Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

StreamOnline

230 views

Published on

Opublikowana prezentacja dotyczy oferty marki StreamOnline, która zajmuje się transmisją audio i video online.

Published in: Internet
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

StreamOnline

  1. 1. StreamOnline jest to marka wyróżniona ze studia produkcji telewizyjnej DomProdukcji.TV, która świadczy usługi w zakresie transmisji audio i video do Internetu w najwyższej jakości HD.
  2. 2. StreamOnline daje możliwość na przeprowadzanie wideokonferencji oraz szkoleń poprzez platformę CDN, która umożliwia przechowywanie oraz zarządzanie materiałami video zamieszczonymi w Internecie.
  3. 3. Bez względu na to gdzie się znajdujesz masz możliwość na odbiór wydarzenia poprzez urządzenie mobilne współpracujące z iOS i Android. Więcej na temat transmisji LIVE: http://www.streamonline.pl/transmisje
  4. 4. Nowoczesne rozwiązania umożliwiają przeprowadzanie płatnych szkoleń oraz wydarzeń online za pomocą bezpiecznego i szybkiego sposobu płatności.
  5. 5. Innowacyjne usługo dają możliwość zadawania pytań prowadzącemu w trakcie szkolenia online za pomocą wideo czasu. Pozwala to na stworzenie żywej dyskusji pomiędzy wykładowcą a uczestnikiem szkolenia.
  6. 6. Wieloletnie doświadczenie w branży, zespół profesjonalistów oraz niezawodne zaplecze techniczne to gwarancja transmisji każdego wydarzenia na najwyższym poziomie.
  7. 7. Zarabiaj na reklamach zamieszczanych przed, po jak i w trakcie trwania Twojej transmisji. Mamy możliwość zaprezentowania każdego rodzaju reklamę: banery, reklamę multimedialną, pre-roli, pop-upu, itd.
  8. 8. Więcej na: http://www.streamonline.pl/

×