.Б. Конституціѐ України: коментар змін (2004 - 2007). Теоретичні та практичні аспекти: Науково-практ. пос. / П.Б. Євграфов. - К.: Всеукр. асоціаціѐ видавців "Правова юдність", 2007. - 204 с. Висвітлено проблемні питання розвитку вітчизняного конституціоналізму в сучасній період. Заключні зауваження та рекомендації конвенційних органів ООН щодо доповідей України в сфері дотриманнѐ прав лядини: Зб. документів/ Ін-т законодавства Верховної Ради України. - К., 2004. - 146 с Злочинність, правопорядок та права лядини: Резяме дослідженнѐ / Міжнародна Рада з розробки стратегії захисту прав лядини. - К., 2003. - 19 с. Кампанія Ради Європи з боротьби з насильством проти жінок вклячно із насильством в сім"ї: Підготовлено до парламентських слухань "Сучасний стан та актуальні завданнѐ у сфері попередженнѐ гендерного насильства", Верховна Рада України, 21 листопада 2006 р.: Неофіційний переклад. - К., 2006. - 93 с. Карпачова Н.І. Стан дотриманнѐ та захисту прав і свобод лядини в Україні: Перша щорічна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав лядини / Н.І. Карпачова. - К., 2000. - 377 с. Коваль Л.М. Аналіз діѐльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав лядини / Л.М. Коваль. - Х.: Права лядини, 2010. - 240 с. Видання містить короткі історичні відомості про інститут омбудсмана.
 12. 12. Моя незалежність: Про права лядини в 20-річній Україні. - Львів: Центр освітніх ініціатив, 2012. - 68 с. Огляд повідомлень щодо порушень прав лядини в кримінально-виконавчій системі України в 2007 - 2009 рр. - Х.: Права лядини, 2011. - 336 с. Пропонується огляд даних щодо порушень прав людини в слідчих ізоляторах та установах виконання покарань. Олійник А.Ю. Конституційно-правовий механізм забезпеченнѐ основних свобод лядини і громадѐнина в Україні : Монографіѐ / А.Ю. Олійник. - К.: Алерта; КНТ; ЦУЛ, 2008. – 472с. Досліджуються теоретико-методологічні основи права особи на свободу, її генезис, зміст кожної окремо взятої конституційної свободи та загальний механізм їх забезпечення. Паліюк В.П. Застосуваннѐ судами України Конвенції про захист прав лядини та основних свобод / В.П. Паліяк. - К., 2004. - 260 с. Посилення співпраці між Україноя та ЄС щодо утвердженнѐ верховенства права в Україні: Аналітична доповідь та рекомендації. - К., 2006. - 159 с. Містить аналіз досягнень та проблем, пов’язаних із утвердженням верховенства права в Україні. Права людини в діѐльності української міліції – 2010 / Асоціаціѐ українських моніторів з дотриманнѐ прав лядини в діѐльності правоохоронних органів. - К.-Х.: Права лядини, 2010. - 276 с. Хавеман Р. Оглѐд законодавства про боротьбу з торгівлея лядьми в Україні: Доповідь розроблено на запит Міжнародної організації з міграції (МОМ), липень-серпень 2001 р. / Р. Хавеман, М. Війэрс. - К., 2001. - 93 с. Як захистити права неповноправних осіб на власність / Агенціѐ сприѐннѐ соціальним послугам. - Суми, 2004. - 60 с. В електронному каталозі бібліотеки можна знайти більш розширений список літератури з даної тематики Ключові слова: Деклараціѐ прав лядини, захист прав лядини, Конвенціѐ про права дитини, права нації, права громадѐнина, правовий статус, норма права, позитивне право, верховенство права

×